Boligpartner-cupen 3.runde Nora

Arrangør: Nora Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Martin Fremstad

Nora Skytterlag - NU (M)

2

Jørund Solli Os

Nora Skytterlag - NU (M)

3

Mikkel Ramlo

Nora Skytterlag - R (M)

4

Ine Storhaug Langøien

Nora Skytterlag - NU (K)

5

6

Mina Ramlo

Nora Skytterlag - NU (K)

7

Emma Heidtmann

Nora Skytterlag - R (K)

8

Thea Storhaug Langøien

Nora Skytterlag - NU, Links (K)

09:40
Skive
1

2

3

Idar Moseng

Nora Skytterlag - V65 (M)

4

Hans Sollid

Alvdal Skytterlag - V73 (M)

5

6

7

8

10:20
Skive
1

Eskil Tuveng

Dalsbygda Skytterlag - ER (M)

2

Harald Gundersen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

3

Arne Brendryen

Folldal Skytterlag - V73 (M)

4

5

6

7

Mara Kähler

Nora Skytterlag - EJ (K)

8

Eilif Kokkvoll

Brekken/aursund Skytterlag - V65 (M)

11:00
Skive
1

Anne Beate Engebretsen

Øvre Rendal Skytterlag - 4 (K)

2

Kristine Frostvoll Kuraas

Røros Skytterlag - ER (K)

3

Finn Tøraasen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

4

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

5

6

Sigurd Stensås

Soknedal Skytterlag - 4 (M)

7

Olav Solheim

Soknedal Skytterlag - V73 (M)

8

Torbjørn Halvorsen

Øvre Rendal Skytterlag - V65, Links (M)

11:40
Skive
1

Ingrid Øyan

Singsås Skytterlag - 3 (K)

2

Johan Grindflek

Øvre Rendal Skytterlag - 1 (M)

3

Jorun Øien Buseth

Singsås Skytterlag - 4 (K)

4

Lars Singsaas

Singsås Skytterlag - 4 (M)

5

6

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

7

Terje Buseth

Singsås Skytterlag - 3 (M)

8

Haaken Grindflek

Øvre Rendal Skytterlag - ER (M)

12:20
Skive
1

Arne Magne Stenvold

Brekken/aursund Skytterlag - V55 (M)

2

Thomas Baar

Tynset Skytterlag - 5 (M)

3

Heidi-Sofie Sandnes Rynning

Røros Skytterlag - R (K)

4

Kristoffer Sandnes Kojedal

Røros Skytterlag - 4 (M)

5

6

Hans Runar Kojedal

Røros Skytterlag - 5 (M)

7

Hans Iver Kojedal

Røros Skytterlag - V55 (M)

8

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

13:00
Skive
1

Annette Odden

Rennebu Skytterlag - 3 (K)

2

Bjørn Trøite

Rennebu Skytterlag - V55 (M)

3

Iver A Bertelrud

Alvdal Skytterlag - R (M)

4

Arne Kuraas

Røros Skytterlag - 3 (M)

5

6

Trond Oldertrøen

Tynset Skytterlag - 4 (M)

7

Geir Håkon Nystuen

Tynset Skytterlag - V55 (M)

8

Arne Almskår

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

13:40
Skive
1

Eivind Østbyhaug

Tydal Skytterlag - V65 (M)

2

Emil Haugan

Mostadmark Skytterlag - V55 (M)

3

Britt Nesteby

Tynset Skytterlag - 5 (K)

4

Karstein Skundberg

Alvdal Skytterlag - V73 (M)

5

6

Emma Olea Eide

Tynset Skytterlag - ER (K)

7

Kristian Risbakken

Fjeld Skytterlag - V65 (M)

8

Svein Erik Larsson

Bjørnen Skytterlag - 2 (M)

14:20
Skive
1

Astrid Håkenstad

Lesja Skytterlag - 2 (K)

2

Odd Egil Sneisen

Mostadmark Skytterlag - V55 (M)

3

Odd Sverre Håkenstad

Lesja Skytterlag - 5 (M)

4

Adrian Aasegaard

Tynset Skytterlag - 4 (M)

5

6

Einar Grue

Tynset Skytterlag - 4 (M)

7

Roald Trøeng

Vingelen Skytterlag - 2 (M)

8

Iver Nymoen

Kvikne Skytterlag - V73 (M)

15:00
Skive
1

Per Kristian Bangen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

2

Bjørn Rosvold

Tynset Skytterlag - V73 (M)

3

John Rosvold

Tynset Skytterlag - 2 (M)

4

Embret Eggen

Tynset Skytterlag - V73 (M)

5

6

Arne Roar Trøan

Tynset Skytterlag - V73 (M)

7

Ingeborg Aune Jørgensen

Beiarn Skytterlag - 5 (K)

8

Ingvar Brohaug

Alvdal Skytterlag - 4 (M)

15:40
Skive
1

Egil Wikan

Nora Skytterlag - V55 (M)

2

Per Gunnar Bakken

Dalsbygda Skytterlag - V65 (M)

3

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

4

Soland Henningsmo

Dalsbygda Skytterlag - 3 (M)

5

6

Turid Henningsmo

Dalsbygda Skytterlag - 1 (K)

7

Jenny Elise Akeren Lundkvist

Nora Skytterlag - 4 (K)

8

Aksel Henningsmo

Dalsbygda Skytterlag - ER, Links (M)

16:20
Skive
1

Jan-Eivind Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - 5 (M)

2

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - J (M)

3

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

4

Aleksander Myrheim

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

5

6

Amund Myrheim

Jordet og Tenaasen Skytterlag - 2 (M)

7

Sigbjørn Nystuen

Øvre Rendal Skytterlag - V73 (M)

8

17:00
Skive
1

Marius Tuveng

Dalsbygda Skytterlag - 3 (M)

2

Hågen Strypet

Alvdal Skytterlag - 2 (M)

3

Silje Opdal Sundmoen

Nora Skytterlag - 1 (K)

4

Anniken Moseng Ryen

Dalsbygda Skytterlag - 4 (K)

5

6

Martin Strypet

Alvdal Skytterlag - 5 (M)

7

Jørn Strypet

Alvdal Skytterlag - J (M)

8

Andreas Tuveng

Dalsbygda Skytterlag - J (M)