Midt-Norsk mesterskap bane

Arrangør: Rennebu Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

16:30
Skive
1

Ola G. Haugen

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

2

Lars Halland

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

3

Jan Enlid

Budal Skytterlag - V65 (M)

4

Knut Bjerve

Rissa Skytterlag - V73 (M)

5

Rolf Dyrendahl

Rissa Skytterlag - V65 (M)

6

Bjarne By

Skaun Skytterlag - V65 (M)

7

Joakim Skauge

Skaun Skytterlag - ER (M)

8

Niklaus Haugrønning

Byneset Skytterlag - V65 (M)

9

Olav I. Sæther

Nidaros Skytterlag - V73 (M)

10

Leif Singstad

Nidaros Skytterlag - V73 (M)

17:10
Skive
1

Johan Råde

Forr Skytterlag - J (M)

2

Håkon Råde

Forr Skytterlag - ER (M)

3

Kristian Westvik Hansen

Namdalseid og Lyngen Skytterlag - J (M)

4

Gunvald Nisja

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

5

Bengt Ødegård

Selbu Skytterlag - V65 (M)

6

Vera S. Reinsborg

Selbu Skytterlag - R (K)

7

Martin Aurheim

Hommelvik Skytterlag - J (M)

8

Håkon Hoel

Rennebu Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Torje Gustad Ingeborgvik

Kvernes Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Ragnhild Nygård Bjerkås

Rennebu Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

17:50
Skive
1

Kjell Haugen

Mostadmark Skytterlag - V73 (M)

2

Torbjørn Sætertrø

Floren Skytterlag - V65 (M)

3

4

Alexander Gjemble

Skogn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Nicolay André Døhl

Skogn Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Peder Gundersen

Heim/Hemne Skytterlag - ER (M)

7

Christine Reiersen

Rennebu Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

8

Torild Røstad

Soknedal Skytterlag - R (K)

9

Maia Løkken

Soknedal Skytterlag - R (K)

10

Svein O. Østeraas

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

18:30
Skive
1

Sindre Aas

Tydal Skytterlag - ER (M)

2

Jonas Kløften

Tydal Skytterlag - J (M)

3

Ola Krogstad

Eide og Naas Skytterlag - V73 (M)

4

Per Arne Enstad

Nidaros Skytterlag - V65 (M)

5

Lisbeth Gederaas

Stjørdal Skytterlag - NV (K)

6

Einar Thoresen

Hommelvik Skytterlag - V65 (M)

7

Peder Myrset

Eide og Naas Skytterlag - V65 (M)

8

Eirik Solli

Rissa Skytterlag - ER (M)

9

Gyda Helene Veie

Rissa Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

10

Markus Aune

Øvre Surnadal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

19:10
Skive
1

Sondre Trøen

Rissa Skytterlag - R (M)

2

Hanne Trøen

Rissa Skytterlag - R (K)

3

Rolf Jarle Rakvåg

Rakvåg Skytterlag - V65 (M)

4

Odd Rakvåg

Kvam Skytterlag - V73 (M)

5

Sander Langsæter

Rissa Skytterlag - ER (M)

6

Ane Bjerkaas Nisja

Sunndal Skytterlag - J (K)

7

Rolf Gangstad

Rakvåg Skytterlag - V65 (M)

8

Ludvik Gravem

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

9

10

Theodor Sunde

Rissa Skytterlag - R, Links (M)

19:50
Skive
1

Odd Magne Sæterøy

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - V73 (M)

2

Karen Snekvik

Surnadal Skytterlag - EJ (K)

3

Erling Waag

Surnadal Skytterlag - J (M)

4

Marius Mikkelsen

Surnadal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Christian Moen Hårstad

Surnadal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Hans Øie Bævre

Bæverdalen Skytterlag - EJ (M)

7

Ask Aarsæther

Hovdebygda og Ørsta Skyttarlag - J (M)

8

Ola-Johan Dybvik

Langevåg Skyttarlag - J (M)

9

Nils Hjellmo

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

10

Nora Sæterøy Høybakk

Langevåg Skyttarlag - ER, Links (K)