Høsttreffen 2019

Arrangør: Gjøvik og Brusveen Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

09:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Håkon Skaugen

Åsheim Skytterlag - J (M)

12

Oskar Skaugen

Åsheim Skytterlag - ER (M)

10:30
Skive
1

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

2

3

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

4

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

5

Ola-Johan Dybvik

Langevåg Skyttarlag - J (M)

6

Frederik Haugen

Fåberg Skytterlag - ER (M)

7

Markus Haugen

Fåberg Skytterlag - EJ (M)

8

Sigurd Berntsen

Brumunddal Skytterlag - ER (M)

9

10

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - R, Finkaliber (K)

11

12

Kjell Smedsrud

Vestre Toten Skytterlag - V73, Links (M)

11:15
Skive
1

2

3

4

Hans K. Engen

Snertingdal Skytterlag - V73 (M)

5

6

7

8

9

10

11

12

12:00
Skive
1

Tille Skogsrud

Tangen Skytterlag - V65 (M)

2

Per Olav Faldbakken

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

3

4

Gunnhild Svenstad

Fagernes Skytterlag - V65 (K)

5

6

Eskil Myhre

Vestre Toten Skytterlag - EJ (M)

7

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

9

Ola Myki

Løiten Skytterlag - EJ (M)

10

11

12

12:45
Skive
1

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

3

Ole-Thomas Vaskinn

Randsfjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

5

6

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

7

8

Mathea Barlund

Asker Skytterlag - ER (K)

9

Tobias Barlund

Asker Skytterlag - NV (M)

10

11

12

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)

13:30
Skive
1

Birk Jan Oftedal

Østre Bærum Skytterlag - V65 (M)

2

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

3

Bjørn Tore Stø

Vinstra Skytterlag - V65 (M)

4

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

5

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

6

7

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

9

10

11

12

14:15
Skive
1

Hans Petter Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - J (M)

2

3

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

4

Jenny R Lund

Blaker Skytterlag - J (K)

5

6

7

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

8

9

10

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

11

12

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (K)

15:00
Skive
1

Thor Erik Storholm

Osen Skytterlag - V73 (M)

2

3

Vetle Ringsveen Engen

Snertingdal Skytterlag - J (M)

4

Hans Martin Sørum

Bjoneroa Skytterlag - V73 (M)

5

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

6

Sander Thoresen

Snertingdal Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

7

8

Hedda Elisabeth Gjerstad

Stange og Romedal Skytterlag - J (K)

9

10

11

12

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)