Samlagsmesterskap skogsløp

Arrangør: Aas Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

2

3

Runar Holter

Moss og Våler Skytterlag - SENB (M)

4

Martin Støylen

Aas Skytterlag - SR (M)

5

Henrik Eikås Edvardsen

Aas Skytterlag - SER (M)

6

Vegard Gultvedt

Aas Skytterlag - SV55 (M)

7

Magnus Strøm

Aas Skytterlag - SNU, Links (M)

8

Theo Ottesen-Sørgaard

Aas Skytterlag - SNU (M)

9

Rasmus Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - SR (M)

10

Camilla Klubnes

Såner Skytterlag - SNV (K)

18:30
Skive
3

Eirik Strøm

Aas Skytterlag - SENA (M)

4

Jens Aage Finstad

Såner Skytterlag - SR (M)

5

Steffen Høien

Såner Skytterlag - SJ (M)

6

Nicolai Francker

Såner Skytterlag - SNU (M)

7

Paul Harnisch

Såner Skytterlag - SNV (M)

8

Simen Finstad

Såner Skytterlag - SENB (M)

9

Marius Pung

Aas Skytterlag - SJ (M)

10

Amund Gultvedt

Aas Skytterlag - SJ (M)

19:00
Skive
3

Emma Helene Heiaas

Ski Skytterlag - SER (K)

4

Jakob Gleditsch

Ski Skytterlag - SER (M)

5

Ida Elisabeth Finstad

Såner Skytterlag - SENA (K)

6

Christer Klubnes

Såner Skytterlag - SK (M)

7

Håkon Klubnes

Såner Skytterlag - SENB (M)

8

Markus Klubnes

Såner Skytterlag - SK (M)

9

Mathias Granhus

Aas Skytterlag - SR (M)

10

Mathilde Kindem Sundsaasen

Ski Skytterlag - SER (K)

19:30
Skive
3

Thor Finstad

Såner Skytterlag - SK (M)

4

5

Kjell Kristian Straume

Såner Skytterlag - SENB (M)

6

Renate Andersen Straume

Såner Skytterlag - SK (K)

7

Elin Jeanette Lauritsen

Moss og Våler Skytterlag - SR (K)

8

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - SR (M)

9

Bjarne Sigurd Ramsjø

Svinndal Skytterlag - SENB (M)

10

Espen Gleditsch

Ski Skytterlag - SENB (M)

20:00
Skive
1

2

3

4

Lars Tore Ruud

Hv-01 Oslofjord - SHK4161 (M)

5

Runar A. Sørensen

Spydeberg Skytterlag - SENA (M)

6

7

Anne Hilleborg Gultvedt

Aas Skytterlag - SNV (K)

8

9

Gard Heiaas

Ski Skytterlag - SK (M)

10

Odin Williksen Afdal

Ski Skytterlag - SER (M)