3.Runde LP-Cup Bane

Arrangør: Fiskum Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Even Lien Torgersen

Eker Skytterlag - NU (M)

2

Herman Finstad Molland

Kongsberg Skytterlag - R (M)

3

Thomas Gyttrup-Olsen

Eker Skytterlag - NU (M)

4

Herman Baklid

Jondalen Skytterlag - J (M)

5

Emma Flesaker

Fiskum Skytterlag - J (K)

6

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J (K)

7

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

8

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

9

Nils Årskog

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

10

August Støa Sandvik

Jondalen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

11

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - NU (K)

12

Kasper Baklid

Jondalen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

18:40
Skive
1

Anne Aamodt

Flesberg Skytterlag - ER (K)

2

Julian Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Sander Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - J (M)

4

Åge Fosshaug

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

5

Eirik Sylte

Kongsberg Skytterlag - J (M)

6

Marcus Sørfosbog Hansen

Flesberg Skytterlag - R (M)

7

Sindre Kofstadmoen

Flesberg Skytterlag - NU (M)

8

Jon Amund Kvamsdal Hansen

Flesberg Skytterlag - NU (M)

9

Eirik Garaas

Flesberg Skytterlag - NU (M)

10

Julie Kvamsdal Hansen

Flesberg Skytterlag - NU (K)

11

Vanja Sandemo

Flesberg Skytterlag - NU (K)

12

Viel Flaget Dalergaarden

Flesberg Skytterlag - NU (K)

19:20
Skive
1

2

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - R (K)

3

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - J (M)

4

Jørgen Bjerkgården Kleiverud

Flesberg Skytterlag - ER (M)

5

Jørgen Sandbæk Bondal

Flesberg Skytterlag - ER (M)

6

Jonas Wibe

Flesberg Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

7

Håvard Garaas

Flesberg Skytterlag - ER (M)

8

June Sandbæk Bondal

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (K)

9

Nils Bratås Borge

Flesberg Skytterlag - NU (M)

10

Maren Holtan Rasmussen

Flesberg Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

11

Vidar Luteberget

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

12

Magnus Andersen

Eker Skytterlag - J (M)

20:00
Skive
1

Mari Aulie Kirsch

Eker Skytterlag - R (K)

2

Dennis Pepplar

Eker Skytterlag - R (M)

3

Hans Erik Rua

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

4

Lyder Skjoldhaug

Eker Skytterlag - NU (M)

5

Eskil Ottersbo Nyhus

Eker Skytterlag - NU (M)

6

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - ER (K)

7

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

8

Åsne Kjeldsberg Lund

Jondalen Skytterlag - NU (K)

9

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

10

Edvin Engeland

Jondalen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

11

Herman Røraas

Jondalen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

12

Sunniva Edvardsen Smestad

Kongsberg Skytterlag - NU, Finkaliber (K)