VÅPENSMIACUP Kongestevnet

Arrangør: Søndre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

2

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

3

Tuva Hugås

Sulitjelma Skytterlag - J (K)

4

Kristin Haldorsen

Sulitjelma Skytterlag - NV (K)

5

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

6

Ingrid Halvorsrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

7

8

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

10

Sigurd B. Aasarmoen

Søndre Land Skytterlag - J, Links (M)

17:45
Skive
1

Line Kasbo

Trøgstad Skytterlag - J (K)

2

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

3

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

4

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J (K)

5

Tor Simen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - R (M)

6

Mari Helen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

7

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

8

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

10

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

18:30
Skive
1

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

2

Ole-Thomas Vaskinn

Randsfjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - R, Finkaliber (K)

4

Miriam Amalie Pedersen

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

5

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

6

Adrian Christoffer Pedersen

Hammerfest Skytterlag - J (M)

7

Daniel Nyseth

Etnedal Skyttarlag - J (M)

8

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)

9

Ole Jørgen Klaseie

Nordre Land Skytterlag - V73 (M)

10

Nils Erik Nilsen

Nordre Land Skytterlag - V65 (M)

19:15
Skive
1

Vidar Kåsene

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

2

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

3

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (K)

4

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

5

Alexander Garli

Etnedal Skyttarlag - J (M)

6

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Sáve Malin

Tana Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

Sander Gudmundstuen

Søndre Land Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

20:00
Skive
1

Helene Olafsen

Nittedal Skytterlag - J (K)

2

Kristin Sørengen

Øystre Slidre Skyttarlag - EJ (K)

3

Jostein Sørengen

Øystre Slidre Skyttarlag - R (M)

4

Morten Sørengen

Øystre Slidre Skyttarlag - ER (M)

5

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - J, Links (M)

6

Oddvar Andersen

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

7

Tor Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - J (M)

8

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

9

Anne Birgit Dokken

Nordre Land Skytterlag - R (K)

10

Svein Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - ER (M)