Bjørn Solbergs minnestevne

Arrangør: Nordre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

13

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

14

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

09:40
Skive
1

Eskil Myhre

Vestre Toten Skytterlag - EJ (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)

10:20
Skive
1

Martin Knuts

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (M)

2

Odin Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Andreas Segelstad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Ane Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

5

Iver Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

6

Knut Ola Skogen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - ER (M)

7

Marius Sveipe

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

8

Leif Pedersen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V73 (M)

9

Åge Larsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

10

Gunhild Kjos Braastad

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU (K)

11

Bjørn Sørum

Skude Skytterlag - V73 (M)

12

13

Bjørn Olav Robøle

Øystre Slidre Skyttarlag - J (M)

14

Anna Aalberg Grønås

Lillehammer Skytterlag - ER (K)

11:00
Skive
1

Gunnar Skjæret

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

2

Robin Nymoen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

3

Aleksander Myrheim

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

4

Arve Lind

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V65 (M)

5

Tor Lillemoen

Brumunddal Skytterlag - V65 (M)

6

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

7

Rolv Baadshaug

Brumunddal Skytterlag - V73 (M)

8

9

Nils Hovde

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

10

Egil Grina

Lunner Skytterlag - V73 (M)

11

Kjell Engene

Nes og Bromma Skytterlag - V73 (M)

12

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

13

Hanne Rytterager Oliversen

Stange og Romedal Skytterlag - J (K)

14

Tidemann M. Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

11:40
Skive
1

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

2

Bernt Rønningen

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

3

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

4

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

5

Åge Steinslett

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

6

Per Olav Faldbakken

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

7

Anna Sofie Haugseth

Østre Gausdal Skytterlag - NV (K)

8

Hanne Nilsen

Tingelstad Skytterlag - NV (K)

9

Oliver Aschim Kristiansen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

10

11

12

Hans K. Engen

Snertingdal Skytterlag - V73 (M)

13

Terje Hågensen

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

14

Oddvar Grønlien

Stange og Romedal Skytterlag - V73, Links (M)

12:20
Skive
1

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

2

Gunnar Ekrem

Ådal Skytterlag - V65 (M)

3

Sverre Eriksen

Ådal Skytterlag - V73 (M)

4

Simen Roko Krogstie

Åsnes Skytterlag - J (M)

5

Markus Henriksen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

6

Aurora Beate Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (K)

7

Asbjørn Hov

Hemsedal Skytterlag - V73 (M)

8

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

9

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (M)

10

Magnar Konningrud

Nes (Hedmark) Skytterlag - V65 (M)

11

Paul Nyengen Larsen

Fåberg Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (M)

12

Tonje Nyengen Larsen

Fåberg Skytterlag - J (K)

13

Anna Jakobsen

Fåberg Skytterlag - R, Finkaliber (K)

14

Lars Jakobsen

Fåberg Skytterlag - J (M)

13:00
Skive
1

Thor Erik Storholm

Osen Skytterlag - V73 (M)

2

Emil Aaberg

Lismarken Skytterlag - R (M)

3

Arne Helseth

Tangen Skytterlag - V73 (M)

4

Tille Skogsrud

Tangen Skytterlag - V65 (M)

5

Henrik Berg Kløvstad

Lismarken Skytterlag - R (M)

6

Finn Tøraasen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

7

Per Olav Holden

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

8

Kristian Jeistad

Lismarken Skytterlag - NU (M)

9

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

10

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

11

Sivert Arnestad Edvardsen

Lismarken Skytterlag - ER (M)

12

Eskil Haugen

Lismarken Skytterlag - J (M)

13

Dennis Oliver Finstad

Lismarken Skytterlag - NU (M)

14

Øyvind Willa

Lismarken Skytterlag - NV, Links (M)

13:40
Skive
1

Willy Mikal Gabrielsen

Ådal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Bjørn Tore Stø

Vinstra Skytterlag - V65 (M)

3

Ole-Thomas Groseth

Ådal Skytterlag - EJ (M)

4

Sivert Krangnes

Ådal Skytterlag - J (M)

5

Simen Svendstad

Ådal Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

6

Bjørn Lidsheim

Ullensvang Skyttarlag - V65 (M)

7

Finn Olav Nordli

Tingelstad Skytterlag - V65 (M)

8

Agnes Christophersen

Lismarken Skytterlag - ER (K)

9

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

10

Maja Buseth

Vats og Leveld Skytterlag - ER (K)

11

Ove Evensen

Lismarken Skytterlag - V73 (M)

12

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - J, Links (M)

13

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

14

Even Køhl Setsaas

Elverum Skytterlag - R (M)

14:20
Skive
1

Jostein Kjernli

Østre Gausdal Skytterlag - EJ (M)

2

Hans Martin Sørum

Bjoneroa Skytterlag - V73 (M)

3

Amalie Nordli

Tingelstad Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

4

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

5

Arne Rogne

Øystre Slidre Skyttarlag - V65 (M)

6

Håvard Berg

Øystre Slidre Skyttarlag - ER (M)

7

Henrik Embretsen

Åsnes Skytterlag - J (M)

8

Knut Nordnes

Nordskogbygda Skytterlag - V73 (M)

9

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

10

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

11

Morgan Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

12

Eirin Hovde Åmodt

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

13

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

14

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

15:00
Skive
1

Ludvig Indrebø

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

2

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

3

Erik Aleksander Hansen Hagen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

4

Ola Myki

Løiten Skytterlag - EJ (M)

5

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

10

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

11

Ole Jørgen Klaseie

Nordre Land Skytterlag - V73 (M)

12

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

13

Ida Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - J (K)

14

Oda Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - EJ (K)