Trippelstevnet Dalsbygda

Arrangør: Dalsbygda Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Per Gunnar Bakken

Dalsbygda Skytterlag - V65 (M)

2

Jørn Strypet

Alvdal Skytterlag - J (M)

3

4

5

6

7

Ovedie Bråten

Alvdal Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

Isak Bråten

Alvdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

09:45
Skive
1

Aleksander Myrheim

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

2

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

3

Arve Lind

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V65 (M)

4

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

5

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

6

Harald Gundersen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

7

Torbjørn Halvorsen

Øvre Rendal Skytterlag - V65, Links (M)

8

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

10:30
Skive
1

Henrik B. Skårsmoen

Tynset Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Bjørn Tore Stø

Vinstra Skytterlag - V65 (M)

3

Linus Brennhaug

Tynset Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Torjus Johansen

Tynset Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Jenny Margrethe Valstrand

Snillfjord Skytterlag - J (K)

6

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

7

Niklaus Haugrønning

Byneset Skytterlag - V65 (M)

8

Eilif Kokkvoll

Brekken/Aursund Skytterlag - V65 (M)

11:15
Skive
1

Egil Rolandsen

Budal Skytterlag - V73 (M)

2

Oddleif Drevsjømoen

Fjeld Skytterlag - V73 (M)

3

Ola Drevsjømoen

Fjeld Skytterlag - V65 (M)

4

Iver Nymoen

Kvikne Skytterlag - V73 (M)

5

Bjørn Rosvold

Tynset Skytterlag - V73 (M)

6

Embret Eggen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

7

Kristian Risbakken

Fjeld Skytterlag - V65 (M)

8

Per Kristian Bangen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

12:00
Skive
1

Anna Dahl Haugen

Brekken/Aursund Skytterlag - ER (K)

2

Kjell Morten Bakken

Reinskytten Skytterlag - NV (M)

3

Lars-Erik Lunde

Reinskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

5

Magnus Dahl Haugen

Brekken/Aursund Skytterlag - J (M)

6

Anders Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - EJ (M)

7

Mathias Bakken

Reinskytten Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Aurora Bakken

Reinskytten Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

12:45
Skive
1

Ola Syver Håkenstad

Lesja Skytterlag - R (M)

2

Sander Hovhaugholen

Lesja Skytterlag - NU (M)

3

Brede Svelstad

Lesja Skytterlag - R (M)

4

5

Emil Grothe

Lesja Skytterlag - ER (M)

6

Kristian Haakenstad

Lesja Skytterlag - J (M)

7

Marita Brendjord

Lesja Skytterlag - ER (K)

8

Markus Trøan Lillebo

Tynset Skytterlag - NV (M)

13:30
Skive
1

Odin Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (M)

2

Andreas Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

3

Knut Ola Skogen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

4

Per Dalåsen

Alvdal Skytterlag - V73 (M)

5

Øystein Breden

Otta Skytterlag - J (M)

6

Einar Thoresen

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

7

Marius Sveipe

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

8

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

14:15
Skive
1

Normann Bremset

Tydal Skytterlag - V65 (M)

2

Oddvar Frengen

Byneset Skytterlag - V73 (M)

3

Kristine Frostvoll Kuraas

Røros Skytterlag - ER (K)

4

5

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

6

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

7

Marius Tuveng

Dalsbygda Skytterlag - J (M)

8

Eskil Tuveng

Dalsbygda Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

15:00
Skive
1

Bjørn Berggård

Tydal Skytterlag - V73 (M)

2

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (K)

3

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

4

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

7

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

15:45
Skive
1

2

Ola G. Haugen

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

3

Eline Westum

Tynset Skytterlag - J (K)

4

5

Heidi-Sofie Sandnes Rynning

Røros Skytterlag - R (K)

6

7

8

16:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8