Trippelstevnet Narjord

Arrangør: Narjord Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

13:00
Skive
1

Per Magnar Nervik

Mostadmark Skytterlag - V65 (M)

2

Svein O. Østeraas

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

3

Jørn Strypet

Alvdal Skytterlag - J (M)

4

Brage André Lund

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

5

Svein Grønlien

Lom og Skjåk Skytterlag - NV (M)

6

Jørn Angard

Lom og Skjåk Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Gjermund Olsen

Lom og Skjåk Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Øystein Marstein

Lom og Skjåk Skytterlag - R, Finkaliber (M)

13:50
Skive
1

Magnus Dahl Haugen

Brekken/Aursund Skytterlag - J (M)

2

Anna Dahl Haugen

Brekken/Aursund Skytterlag - ER (K)

3

Karstein Skundberg

Alvdal Skytterlag - V73 (M)

4

Vemund Lunsæter

Lonås Skytterlag - ER (M)

5

Arne Almskår

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

6

Jakob Sørli

Lonås Skytterlag - ER (M)

7

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

8

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

14:40
Skive
1

Lars-Erik Lunde

Reinskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Finn Tøraasen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

3

Aurora Bakken

Reinskytten Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

4

Mathias Bakken

Reinskytten Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

5

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

6

Kjell Morten Bakken

Reinskytten Skytterlag - NV (M)

7

Anders Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - EJ (M)

8

Ane Bjerkaas Nisja

Sunndal Skytterlag - J (K)

15:30
Skive
1

Ola Syver Håkenstad

Lesja Skytterlag - R (M)

2

Sander Hovhaugholen

Lesja Skytterlag - NU (M)

3

Brede Svelstad

Lesja Skytterlag - R (M)

4

Marita Brendjord

Lesja Skytterlag - ER (K)

5

Odd Dalum

Lesja Skytterlag - V73 (M)

6

Magnar Torsgård

Lesja Skytterlag - V73, Links (M)

7

Emil Grothe

Lesja Skytterlag - ER (M)

8

Kristian Haakenstad

Lesja Skytterlag - J (M)

16:20
Skive
1

Per Gunnar Bakken

Dalsbygda Skytterlag - V65 (M)

2

Per Ola Engernes

Eidet Skytterlag - V73 (M)

3

Arild Skogheim

Eidet Skytterlag - V73 (M)

4

Emma Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (K)

5

Martin Sikle Mathiesen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

6

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

7

Einar Thoresen

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

8

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

17:10
Skive
1

Odin Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (M)

2

Andreas Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

3

Thiril Tran Brendryen

Skjeberg Skytterlag - ER (K)

4

Knut Ola Skogen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

5

Marius Sveipe

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

6

Arne Brendryen

Folldal Skytterlag - V73 (M)

7

Andrine Tran Brendryen

Skjeberg Skytterlag - NU (K)

8

Håkon Høen

Singsås Skytterlag - ER (M)

18:00
Skive
1

Idar Moseng

Nora Skytterlag - V65 (M)

2

3

Mara Kähler

Nora Skytterlag - EJ (K)

4

Per Kristian Bangen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

5

Bjørn Rosvold

Tynset Skytterlag - V73 (M)

6

Embret Eggen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

7

Kristian Risbakken

Fjeld Skytterlag - V65 (M)

8

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V65 (M)