Sommerstevnet

Arrangør: Moss og Våler Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:30
Skive
1

Liv Elin Kvarme

Aas Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

2

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

3

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

4

5

6

7

8

9

10

11

12

10:15
Skive
1

Harald Buuer

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

Ole G. Øfstaas

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

3

Adam Holmqvist

Ski Skytterlag - J (M)

4

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

5

John Flatby

Blaker Skytterlag - V73 (M)

6

Steinar Walle

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

7

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

8

Jenny Olsen Ek

Fredrikstad Skytterlag - ER (K)

9

Odin Williksen Afdal

Ski Skytterlag - ER (M)

10

Mikkel Kristiansen Gjersrud

Kråkstad Skytterlag - J (M)

11

Markus Solend

Spydeberg Skytterlag - ER, Links (M)

12

11:00
Skive
1

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

2

Jon Arne Eie

Kråkstad Skytterlag - V73 (M)

3

Eirik Sylte

Kongsberg Skytterlag - EJ (M)

4

Johan Lund

Båstad Skytterlag - V65 (M)

5

6

Mathilde Kindem Sundsaasen

Ski Skytterlag - ER (K)

7

Kurt Arne Berglund

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

8

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

9

Kåre Thømt

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

10

Øivind Otto Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - V73 (M)

11

Oscar Johannes Skjelvik

Asker Skytterlag - ER, Links (M)

12

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Links (M)

11:45
Skive
1

Andrea Solend

Spydeberg Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

2

Ragnhild Nilsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

3

Nicholas Norgård

Råde Skytterlag - J, Finkaliber (M)

4

Simen Ek Brombach

Råde Skytterlag - J (M)

5

Steffen Høien

Såner Skytterlag - J (M)

6

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

7

Knut Vik

Frogn og Drøbak Skytterlag - V73 (M)

8

9

10

Arne Andersrød

Skjeberg Skytterlag - V65 (M)

11

Emil Svärd

Skjeberg Skytterlag - ER (M)

12

Ingrid Jensløkken

Blaker Skytterlag - EJ (K)

12:30
Skive
1

Julianne Skallerud Brekke

Skjeberg Skytterlag - ER (K)

2

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

3

Emma Helene Heiaas

Ski Skytterlag - ER (K)

4

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

5

Leon Fosser

Degernes Skytterlag - ER (M)

6

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

7

Joakim Grambo Tangen

Degernes Skytterlag - ER (M)

8

Knut Martin Bach Ørmen

Råde Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

Arne Myrås

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

10

Knut Bingen

Trøgstad Skytterlag - V65 (M)

11

Johan Martin Syversen

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

12

Gunnar Amundsen

Torsnes Skytterlag - V73 (M)

13:15
Skive
1

Thorbjørn Andresen

Blaker Skytterlag - V73 (M)

2

Jan Ekstrøm

Sem Skytterlag - V73 (M)

3

Birk Jan Oftedal

Østre Bærum Skytterlag - V65 (M)

4

5

6

Phillip Saude

Fiskum Skytterlag - EJ (M)

7

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

8

Anders Mathias Wold Aamodt

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

9

Bård Aamodt

Skiptvet Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

10

Sivert Dramstad Sandaker

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

11

Alexander Aaslie

Skiptvet Skytterlag - ER, Links (M)

12

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

14:00
Skive
1

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - NV (K)

2

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

3

Teodor Klokset Lilleng

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

4

Johannes Ulsrød

Aremark Skytterlag - ER (M)

5

Jonatan Klokset Lilleng

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - NU, Links, Finkaliber (M)

6

Steinar A. Haakafoss

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

7

Kåre Lund

Blaker Skytterlag - V73 (M)

8

Lars Gulbrandsen Lilleng

Råde Skytterlag - EJ (M)

9

Hans Heer

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

10

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

11

Robert Larsen

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

12

Åge Lilleng

Råde Skytterlag - V73 (M)

14:45
Skive
1

Elin Jeanette Lauritsen

Moss og Våler Skytterlag - R (K)

2

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

3

Charlotte F Lund

Blaker Skytterlag - R (K)

4

5

Marius Granberg

Fet Skytterlag - J (M)

6

Rolf Johannes Fjeldstad

Aas Skytterlag - V73 (M)

7

Vegard Mytting

Sørum Skytterlag - J (M)

8

Oddvar Andersen

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

9

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

10

Sigmund Heer

Trøgstad Skytterlag - V73 (M)

11

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

12

Per Arne Tollerud

Hobøl Skytterlag - V65 (M)

15:30
Skive
1

John Einar Guldbrandsen

Eidskog Skytterlag - V65, Finkaliber (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

16:15
Skive
1

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

2

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

3

4

5

6

7

8

Martin Vincent Nyhammer Johansen

Fet Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

10

11

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

12