Pinsestevnet Spydeberg

Arrangør: Spydeberg Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

Steinar Walle

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

3

Terje Fagerheim

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

4

Gunnar Amundsen

Torsnes Skytterlag - V73 (M)

5

Martin Hauger

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

6

Adrian Mathias Torp

Eidsberg Skytterlag - ER (M)

7

Johan Lund

Båstad Skytterlag - V65 (M)

8

Mikkel Elvestad

Trøgstad Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Dina Asora Hammerø

Trøgstad Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (K)

10

09:45
Skive
1

Sunniva Frøne-Hauger

Spydeberg Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

2

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

3

Thorbjørn Andresen

Blaker Skytterlag - V73 (M)

4

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

5

Andrine Tran Brendryen

Skjeberg Skytterlag - NU (K)

6

Jenny Olsen Ek

Fredrikstad Skytterlag - ER (K)

7

Maja Fridh Svendsen

Fredrikstad Skytterlag - NU (K)

8

Thiril Tran Brendryen

Skjeberg Skytterlag - ER (K)

9

Julianne Skallerud Brekke

Skjeberg Skytterlag - ER (K)

10

Per Arne Tollerud

Hobøl Skytterlag - V65 (M)

10:30
Skive
1

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

2

Oscar Johannes Skjelvik

Asker Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (M)

3

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

4

Rolf Johannes Fjeldstad

Aas Skytterlag - V73 (M)

5

Thorbjørn Thorgård

Skiptvet Skytterlag - V73 (M)

6

Svein H. Myhre

Tyristrand Skytterlag - V73 (M)

7

Hans Heer

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

8

John Einar Guldbrandsen

Eidskog Skytterlag - V65, Finkaliber (M)

9

Erik Hamre

Eidskog Skytterlag - V73 (M)

10

Helge Svarstad

Blaker Skytterlag - V65 (M)

11:15
Skive
1

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Steinar A. Haakafoss

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

3

Astrid Kristine Halvorsrud

Øymark Skytterlag - J (K)

4

Birk Jan Oftedal

Østre Bærum Skytterlag - V65 (M)

5

Arne Andersrød

Skjeberg Skytterlag - V65 (M)

6

Robert Larsen

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

7

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

8

Emil Svärd

Skjeberg Skytterlag - ER (M)

9

Tor Magnus Hansen Humlekjær

Skjeberg Skytterlag - ER (M)

10

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

12:00
Skive
1

Joakim Grambo Tangen

Degernes Skytterlag - ER (M)

2

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

3

Leon Fosser

Degernes Skytterlag - ER (M)

4

Ole G. Øfstaas

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

5

Olav Hogseth

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

6

Marte Wennevold

Spydeberg Skytterlag - NV (K)

7

Bjørn Viggo Løken

Degernes Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

8

Silje Malene Fredriksen

Degernes Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

9

Syver Lunde

Degernes Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Adrian Gjerstad

Degernes Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

12:45
Skive
1

Johan Martin Syversen

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

2

Anders Mathias Wold Aamodt

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

3

Signe Eggestøl Husby

Sunndal Skytterlag - ER (K)

4

Bård Aamodt

Skiptvet Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

5

Thomas Nakkim

Degernes Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

6

Niclas Nakkim

Degernes Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

7

Maya Josephine Fosser

Degernes Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Kristian Glosli Ramstad

Degernes Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

Heine Elnes

Degernes Skytterlag - NU (M)

10

Eirik Strøm

Blaker Skytterlag - ER (M)

13:30
Skive
1

Øivind Otto Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - V73 (M)

2

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

3

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

4

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

5

Camilla Paulsen Johannessen

Fredrikstad Skytterlag - J (K)

6

7

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

8

Knut Bingen

Trøgstad Skytterlag - V65 (M)

9

Arvid Meek

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

10

Adam Holmqvist

Ski Skytterlag - J (M)

14:15
Skive
1

Emma Helene Heiaas

Ski Skytterlag - ER (K)

2

Knut Martin Bach Ørmen

Råde Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Vegard Mytting

Sørum Skytterlag - J (M)

4

Christoffer Finstad

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

5

Jakob Gleditsch

Ski Skytterlag - ER (M)

6

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

7

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

8

Arne Myrås

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

9

Sigmund Heer

Trøgstad Skytterlag - V73 (M)

10

Arne Vallheim

Imenes Skytterlag - V65 (M)

15:00
Skive
1

Kurt Arne Berglund

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

2

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

3

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

4

Steffen Høien

Såner Skytterlag - J (M)

5

Jens Aage Finstad

Såner Skytterlag - R (M)

6

Jan Ekstrøm

Sem Skytterlag - V73 (M)

7

Simen Ek Brombach

Råde Skytterlag - J (M)

8

Dina Marki Morttjernet

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - J (K)

9

Marius Granberg

Fet Skytterlag - J (M)

10

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Links (M)

15:45
Skive
1

Storm Mørk Aspunvik

Spydeberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

August Skulberg

Spydeberg Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Oliver Graarud

Spydeberg Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

5

Mia Olsen

Spydeberg Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

6

7

Sara Bakken Nilsen

Spydeberg Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (K)

8

Markus Solend

Spydeberg Skytterlag - ER, Links (M)

9

Ida Kristine Bøe

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

10

Karoline Skulberg

Spydeberg Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (K)

16:30
Skive
1

Hugo Aleksander Haneborg

Urskog Skytterlag - J (M)

2

Sindre Johann Haneborg

Urskog Skytterlag - ER (M)

3

Kristian Martinsen

Fet Skytterlag - ER (M)

4

Julie Paulsen Johannessen

Fredrikstad Skytterlag - J (K)

5

Øyvind Pettersen

Enebakk Skytterlag - NV (M)

6

Thea Cecilie Stang

Moss og Våler Skytterlag - R, Finkaliber (K)

7

Balder H. Jensen

Moss og Våler Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Elin Jeanette Lauritsen

Moss og Våler Skytterlag - R, Finkaliber (K)

9

Mikael Kristoffer R. Bendixen

Moss og Våler Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Kristoffer Stang

Moss og Våler Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

17:15
Skive
1

Erik Tobias Sæther

Frogn og Drøbak Skytterlag - R (M)

2

Svein Erik Strand Rødvik

Frogn og Drøbak Skytterlag - NV (M)

3

Helle Andrea Lystad Johansen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

4

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

5

Odin A. Hellem

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

6

Sindre Engeli Kanestrøm

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

7

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

8

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - R (M)

9

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

10

Pelle Sandås

Enebakk Skytterlag - R (M)

18:00
Skive
1

Kristian Ziemelle

Spydeberg Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Thea Birkeland

Spydeberg Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

3

Andrea Solend

Spydeberg Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

4

Ine A. Sørensen

Spydeberg Skytterlag - ER (K)

5

6

7

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

9

Herman Hagelund

Spydeberg Skytterlag - J, Links (M)

10

Vetle Skaarer-Johansen

Spydeberg Skytterlag - J, Links (M)