Mjøstreffen - Totentreffen - Gjøvikstevnet

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

BANE - 100 m (lørdag - 29.06.2019)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
10:00
1 Ledig
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum Skytterlag ER M Opptatt
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
10:45
1 Ole Anders Sviund Snertingdal Skytterlag R M Opptatt
2 Per Emil Sviund Snertingdal Skytterlag R M Opptatt
3 Ledig
4 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag J M Opptatt
5 Ledig
6 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag ER M Opptatt
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
11:30
1 Jan Willy Myhre Vestre Toten Skytterlag V73 M Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ole Jørgen Klaseie Nordre Land Skytterlag V73 M Opptatt
11 Nils Erik Nilsen Nordre Land Skytterlag V65 M Opptatt
12 Tidemann M. Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
12:15
1 Elin Jeanette Lauritsen Moss og Våler Skytterlag R K Opptatt
2 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag J M Opptatt
3 Ledig
4 Erik Aleksander Hansen Hagen Tingelstad Skytterlag R M Opptatt
5 Oliver Aschim Kristiansen Tingelstad Skytterlag R M Opptatt
6 Hanne Nilsen Tingelstad Skytterlag NV K Opptatt
7 Oddvar Tangen Tingelstad Skytterlag V73 M Opptatt
8 Tomine Borgli Tingelstad Skytterlag R K Opptatt
9 Sigurd Stenberg Tingelstad Skytterlag NU M Opptatt
10 Alexander Garli Etnedal Skyttarlag J M Opptatt
11 Jan-Erik Foss Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
12 Ledig
13:00
1 Kevin Svendsbråten Randsfjord Skytterlag ER M Opptatt
2 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag V65 M Opptatt
3 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag ER K Opptatt
4 Oddvar Andersen Sarpsborg Skytterlag V73 M Opptatt
5 Jenny R Lund Blaker Skytterlag J K Opptatt
6 Ledig
7 Jostein W. Hoseth Rennebu Skytterlag V73 M Opptatt
8 Ledig
9 Terje Hågensen Stange og Romedal Skytterlag V65 M Opptatt
10 Arild Bratvoldsengen Stange og Romedal Skytterlag V73 M Opptatt
11 Anton S Bratvoldengen Stange og Romedal Skytterlag R M Opptatt
12 Oddvar Grønlien Stange og Romedal Skytterlag V73 M L Opptatt
13:45
1 Morten Sørengen Øystre Slidre Skyttarlag ER M Opptatt
2 Jostein Sørengen Øystre Slidre Skyttarlag R M Opptatt
3 Kristin Sørengen Øystre Slidre Skyttarlag EJ K Opptatt
4 Ledig
5 Markus Henriksen Viken (opland) Skytterlag ER M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
14:30
1 Ledig
2 Robert Larsen Skjeberg Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
15:15
1 Ledig
2 Ledig
3 Simen Ek Brombach Råde Skytterlag J M Opptatt
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig
16:00
1 Ledig
2 Ledig
3 Ledig
4 Ledig
5 Ledig
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Ledig
11 Ledig
12 Ledig