Landsskytterstevnet 2019

Arrangør: Evje og Hornnes Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Viser påmelding 1 - 200 av 1293
Påmeldte skyttere

Grimstvedt, Espen Skjelbreid

1. Minerydderskvadron - Klasse: HK416 (M)

Fivelstad, Inge R.

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 3 (M)

Hjellen, Beate

Aalesund Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Hjellen, Reidulf

Aalesund Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Olsen, Per-Kristian

Aas Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Pung, Marius

Aas Skytterlag - Klasse: J (M)

Bårdgard Jakobsen, Bente Nina

Alta Skytterlag - Klasse: 4, Links (K)

Haugan, Vegard

Alta Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Isaksen, Lars Daniel

Alta Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Isaksen, Vidar

Alta Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Jakobsen, Fredrik Bårdgard

Alta Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Losvar, Arnulf

Alta Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SV55, Links (M)

Losvar, Nathalie J.

Alta Skytterlag - Klasse: J (K)

Opgård, Birgitte

Alta Skytterlag - Klasse: J (K)

Simensen, Leif Olaf

Alta Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Brohaug, Ingvar

Alvdal Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENA (M)

Bråten, Gunnar

Alvdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bråten, Isak

Alvdal Skytterlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Bråten, Ovedie

Alvdal Skytterlag - Klasse: R (K)

Bråten, Tuva

Alvdal Skytterlag - Klasse: J (K)

Strypet, Hanne Kristin

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Strypet, Hågen

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strypet, Jan

Alvdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Strypet, Jørn

Alvdal Skytterlag - Klasse: J, Klasse skogsløp: SJ (M)

Strypet, Martin

Alvdal Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Løberg, Andrine Fjeld

Andebu Skytterlag - Klasse: J (K)

Norshus, Mathias

Andebu Skytterlag - Klasse: ER (M)

Sæther, Erlend Burø

Andenes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Aarbu, Stian

Aremark Skytterlag - Klasse: J (M)

Johansen, Jon-Fredrik

Aremark Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Naalum, Ole Fredrik

Aremark Skytterlag - Klasse: ER (M)

Barlund, Mathea

Asker Skytterlag - Klasse: ER (K)

Berglund, Heidi

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Fjeldberg, Ivar

Asker Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Gisle, Anette Mahle

Asker Skytterlag - Klasse: NV (K)

Gisle, Eirik Mahle

Asker Skytterlag - Klasse: ER (M)

Gisle, Pål

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Haugerud, Jan Erik

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hjortnæs, Kjell A

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Kristiansen, Heidi Støa

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Nervold, Kristina Vestveit

Asker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Nilsen, Lene Sørheim

Asker Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Olsen, Steinar

Asker Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Orre, Gunnar

Asker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Skjelvik, Oscar Johannes

Asker Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Berglund, Astrid

Askim Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Olsson, Ida Jeanette

Askim Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Olsson, Lars Ingar

Askim Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Bjørsvik, Esben

Askøy Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Moen, Solfrid Ulseth

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: EJ (K)

Naalsund, Astrid

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 1, Klasse skogsløp: SK (K)

Nørbech, Jakob

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Kvisvik, Jon

Aureosen Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Haugeplass, Kine

Aurland Skyttarlag - Klasse: ER (K)

Haugeplass, Vidar

Aurland Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Vikesland, Henning

Aurland Skyttarlag - Klasse: R (M)

Vikesland, Sigve

Aurland Skyttarlag - Klasse: ER (M)

Hagfors, Marius

Austerbygda Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Herring, Lillian

Austerbygda Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Tangen, Anneline

Bamble Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Bjerregaard, Geir

Bardu Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bjerregaard, Gro

Bardu Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Bjerregaard, Harry

Bardu Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Lamøy, Bernt

Bardu Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Gaupset, Arne Bjørn

Batnfjord Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Nerødegård, Jon

Begna Skyttarlag - Klasse: 3, Links (M)

Kolsrud, Odd

Begnadalen Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Midtrød, Erik

Bergen Nordre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Eriksen, Inge

Bergen Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Grimstvedt, Espen Skjelbreid

Bergen Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Skråmestø, Kristoffer Tvedt

Bergen Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Sælensminde, Sander Nesbø

Bergen Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Tvedt, Øyvind

Bergen Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Valand, Stian

Bergen Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Løland, John

Birkenes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Løland, Stein Arne

Birkenes Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Knutsen, Morten Jarnskjegge

Bjugn Skytterlag - Klasse: 2, Klasse skogsløp: SK (M)

Tveit, Asbjørn

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Vestheim, Otto

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Aarskog, Kjell

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Andresen, Thorbjørn

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Bentstuen, Ingar

Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Berg-Knutsen, Silje Christine

Blaker Skytterlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (K)

Bertheau, Johny Andre

Blaker Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Borch, Eskil Ellingsen

Blaker Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Christensen, Bjørn

Blaker Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Finstad, Geir

Blaker Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (M)

Flatby, John

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Kristiansen, Fredrik G.

Blaker Skytterlag - Klasse: J (M)

Skarpodde, Hanne

Blaker Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Strøm, Kåre

Blaker Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Svarstad, Helge

Blaker Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Tomasgard, Are

Blaker Skytterlag - Klasse: NV (M)

Utse, Anita

Blaker Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Aasheim, Jan Erik

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Kirkesæther, Espen

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55, Links (M)

Pedersen, Berit Pauline

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Pedersen, Bård

Bodø Østre Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Aas, May Lise

Bolkesjø Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Kaasa, Hølje Kjell

Bolkesjø Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Kaasa, Niri

Bolkesjø Skytterlag - Klasse: ER (M)

Kaasa, Ola

Bolkesjø Skytterlag - Klasse: ER (M)

Kaasa, Tove

Bolkesjø Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Innvær, Anna

Bremnes Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Innvær, Geir

Bremnes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Innvær, Godtfred

Bremnes Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Innvær, Jonny

Bremnes Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Innvær, Oda

Bremnes Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Laurhammer, Thomas Andre

Bremnes Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Hegsvold, Per M.

Brumunddal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Borge, John

Bruvik Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Skudalsnes, Elisabeth

Bruvik Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Nordhuus, Jøran

Brønnøysund Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Lilleløkken, Torbjørn

Budal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Sætermo, Håvard

Budal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Jansen, Jan

Buer/kornsjø Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Breivold, Bjarne

By Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Forfot, Roar

By Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Hårstad, Asbjørn

By Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Hårstad, Odd

By Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Mørreaunet, Eirin

By Skytterlag - Klasse: ER (K)

Brinch, Karl-Henrik Lund

Byneset Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENB (M)

Rognstad, Håkon

Byneset Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SENA (M)

Bævre, Guro Øie

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Bævre, Hans Øie

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Fjærli, Kjell Arne

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: J (M)

Fjærli, Vegard

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: R (M)

Snekvik, Bjørn

Bæverdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bakkejord-Johnsen, Henning

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: J (M)

Bakkejord-Johnsen, Lars

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johnsen, Torfinn R

Bø (Vesterålen) Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Vorland, Einar

Bømlo Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Vorland, Kirsten

Bømlo Skytterlag - Klasse: V65 (K)

Gundersen, Per Øyvind

Båstad Skytterlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SENB (M)

Berget, Idar

Dalane Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Loneland, Ola

Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - Klasse: V73 (M)

Bakken, Per Gunnar

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Henningsmo, Aksel

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: ER, Links (M)

Henningsmo, Soland

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: J (M)

Henningsmo, Turid

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Tuveng, Andreas

Dalsbygda Skytterlag - Klasse: J, Links (M)

Andersen, Kine Saksæther

Degernes Skytterlag - Klasse: ER (K)

Fosser, Leon

Degernes Skytterlag - Klasse: ER (M)

Glosli, Espen

Degernes Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Glosli, Kristian Glosli

Degernes Skytterlag - Klasse: R (M)

Ramstad, Vanja Eirin

Degernes Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Grytten, Leif Arne

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Haugstulen, Amund

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Haugstulen, Erlend

Dovre og Dovreskog Skytterlag - Klasse: ER (M)

Bjørnsen, Anja Karine

Drangedal Skytterlag - Klasse: 5, Klasse skogsløp: SK (K)

Bjørnsen, Taran Cecilie

Drangedal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Skarpodde, Dag

Drangedal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Hjertås, Arild

Dunderlandsdalen Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Hjertås, Trond

Dunderlandsdalen Skytterlag - Klasse: V65, Links (M)

Berntsen, Daniel

Dølemo Skyttarlag - Klasse: 1 (M)

Gulbrandsen, Georg

Dølemo Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Hægestøyl, Arne

Dølemo Skyttarlag - Klasse: 4 (M)

Hægestøyl, Ole

Dølemo Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Olstad, Olav Anders

Dølemo Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Belsvik, Wenche

Egersund Skytterlag - Klasse: 4, Links (K)

Berggård, Melvin

Egersund Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Bu, Katrine

Egersund Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Saur, Harald

Egge Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Krogstad, Kåre

Eide og Naas Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Krogstad, Ola

Eide og Naas Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Vassgård, Sirianna

Eide og Naas Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Heer, Hans

Eidsberg Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Torp, Gunnar Bidsler

Eidsberg Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Andreassen, Trygve Kolstad

Eidskog Skytterlag - Klasse: R (M)

Guldbrandsen, Lars

Eidskog Skytterlag - Klasse: 5, Links (M)

Kolstad, Karoline

Eidskog Skytterlag - Klasse: J (K)

Strøm, Torkel

Eidskog Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Holm, Rune Nyborg

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Lien, Bjørn

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Thulin Johansen, David Mathias

Eidsvoll Verk Skytterlag - Klasse: R (M)

Grafsrønningen, Christoffer

Elverum Skytterlag - Klasse: J, Links (M)

Harviken, Karl-Åge

Elverum Skytterlag - Klasse: 3, Klasse skogsløp: SENA (M)

Undseth, Morten

Elverum Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Pettersen, Øyvind

Enebakk Skytterlag - Klasse: NV (M)

Sandås, Henrik

Enebakk Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Sandås, Martin

Enebakk Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Sandås, Pelle

Enebakk Skytterlag - Klasse: R (M)

Sandås, Roar

Enebakk Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Klokset, Ole Petter

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: V73, Links (M)

Klokset, Siv Hege Saltnes

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: 4, Klasse skogsløp: SK (K)

Lilleng, Teodor Klokset

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: R, Klasse skogsløp: SR (M)

Stette, Karina

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: 4 (K)

Stette, Trine Ramsvik

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: 5 (K)

Valde, Andreas

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - Klasse: ER, Klasse skogsløp: SER (M)

Monsen, Einar

Etne Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Monsen, Mathias

Etne Skytterlag - Klasse: ER (M)

Rødne, Even Øyjord

Etne Skytterlag - Klasse: J (M)

Rødne, Reidar

Etne Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Bjørke, Tommy

Etnedal Skyttarlag - Klasse: V55, Links (M)

Bjørnødegård, Tor

Etnedal Skyttarlag - Klasse: V55 (M)

Nyseth, Daniel

Etnedal Skyttarlag - Klasse: J (M)

Rundhaug, Johannes

Etnedal Skyttarlag - Klasse: V65 (M)

Ruud, Hans Solbrekken

Etnedal Skyttarlag - Klasse: 5 (M)

Ruud, Trude Martinsen

Etnedal Skyttarlag - Klasse: 3 (K)

Enersen, Sissel

Evje og Hornnes Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 Neste