Rådestevnet 2019

Arrangør: Råde Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

09:45
Skive
1

Øivind Otto Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - V73 (M)

2

3

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

4

5

Rolf Johannes Fjeldstad

Aas Skytterlag - V73 (M)

6

7

8

10:30
Skive
1

Johan Martin Syversen

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

2

Arne Myrås

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

3

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

4

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

5

Jenny R. Lund

Blaker Skytterlag - J (K)

6

Charlotte F Lund

Blaker Skytterlag - R, Finkaliber (K)

7

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

8

11:15
Skive
1

Adrian Mathias Torp

Eidsberg Skytterlag - ER (M)

2

Anders Kristoffer Klungreset

Fredrikstad Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Hans Jørgen Lunderød

Fredrikstad Skytterlag - EJ (M)

4

Øystein Moræus

Buer/kornsjø Skytterlag - V65 (M)

5

Nicholas Norgård

Råde Skytterlag - J, Finkaliber (M)

6

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

7

Jenny Ryen

Fredrikstad Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Mia-Louise Ryen

Fredrikstad Skytterlag - R, Finkaliber (K)

12:00
Skive
1

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

2

Johan Lund

Båstad Skytterlag - V65 (M)

3

Knut Vik

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

4

Hanna Hunstad

Sigdal Skytterlag - EJ (K)

5

Kåre Thømt

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

6

Jan-Erik Tveten Isaksen

Moss og Våler Skytterlag - V73 (M)

7

Inge Hoff

Moss og Våler Skytterlag - V65 (M)

8

Svein Kå. Søyland

Gjesdal Skytterlag - V65 (M)

13:00
Skive
1

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J (K)

2

Gunnar Amundsen

Torsnes Skytterlag - V73 (M)

3

Tommy Slevigen

Eidsberg Skytterlag - NV (M)

4

Linus Slevigen

Eidsberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

6

John Flatby

Blaker Skytterlag - V73 (M)

7

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

8

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - J (K)

13:45
Skive
1

Hans Heer

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

2

3

Jon Arne Eie

Kråkstad Skytterlag - V73 (M)

4

Stian Engnæs Hansen

Sande Skytterlag - NV (M)

5

Christoffer Engnæs Hansen

Sande Skytterlag - ER (M)

6

Henrik Eikås Edvardsen

Aas Skytterlag - ER (M)

7

Steffen Høien

Såner Skytterlag - J (M)

8

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - R (K)

14:30
Skive
1

Arne Palerud

Drangedal Skytterlag - V65 (M)

2

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

3

Simen Ek Brombach

Råde Skytterlag - J (M)

4

5

Lars Fredrik H. Hansen

Sauherad Skytterlag - J (M)

6

Olav Løkslid

Lunde Skytterlag - V73 (M)

7

8

Steinar A. Haakafoss

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

15:15
Skive
1

Willy Krafft

Løveid Skytterlag - V73 (M)

2

Anders Mathias Wold Aamodt

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

3

Bjørn Bakken

Siljan Skytterlag - V73 (M)

4

Sivert Dramstad Sandaker

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

5

Tore Allum

Siljan Skytterlag - V73 (M)

6

Bård Aamodt

Skiptvet Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

7

Knut Tore Eidal

Sigdal Skytterlag - V73 (M)

8

Alexander Aaslie

Skiptvet Skytterlag - ER, Links (M)

16:00
Skive
1

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

3

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

4

Line Kasbo

Trøgstad Skytterlag - J (K)

5

6

7

8

Johan Garmo

Rygge Skytterlag - V73 (M)