Samlagsstevnet 15m, Drammen

Arrangør: Asker Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

Steinar Olsen

Asker Skytterlag - 2 (M)

2

Kristina Vestveit Nervold

Asker Skytterlag - 4 (K)

3

Kristi Haug Transet

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (K)

4

Ola Petter Transet

Røyken og Hurum Skytterlag - 4 (M)

5

Otto Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - V55 (M)

6

7

Ole Kristian Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 5 (M)

8

9

Anders Bryhn

Røyken og Hurum Skytterlag - 4 (M)

10:40
Skive
1

Alf Johan Hjelmtvedt

Riflen/Skoger Skytterlag - 1 (M)

2

Dag Høie

Sørkedalen Skytterlag - 1 (M)

3

Jørn Grøttum

Sørkedalen Skytterlag - 2 (M)

4

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

5

Henrik Bakk

Sørkedalen Skytterlag - J (M)

6

Christina Hansen

Sørkedalen Skytterlag - R (K)

7

Mem Patiwaradda Skålvik

Røyken og Hurum Skytterlag - NV, Links (K)

8

9

Svein Langørgen

Røyken og Hurum Skytterlag - V73 (M)

11:20
Skive
1

Jan Harald Nordbye

Asker Skytterlag - NV (M)

2

Anders Grøttum

Sørkedalen Skytterlag - 2 (M)

3

Simen Kjelsaas Rogndokken

Sørkedalen Skytterlag - NU (M)

4

Alexandra Korsbrekke

Sørkedalen Skytterlag - NU (K)

5

Ivar Fjeldberg

Asker Skytterlag - V55 (M)

6

Heidi Støa Kristiansen

Asker Skytterlag - 4 (K)

7

Oskar Kjelsaas

Sørkedalen Skytterlag - ER (M)

8

Olav Chr. Holte Andreassen

Asker Skytterlag - 4 (M)

9

Olav August Stabrun

Asker Skytterlag - R (M)

12:00
Skive
1

Fredrik Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - ER (M)

2

Daniel Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - 2 (M)

3

Martin Berg

Riflen/Skoger Skytterlag - R (M)

4

Mathea Barlund

Asker Skytterlag - NU (K)

5

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

6

7

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

8

Torjus Bergheim

Asker Skytterlag - NU (M)

9

Odin Bergheim

Asker Skytterlag - NU (M)

12:40
Skive
1

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - NV (K)

2

3

Pål Gisle

Asker Skytterlag - 2 (M)

4

Knut Haraldseid

Asker Skytterlag - 2 (M)

5

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

6

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

7

Wenche G. Ekeli

Asker Skytterlag - NV (K)

8

Ingrid Viktoria Isnæs

Asker Skytterlag - NU (K)

9

Oscar Johannes Skjelvik

Asker Skytterlag - ER, Links (M)

13:20
Skive
1

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

2

Ole Christian Moksnes

Røyken og Hurum Skytterlag - J (M)

3

Noah Schaal Johansen

Røyken og Hurum Skytterlag - R (M)

4

Edvard Elstad Verpeide

Asker Skytterlag - NU (M)

5

Mathias Ruud Lunde

Røyken og Hurum Skytterlag - NU (M)

6

Håvard Bye Midtbø

Røyken og Hurum Skytterlag - NU (M)

7

Andreas Bedregal

Asker Skytterlag - ER (M)

8

Bedia Gezen

Riflen/Skoger Skytterlag - NV (K)

9

Enver Gezen

Riflen/Skoger Skytterlag - NU (M)