Sommerstevnet Felt Røros

Arrangør: Røros Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

09:30
Skive
1

Markus Heggstad Graven

Vingelen Skytterlag - ER (M)

2

Maren Heggstad Graven

Vingelen Skytterlag - R (K)

3

Normann Bremset

Tydal Skytterlag - V65 (M)

4

5

6

7

8

9

10

10:00
Skive
1

Eivind Østbyhaug

Tydal Skytterlag - V65 (M)

2

Marius Tuveng

Dalsbygda Skytterlag - J (M)

3

Eskil Tuveng

Dalsbygda Skytterlag - ER (M)

4

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

5

Fredrik Nesteby Ringen

Stordalen Skytterlag - NV (M)

6

Eline Westum

Tynset Skytterlag - J (K)

7

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

8

Arve Lind

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V65 (M)

9

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

10

Kim Andre Stenvoll

Soknedal Skytterlag - R (M)

10:30
Skive
1

Idar Moseng

Nora Skytterlag - V65 (M)

2

3

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V65 (M)

4

5

Egil Rolandsen

Budal Skytterlag - V73 (M)

6

7

8

9

10

11:00
Skive
1

Eva Karin Tilset

Opdal og Midtbygden Skytterlag - NV (K)

2

Ørjan Martinsen Hage

Opdal og Midtbygden Skytterlag - J (M)

3

Erlend Martinsen Hage

Opdal og Midtbygden Skytterlag - J (M)

4

Vegard Stensheim

Opdal og Midtbygden Skytterlag - R (M)

5

Peder Eidem

Opdal og Midtbygden Skytterlag - J (M)

6

Soland Henningsmo

Dalsbygda Skytterlag - J (M)

7

8

9

10

Aksel Henningsmo

Dalsbygda Skytterlag - ER, Links (M)

11:30
Skive
1

Nils Sverre Norin

Lonås Skytterlag - V65 (M)

2

Ivar Otto Husby

Trondhjems Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

6

Jon Ertsgård

Lånke Skytterlag - V65 (M)

7

8

Peder Løvhaug

Lonås Skytterlag - ER (M)

9

Vemund Lunsæter

Lonås Skytterlag - ER (M)

10

Othilie Lunsæter

Lonås Skytterlag - J, Links (K)

12:00
Skive
1

Torunn Rønning

Rennebu Skytterlag - R (K)

2

Johannes Rønning

Rennebu Skytterlag - R (M)

3

Embret Eggen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

4

5

Jørn Strypet

Alvdal Skytterlag - J (M)

6

7

8

9

10

12:30
Skive
1

John Einar Skogås

Hessdalen Skytterlag - V65 (M)

2

Harald Gundersen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

Torild Røstad

Soknedal Skytterlag - R (K)

6

Steinar Løseth

Rindal Skytterlag - V73 (M)

7

Ole Dalsegg

Øvre Surnadal Skytterlag - ER (M)

8

9

10

13:00
Skive
1

Nils Olaf Kyllo

Stjørdal Skytterlag - V65 (M)

2

Anita Kyllo

Stjørdal Skytterlag - NV (K)

3

4

5

6

7

8

9

10

13:30
Skive
1

Sindre Aas

Tydal Skytterlag - ER (M)

2

Jonas Kløften

Tydal Skytterlag - J (M)

3

Aleksander Myrheim

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

4

5

6

7

8

9

10

Marius Feragen

Aasen Skytterlag - R, Links (M)

14:00
Skive
1

Emil Murvold

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - ER (M)

2

Elias Langørgen Johansen

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - ER (M)

3

Kai Eskelund

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - V65 (M)

4

Julie Kjøsen Gylland

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - R (K)

5

Per Kåre Løberg

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

Erik Fjelltveit Nyhuus

Trysil Skytterlag - J (M)

9

10

14:30
Skive
1

Heidi-Sofie Sandnes Rynning

Røros Skytterlag - R (K)

2

Emma Heidtmann

Nora Skytterlag - R (K)

3

Ole Eivind Mælen

Lonås Skytterlag - R (M)

4

Linus Brennhaug

Tynset Skytterlag - R (M)

5

Torjus Johansen

Tynset Skytterlag - R (M)

6

7

8

9

10

Per Iver Mælen

Lonås Skytterlag - ER, Links (M)

15:00
Skive
1

Hilde Liamo

Soknedal Skytterlag - NV (K)

2

Anton Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - R (M)

3

Aleksander Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - J (M)

4

5

Emma Olea Eide

Tynset Skytterlag - ER (K)

6

Tobias Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (M)

7

Ingunn Eikrem Karlsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV (K)

8

9

10

Svein O. Østeraas

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)