Sommerfelten

Arrangør: Frogn og Drøbak Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Knut Emil Tollefsrød Kubberød

Frogn og Drøbak Skytterlag - NU (M)

2

Vetle Andreas Tollefsrød Kubberød

Frogn og Drøbak Skytterlag - ER (M)

10:07
Skive
1

Martin Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

2

Vegard Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

10:14
Skive
1

Eirik Strøm

Blaker Skytterlag - ER (M)

2

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

10:21
Skive
1

Ole Marius Ingeborgrud

Raumnes Skytterlag - R (M)

2

Tuva Pedersen Smedsrudhagen

Raumnes Skytterlag - J (K)

10:28
Skive
1

Per Arne Tollerud

Hobøl Skytterlag - V65 (M)

2

Steinar Walle

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

10:35
Skive
1

Odin A. Hellem

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

2

Emma Helene Heiaas

Ski Skytterlag - ER (K)

10:42
Skive
1

Øystein Moræus

Buer/kornsjø Skytterlag - V65 (M)

2

Hedda Sindresdatter

Frogn og Drøbak Skytterlag - NU (K)

10:49
Skive
1

2

Jenny Olsen Ek

Fredrikstad Skytterlag - ER (K)

10:56
Skive
1

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - R (M)

2

Daniel Moe-Hermansen

Ski Skytterlag - J (M)

11:03
Skive
1

2

Christoffer Finstad

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

11:10
Skive
1

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

2

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Links (M)

11:17
Skive
1

2

Knut Vik

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

11:24
Skive
1

2

Jens Aage Finstad

Såner Skytterlag - R (M)

11:31
Skive
1

Steffen Høien

Såner Skytterlag - J (M)

2

Mikael Martinsen

Urskog Skytterlag - R (M)

11:38
Skive
1

Simen Blakseth

Urskog Skytterlag - ER (M)

2

Sindre Johann Haneborg

Urskog Skytterlag - ER (M)

11:45
Skive
1

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

2

11:52
Skive
1

Vegard Mytting

Sørum Skytterlag - J (M)

2

Sivert Dramstad Sandaker

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

11:59
Skive
1

Anne-Lise Gleditsch

Ski Skytterlag - V73 (K)

2

Jakob Gleditsch

Ski Skytterlag - ER (M)

12:06
Skive
1

2

Adam Holmqvist

Ski Skytterlag - J (M)

12:13
Skive
1

Trym Williksen Afdal

Ski Skytterlag - R (M)

2

Odin Williksen Afdal

Ski Skytterlag - ER (M)

12:20
Skive
1

2

Eva Angela Bårdseng

Skogbygden Skytterlag - ER (K)

12:27
Skive
1

Marcus Bergsten

Skogbygden Skytterlag - ER (M)

2

12:34
Skive
1

Håkon Foss Mathisen

Blaker Skytterlag - ER (M)

2

Trygve Foss Mathisen

Blaker Skytterlag - R (M)

12:41
Skive
1

Steinar A. Haakafoss

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

2

12:48
Skive
1

Øyvind Pettersen

Enebakk Skytterlag - NV (M)

2

Kurt Arne Berglund

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

12:55
Skive
1

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

2

13:02
Skive
1

Knut Vincent Johansen

Fet Skytterlag - JEG (M)

2

Martin Vincent Nyhammer Johansen

Fet Skytterlag - NU (M)