HALLINGDALSHELGA Heimsilstevnet

Arrangør: Gol og Ødegården Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

12:00
Skive
1

Asbjørn Hov

Hemsedal Skytterlag - V73 (M)

2

Knut Magne Bjørnestad

Meland Skyttarlag - V65 (M)

3

Kari Bjørnestad

Meland Skyttarlag - NV, Finkaliber (K)

4

Joakim Øye

Hardanger Skyttarlag - J (M)

5

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

6

Hans Erik Rua

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

7

8

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - J (K)

9

Henrik Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (M)

10

Maja Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (K)

12:45
Skive
1

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

2

3

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

4

Elias Fossum

Gol og Ødegården Skyttarlag - R (M)

5

Sofia Dale

Os Skyttarlag - ER (K)

6

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

7

Ane Torsgard

Hadding Skytterlag - R (K)

8

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

9

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

10

Hedda Torsgard

Hadding Skytterlag - J (K)

13:30
Skive
1

2

Ole Håkon Ryen

Nes og Bromma Skytterlag - R (M)

3

4

Vilhelm Haugen

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

5

6

Anders Warlo Totland

Nes og Bromma Skytterlag - J (M)

7

Even Warlo Totland

Nes og Bromma Skytterlag - ER (M)

8

Harald Alu Brøto

Nes og Bromma Skytterlag - NU (M)

9

Svein Olav Haugo Roen

Nes og Bromma Skytterlag - NU (M)

10

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

14:15
Skive
1

Reidar Dahle

Os Skyttarlag - V73 (M)

2

Odd Gorm-Hansen

Os Skyttarlag - V73 (M)

3

Sivert Skår

Time Skytterlag - V65 (M)

4

5

6

7

8

9

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

10

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

15:00
Skive
1

2

Terje Wennersgård

Frogn og Drøbak Skytterlag - V65 (M)

3

Arne Mørk

Hovet og Hol Skytterlag - V73 (M)

4

Torbjørn Bryøen

Hovet og Hol Skytterlag - V65 (M)

5

Vegard Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

6

Martin Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

7

8

9

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

10

15:45
Skive
1

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - NV (K)

2

3

4

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

5

6

7

8

9

10

16:30
Skive
1

Ingrid Jensløkken

Blaker Skytterlag - EJ (K)

2

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - R (K)

3

Troy Blegeberg Skibrek

Jondalen Skytterlag - J (M)

4

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - J (K)

5

Phillip Saude

Fiskum Skytterlag - EJ (M)

6

Trym Blegeberg Skibrek

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

7

Herman Baklid

Jondalen Skytterlag - J (M)

8

Even Bollerud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

9

Kine Haugeplass

Aurland Skyttarlag - ER (K)

10

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R (K)

17:15
Skive
1

Tore Iversen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

2

Ivar Seim

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

3

4

5

Sigmund Annar Dybedokken

Voss Skyttarlag - V73 (M)

6

7

8

9

10

Gro Agnethe Nybø

Tønjum Skytterlag - NV, Links (K)

18:00
Skive
1

Elise Malstenbråten

Nes og Bromma Skytterlag - ER (K)

2

3

4

Per Asle Nordli

Asker Skytterlag - 4 (M)

5

6

7

8

9

10

Finn Tore Knudsen

Nøtterø Skytterlag - V65, Links (M)

18:45
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

19:30
Skive
1

Magne Nordvik

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

2

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

3

Ludvig Indrebø

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

4

5

6

7

8

9

Ine Aronsen Hagavold

Nes og Bromma Skytterlag - NU (K)

10

Mikkel Brusletto

Geilo Skytterlag - ER (M)

20:15
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10