Bjørn Solbergs minnestevne

Arrangør: Nordre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (mandag - 10.06.2019)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
09:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ola Strand Nystuen Løiten Skytterlag R M Opptatt
13 Jens Olsrud Østli Tangen Skytterlag R M Opptatt
14 Eirik Navelsaker Flesberg Skytterlag R M Opptatt
09:40
1 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag EJ M Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
13 Ledig
14 Ole Bergene Etnedal Skyttarlag V65 M L Opptatt
10:20
1 Martin Knuts Ringebu og Fåvang Skytterlag NU M Opptatt
2 Odin Segelstad Ringebu og Fåvang Skytterlag NU M Opptatt
3 Andreas Segelstad Ringebu og Fåvang Skytterlag R M Opptatt
4 Ane Braastad Ringebu og Fåvang Skytterlag NU K Opptatt
5 Iver Braastad Ringebu og Fåvang Skytterlag ER M Opptatt
6 Knut Ola Skogen Ringebu og Fåvang Skytterlag ER M Opptatt
7 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag J M Opptatt
8 Leif Pedersen Gjøvik og Brusveen Skytterlag V73 M Opptatt
9 Åge Larsen Gjøvik og Brusveen Skytterlag V65 M Opptatt
10 Gunhild Kjos Braastad Ringebu og Fåvang Skytterlag NU K Opptatt
11 Bjørn Sørum Skude Skytterlag V73 M Opptatt
12 Ledig
13 Bjørn Olav Robøle Øystre Slidre Skyttarlag J M Opptatt
14 Anna Aalberg Grønås Lillehammer Skytterlag ER K Opptatt
11:00
1 Gunnar Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag V73 M Opptatt
2 Robin Nymoen Jordet og Tenaasen Skytterlag ER M Opptatt
3 Aleksander Myrheim Jordet og Tenaasen Skytterlag ER M Opptatt
4 Arve Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Tor Lillemoen Brumunddal Skytterlag V65 M Opptatt
6 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
7 Rolv Baadshaug Brumunddal Skytterlag V73 M Opptatt
8 Ledig
9 Nils Hovde Oslo Østre Skytterlag V73 M Opptatt
10 Egil Grina Lunner Skytterlag V73 M Opptatt
11 Kjell Engene Nes og Bromma Skytterlag V73 M Opptatt
12 Martin Ottershagen Jordet og Tenaasen Skytterlag V73 M Opptatt
13 Hanne Rytterager Oliversen Stange og Romedal Skytterlag J K Opptatt
14 Tidemann M. Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
11:40
1 Halvor Einarsrud Knutsen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
2 Bernt Rønningen Fåberg Skytterlag V73 M Opptatt
3 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
4 Johannes Rundhaug Etnedal Skyttarlag V65 M Opptatt
5 Åge Steinslett Fåberg Skytterlag V65 M Opptatt
6 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag V65 M Opptatt
7 Anna Sofie Haugseth Østre Gausdal Skytterlag NV K Opptatt
8 Hanne Nilsen Tingelstad Skytterlag NV K Opptatt
9 Oliver Aschim Kristiansen Tingelstad Skytterlag R M Opptatt
10 Ledig
11 Ledig
12 Hans K. Engen Snertingdal Skytterlag V73 M Opptatt
13 Terje Hågensen Stange og Romedal Skytterlag V65 M Opptatt
14 Oddvar Grønlien Stange og Romedal Skytterlag V73 M L Opptatt
12:20
1 Ole Jan Engeli Vestre Toten Skytterlag V73 M Opptatt
2 Gunnar Ekrem Ådal Skytterlag V65 M Opptatt
3 Sverre Eriksen Ådal Skytterlag V73 M Opptatt
4 Simen Roko Krogstie Åsnes Skytterlag J M Opptatt
5 Markus Henriksen Viken (opland) Skytterlag ER M Opptatt
6 Aurora Beate Myrset Nordskogbygda Skytterlag J K Opptatt
7 Asbjørn Hov Hemsedal Skytterlag V73 M Opptatt
8 Arne Olav Bekkemellem Gjøvik og Brusveen Skytterlag V65 M Opptatt
9 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag J M Opptatt
10 Magnar Konningrud Nes (Hedmark) Skytterlag V65 M Opptatt
11 Paul Nyengen Larsen Fåberg Skytterlag NU M L Opptatt
12 Tonje Nyengen Larsen Fåberg Skytterlag J K Opptatt
13 Anna Jakobsen Fåberg Skytterlag R K Opptatt
14 Lars Jakobsen Fåberg Skytterlag J M Opptatt
13:00
1 Thor Erik Storholm Osen Skytterlag V73 M Opptatt
2 Emil Aaberg Lismarken Skytterlag R M Opptatt
3 Arne Helseth Tangen Skytterlag V73 M Opptatt
4 Tille Skogsrud Tangen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Henrik Berg Kløvstad Lismarken Skytterlag R M Opptatt
6 Finn Tøraasen Jordet og Tenaasen Skytterlag V73 M Opptatt
7 Per Olav Holden Jordet og Tenaasen Skytterlag V73 M Opptatt
8 Kristian Jeistad Lismarken Skytterlag NU M Opptatt
9 Remi Gram Nordre Land Skytterlag ER M Opptatt
10 Marius Korsen Gjøvik og Brusveen Skytterlag J M Opptatt
11 Sivert Arnestad Edvardsen Lismarken Skytterlag ER M Opptatt
12 Eskil Haugen Lismarken Skytterlag J M Opptatt
13 Dennis Oliver Finstad Lismarken Skytterlag NU M Opptatt
14 Øyvind Willa Lismarken Skytterlag NV M L Opptatt
13:40
1 Willy Mikal Gabrielsen Ådal Skytterlag NU M Opptatt
2 Bjørn Tore Stø Vinstra Skytterlag V65 M Opptatt
3 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag EJ M Opptatt
4 Sivert Krangnes Ådal Skytterlag J M Opptatt
5 Simen Svendstad Ådal Skytterlag ER M Opptatt
6 Bjørn Lidsheim Ullensvang Skyttarlag V65 M Opptatt
7 Finn Olav Nordli Tingelstad Skytterlag V65 M Opptatt
8 Agnes Christophersen Lismarken Skytterlag ER K Opptatt
9 Sander Harildstad Lismarken Skytterlag J M Opptatt
10 Maja Buseth Vats og Leveld Skytterlag ER K Opptatt
11 Ove Evensen Lismarken Skytterlag V73 M Opptatt
12 Amund Wardberg Høiby Lismarken Skytterlag J M L Opptatt
13 Odd Arne Køhl Elverum Skytterlag V73 M Opptatt
14 Even Køhl Setsaas Elverum Skytterlag R M Opptatt
14:20
1 Jostein Kjernli Østre Gausdal Skytterlag EJ M Opptatt
2 Hans Martin Sørum Bjoneroa Skytterlag V73 M Opptatt
3 Amalie Nordli Tingelstad Skytterlag NU K Opptatt
4 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag J K Opptatt
5 Arne Rogne Øystre Slidre Skyttarlag V65 M Opptatt
6 Håvard Berg Øystre Slidre Skyttarlag ER M Opptatt
7 Henrik Embretsen Åsnes Skytterlag J M Opptatt
8 Knut Nordnes Nordskogbygda Skytterlag V73 M Opptatt
9 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag J M Opptatt
10 Olav Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag R M Opptatt
11 Morgan Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang Skytterlag R M Opptatt
12 Eirin Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang Skytterlag NU K Opptatt
13 Amund Berge Holen Ringebu og Fåvang Skytterlag NU M Opptatt
14 Mathea Berge Holen Ringebu og Fåvang Skytterlag NU K Opptatt
15:00
1 Ludvig Indrebø Farnes Skyttarlag V73 M Opptatt
2 Magnar Molland Sogndal Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Erik Aleksander Hansen Hagen Tingelstad Skytterlag R M Opptatt
4 Ola Myki Løiten Skytterlag EJ M Opptatt
5 Lars Johannes K. Olsen Skarpskytten Skytterlag R M Opptatt
6 Leander Bakke Viken (opland) Skytterlag R M Opptatt
7 Aurora Bratli Viken (opland) Skytterlag R K Opptatt
8 Tuva Bakke Viken (opland) Skytterlag ER K Opptatt
9 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
10 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag J M Opptatt
11 Ole Jørgen Klaseie Nordre Land Skytterlag V73 M Opptatt
12 Edvard Haugen Lom og Skjåk Skytterlag ER M Opptatt
13 Ida Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag J K Opptatt
14 Oda Andreassen Berg Sørskogbygda Skytterlag EJ K Opptatt