HØSTSTEVNE AAS

Arrangør: Aas Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

09:45
Skive
1

Torkild Kvarme

Aas Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Liv Elin Kvarme

Aas Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

3

Kristine Kvarme

Aas Skytterlag - R, Finkaliber (K)

4

Vegard Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

5

Martin Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

6

7

Henrik Eikås Edvardsen

Aas Skytterlag - ER (M)

8

Karl Magnus Navestad

Aas Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

9

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

10

Per Arne Tollerud

Hobøl Skytterlag - V65 (M)

10:30
Skive
1

Andreas Kure

Aas Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

Even Furre Martinsen

Aas Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Jonas G Svennevig

Aas Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (M)

5

6

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

8

9

10

Henrik Meum Stormo

Rygge Skytterlag - J, Links (M)

11:15
Skive
1

Daniel Knapkøien

Aas Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

3

4

5

Kenneth Torp

Eidsberg Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

6

Adrian Mathias Torp

Eidsberg Skytterlag - ER (M)

7

Hanna Hunstad

Sigdal Skytterlag - EJ (K)

8

Eirik Sylte

Kongsberg Skytterlag - EJ (M)

9

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

10

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

12:00
Skive
1

2

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

3

Anders Mathias Wold Aamodt

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

4

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

5

Bård Aamodt

Skiptvet Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

6

John Flatby

Blaker Skytterlag - V73 (M)

7

Sivert Dramstad Sandaker

Skiptvet Skytterlag - ER (M)

8

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

9

Alexander Aaslie

Skiptvet Skytterlag - ER, Links (M)

10

Øivind Otto Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - V73 (M)

12:45
Skive
1

Ivar Liseter

Ski Skytterlag - V73 (M)

2

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

3

4

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

5

6

Jon Arne Eie

Kråkstad Skytterlag - V73 (M)

7

8

Johan Lund

Båstad Skytterlag - V65 (M)

9

10

13:30
Skive
1

Birk Jan Oftedal

Østre Bærum Skytterlag - V65 (M)

2

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

3

Jenny R Lund

Blaker Skytterlag - J (K)

4

5

6

7

Eirik Nytun Nergård

Nittedal Skytterlag - J (M)

8

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

10

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

14:15
Skive
1

2

Øyvind Pettersen

Enebakk Skytterlag - NV (M)

3

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

4

5

6

7

8

9

10

15:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

15:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10