Fløyterstevner FELT (inngår ikke i Våpensmiacup)

Arrangør: Nordre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (M)

2

Aurora Beate Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (K)

3

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

4

Oddvar Andersen

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

5

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

6

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

7

Julie Paulsen Johannessen

Fredrikstad Skytterlag - J (K)

8

Camilla Paulsen Johannessen

Fredrikstad Skytterlag - J (K)

9

10

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

09:30
Skive
1

Erik Eggum

Fagernes Skytterlag - NV (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

10:00
Skive
1

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

2

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

3

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

4

5

6

7

8

9

10

10:30
Skive
1

Line Kasbo

Trøgstad Skytterlag - J (K)

2

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

3

4

5

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

6

Bjørn Sørum

Skude Skytterlag - V73 (M)

7

8

9

10

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

11:00
Skive
1

Knut Bingen

Trøgstad Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

6

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

7

Audun Sonflå

Tingelstad Skytterlag - R (M)

8

9

10

Silje Christine Berg-Knutsen

Blaker Skytterlag - ER (K)

11:30
Skive
1

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

2

Marte Marie Engebretsgård

Åsheim Skytterlag - J (K)

3

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

4

Kåre Lund

Blaker Skytterlag - V73 (M)

5

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

6

John Flatby

Blaker Skytterlag - V73 (M)

7

Ingeborg Engebretsgård

Åsheim Skytterlag - ER (K)

8

9

Andre Sletli

Tangen Skytterlag - ER (M)

10

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R (M)

12:00
Skive
1

Thorbjørn Andresen

Blaker Skytterlag - V73 (M)

2

Helge Svarstad

Blaker Skytterlag - V65 (M)

3

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

4

5

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R (K)

6

Johan Råde

Forr Skytterlag - J (M)

7

8

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - J (K)

9

Henrik Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (M)

10

Maja Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (K)

12:30
Skive
1

Tor Simen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - R (M)

2

3

4

5

Magnar Konningrud

Nes (Hedmark) Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

9

10

13:00
Skive
1

2

3

4

5

6

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

7

8

9

10

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Links (M)

13:30
Skive
1

Edvard Haugen

Lom og Skjåk Skytterlag - ER (M)

2

3

4

5

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

6

7

8

9

Roar Gjestvang

Åsheim Skytterlag - ER (M)

10

Ådne Hulleberg

Åsheim Skytterlag - ER (M)

14:00
Skive
1

Tille Skogsrud

Tangen Skytterlag - V65 (M)

2

Arne Helseth

Tangen Skytterlag - V73 (M)

3

4

Harald Løkra

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

5

Bernt Rønningen

Fåberg Skytterlag - V73 (M)

6

Åge Steinslett

Fåberg Skytterlag - V65 (M)

7

8

9

10

14:30
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

15:00
Skive
1

Ida Andreassen Berg

Sørskogbygda Skytterlag - J (K)

2

Øivind Mørk

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

Jørgen Svensberget

Sørskogbygda Skytterlag - R (M)

6

7

8

9

10

15:30
Skive
1

Arnfinn Kamsvåg

Sunndal Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

6

Ole Marius Ingeborgrud

Raumnes Skytterlag - R (M)

7

Tuva Pedersen Smedsrudhagen

Raumnes Skytterlag - J (K)

8

9

10

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

16:00
Skive
1

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - R (M)

2

3

4

Kristian Martinsen

Fet Skytterlag - ER (M)

5

6

7

8

9

10