Trippelstevnet Nora

Arrangør: Nora Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:45
Skive
1

Jørn Strypet

Alvdal Skytterlag - J (M)

2

Oddleif Drevsjømoen

Fjeld Skytterlag - V73 (M)

3

Stein Narjord

Narjord Skytterlag - V73 (M)

4

5

6

7

8

Harald Alu Brøto

Nes og Bromma Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

10

11:30
Skive
1

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

2

3

Vemund Lunsæter

Lonås Skytterlag - ER (M)

4

Jakob Sørli

Lonås Skytterlag - NU (M)

5

Lars-Erik Lunde

Reinskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Kjell Morten Bakken

Reinskytten Skytterlag - NV (M)

7

Mathias Bakken

Reinskytten Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Aurora Bakken

Reinskytten Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

9

Magnus Dahl Haugen

Brekken/Aursund Skytterlag - J (M)

10

Anna Dahl Haugen

Brekken/Aursund Skytterlag - ER (K)

12:15
Skive
1

Finn Tøraasen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

2

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

3

Ane Bjerkaas Nisja

Sunndal Skytterlag - J (K)

4

Anders Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - EJ (M)

5

6

7

Arne Almskår

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

8

Thiril Tran Brendryen

Skjeberg Skytterlag - ER (K)

9

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

10

13:00
Skive
1

Ola Syver Håkenstad

Lesja Skytterlag - R (M)

2

Sander Hovhaugholen

Lesja Skytterlag - NU (M)

3

Brede Svelstad

Lesja Skytterlag - R (M)

4

Marita Konstanse Brendjord

Lesja Skytterlag - ER (K)

5

Anna Sofie Haugseth

Østre Gausdal Skytterlag - NV (K)

6

Emil Grothe

Lesja Skytterlag - ER (M)

7

Odd Dalum

Lesja Skytterlag - V73 (M)

8

Kristian Haakenstad

Lesja Skytterlag - J (M)

9

Magnar Torsgård

Lesja Skytterlag - V73, Links (M)

10

Sivert Arnestad Edvardsen

Lismarken Skytterlag - ER (M)

13:45
Skive
1

Øivind Mørk

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

2

Arne Brendryen

Folldal Skytterlag - V73 (M)

3

Per Gunnar Bakken

Dalsbygda Skytterlag - V65 (M)

4

Per Ola Engernes

Eidet Skytterlag - V73 (M)

5

Arild Skogheim

Eidet Skytterlag - V73 (M)

6

Jens Aftret Andersen

Selbu Skytterlag - J (M)

7

Peder Aftret Andersen

Selbu Skytterlag - ER (M)

8

Håkon Høen

Singsås Skytterlag - ER (M)

9

Egil Rolandsen

Budal Skytterlag - V73 (M)

10

John Einar Skogås

Hessdalen Skytterlag - V65 (M)

14:30
Skive
1

Mara Kähler

Nora Skytterlag - EJ (K)

2

Hans Sollid

Alvdal Skytterlag - V73 (M)

3

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V65 (M)

4

Oddvar Frengen

Byneset Skytterlag - V73 (M)

5

Kristine Frostvoll Kuraas

Røros Skytterlag - ER (K)

6

7

Embret Eggen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

8

Bjørn Rosvold

Tynset Skytterlag - V73 (M)

9

Per Kristian Bangen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

10

Eilif Kokkvoll

Brekken/Aursund Skytterlag - V65 (M)

15:15
Skive
1

Svein O. Østeraas

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

2

Nils A Grendstad

Klæbu Skytterlag - V73 (M)

3

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

4

Per Magnar Nervik

Mostadmark Skytterlag - V65 (M)

5

6

Brage André Lund

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

7

Svein Grønlien

Lom og Skjåk Skytterlag - NV (M)

8

Gjermund Olsen

Lom og Skjåk Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Jørn Angard

Lom og Skjåk Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Øystein Marstein

Lom og Skjåk Skytterlag - R, Finkaliber (M)