Tour de Orkla, Hongslostevnet

Arrangør: Orkla Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:30
Skive
1

Hanne Trøen

Rissa Skytterlag - R (K)

2

Sondre Trøen

Rissa Skytterlag - R (M)

3

Joakim Skauge

Skaun Skytterlag - ER (M)

4

Erik Bauge

Rissa Skytterlag - J (M)

5

Sigurd Sve

Rissa Skytterlag - J (M)

6

Eirik Solli

Rissa Skytterlag - ER (M)

7

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

8

Theodor Sunde

Rissa Skytterlag - R, Links, Finkaliber (M)

10:15
Skive
1

Signe Eggestøl Husby

Sunndal Skytterlag - ER (K)

2

May Ingrid Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

3

Ola Strand Nystuen

Løiten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Idar Moseng

Nora Skytterlag - V65 (M)

5

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Andre Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - EJ (M)

7

Fridtjof Dypveit

Nidaros Skytterlag - V73 (M)

8

Sille Dypveit

Nidaros Skytterlag - NV (K)

11:00
Skive
1

Varg Andre Tyrhaug

Smøla Skytterlag - NU (M)

2

Karen Snekvik

Surnadal Skytterlag - EJ (K)

3

Kjell Stenbro

Rindal Skytterlag - V73, Finkaliber (M)

4

Maren Flå Sundset

Rennebu Skytterlag - ER (K)

5

6

Anne Kristin Haugsjordet

Vinstra Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

7

Hans Øie Bævre

Bæverdalen Skytterlag - EJ (M)

8

Helge Bævre

Bæverdalen Skytterlag - V73 (M)

11:45
Skive
1

Ronja Hammervold

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - J (K)

2

Harald Lysvand

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

3

Ole Grumdal

Leksvik Skytterlag - V65 (M)

4

5

Theo Paulsen Bakken

Orkla Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

6

Oddmund Rognli

Leksvik Skytterlag - V65 (M)

7

Jon Oren

Surnadal Skytterlag - V73 (M)

8

Nikolai Kjærran

Orkla Skytterlag - NU (M)

12:30
Skive
1

2

3

Mathias Kjøren

Orkla Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Håkon Brevik

Fosna Skytterlag - J (M)

5

Sigurd Brevik

Fosna Skytterlag - ER (M)

6

7

8

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

13:15
Skive
1

2

Marita Konstanse Brendjord

Lesja Skytterlag - ER (K)

3

4

5

6

7

Arne Almskår

Rennebu Skytterlag - V65 (M)

8

14:00
Skive
1

Nils Sverre Norin

Lonås Skytterlag - V65 (M)

2

3

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Erlend Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (M)

5

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (K)

6

7

Jon O. Skei

Skogn Skytterlag - V65 (M)

8

14:45
Skive
1

Andreas Fiskum

Harran Skytterlag - R (M)

2

Edla Fiskum

Harran Skytterlag - J (K)

3

Dina Bratland

Vikna Skytterlag - J (K)

4

Pernille Fiskum

Harran Skytterlag - NU (K)

5

Othelie Fiskum

Harran Skytterlag - NU (K)

6

7

8

15:30
Skive
1

2

3

4

Åge Haugen

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

5

6

Tor Stokke

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

7

8

Sigurd Tomas Krangsås

Orkla Skytterlag - ER (M)

16:15
Skive
1

Vegard Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Kjell Arne Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - J (M)

3

Julie Kjøsen Gylland

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - R (K)

4

5

Kai Eskelund

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - V65 (M)

6

Elias Langørgen Johansen

Flå (Uttrøndelag) Skytterlag - ER (M)

7

Rolf Jarle Rakvåg

Rakvåg Skytterlag - V65 (M)

8

Tore Reksterberg

Ørlendingen Skytterlag - V73 (M)