Sommerkveldsstemne Mandal

Arrangør: Mandal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

16:00
Skive
1

Arvid T. Ramsland

Heddeland og Breland Skytterlag - V65 (M)

2

Oddbjørn Larsen

Torridal Skytterlag - V73 (M)

3

Halvar Austvoll

Klepp Skytterlag - V73 (M)

4

Tore Kristian Lunden

Vennesla Skytterlag - V73 (M)

5

Kjetil Anda

Klepp Skytterlag - EJ (M)

6

7

Jesper Aleksander Anda

Klepp Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Sverre Vidringstad

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

16:40
Skive
1

Martha Søndeled

Søndeled Skytterlag - NU (K)

2

Tora Kristin Haslum Myra

Søndeled Skytterlag - ER (K)

3

Inger Søndeled

Søndeled Skytterlag - NU (K)

4

5

6

7

8

17:20
Skive
1

Arne Skuland

Laudal Skytterlag - V65 (M)

2

Amalie Sagemoen

Ugland Skytterlag - ER (K)

3

4

Randi Eilertsen

Holum Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

5

Siren Eilertsen

Holum Skytterlag - R, Finkaliber (K)

6

Marcus Schmidt-Sletten

Holum Skytterlag - R (M)

7

Tobias Lie

Holum Skytterlag - R (M)

8

Andrine Gudbrandsen Lie

Holum Skytterlag - R, Finkaliber (K)

18:00
Skive
1

Per A. Pedersen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

2

Vegard Knutson

Imenes Skytterlag - J (M)

3

Trygve J. Grøsland

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

4

Sander Emil Ånonsen

Froland Skytterlag - ER (M)

5

Mathias Olsen

Froland Skytterlag - ER (M)

6

Inger Marie Bringsdal

Holum Skytterlag - J (K)

7

Tor Edvard Bringsdal

Holum Skytterlag - ER (M)

8

Paul Mjaaland

Mykland Skytterlag - V73 (M)

18:40
Skive
1

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

2

Øyvind Lilledrange

Flikka Skytterlag - V65 (M)

3

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

4

5

Tobias Gulbrandsen

Søgne Skytterlag - ER, Links (M)

6

Leif Sindre Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - J (M)

7

Jostein Myklebust

Klepp Skytterlag - V65 (M)

8

Joar Vetle Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - ER (M)

19:20
Skive
1

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

2

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

3

Torjus Ågedal

Grindølen Skytterlag - 1 (M)

4

Tommy Lie Hortman

Holum Skytterlag - J (M)

5

Jonas Rinde

Holum Skytterlag - R, Links (M)

6

Martin Eiken

Øvre Eiken Skytterlag - EJ (M)

7

Gunstein Haugaa

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V65 (M)

8

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad Skytterlag - V65 (M)

20:00
Skive
1

Martin Ødegård

Greipstad Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Mina Wårøy Møll

Holum Skytterlag - ER (K)

3

Caroline Haga Øvrevik

Gann Skytterlag - R, Finkaliber (K)

4

Viktoria Haga Øvrevik

Gann Skytterlag - R, Finkaliber (K)

5

Daniel Berge

Laudal Skytterlag - ER (M)

6

Thomas Berge

Laudal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Arild Andre Warmbrodt Rygnestad

Laudal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Bjarne Birketvedt

Lindesnes Skytterlag - V65 (M)

20:40
Skive
1

Mathias Skagestad Nilsen

Holum Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Kine Eide Løyning

Holum Skytterlag - R, Finkaliber (K)

3

Malin Eide Løyning

Holum Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

4

Celine Løyning

Holum Skytterlag - NU (K)

5

6

7

8