VÅPENSMIACUP Fløyterstevnet

Arrangør: Nordre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:00
Skive
1

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

2

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

3

Line Kasbo

Trøgstad Skytterlag - J (K)

4

Vidar Kåsene

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

5

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

6

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

7

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J (K)

8

Miriam Amalie Pedersen

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

9

Adrian Christoffer Pedersen

Hammerfest Skytterlag - J (M)

10

Oddvar Andersen

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

11

Sáve Malin

Tana Skytterlag - R, Finkaliber (K)

12

Johan Råde

Forr Skytterlag - J (M)

13

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

14

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

15:40
Skive
1

Hanne Rytterager Oliversen

Stange og Romedal Skytterlag - J (K)

2

Tor Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - J (M)

3

Svein Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - ER (M)

4

5

Birger Skogstad

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

6

Per Reidar Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V65 (M)

7

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

8

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

10

11

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

12

13

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

14

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

16:20
Skive
1

Tuva Hugås

Sulitjelma Skytterlag - J (K)

2

Kristin Haldorsen

Sulitjelma Skytterlag - NV (K)

3

Daniel Nyseth

Etnedal Skyttarlag - J (M)

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

17:00
Skive
1

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

2

Tuva Pedersen Smedsrudhagen

Raumnes Skytterlag - J (K)

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Anders Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - EJ (M)

13

14

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

17:40
Skive
1

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - R, Finkaliber (K)

5

Agnes Christophersen

Lismarken Skytterlag - ER (K)

6

Henrik Berg Kløvstad

Lismarken Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

8

9

10

11

12

13

14

18:20
Skive
1

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

2

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

19:00
Skive
1

2

3

4

5

Odin Williksen Afdal

Ski Skytterlag - ER (M)

6

7

8

9

10

11

12

13

14

19:40
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

20:20
Skive
1

Aurora Beate Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (K)

2

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (M)

3

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

4

5

Simen Karinus Lang-Ree

Sørskogbygda Skytterlag - EJ (M)

6

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

7

8

9

10

11

Sander Gudmundstuen

Søndre Land Skytterlag - R, Finkaliber (M)

12

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

13

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

14