1.Runde LP-Cup 15M

Arrangør: Fiskum Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:20
Skive
1

Eskil Ottersbo Nyhus

Eker Skytterlag - NU (M)

2

Lyder Skjoldhaug

Eker Skytterlag - NU (M)

3

Even Lien Torgersen

Eker Skytterlag - NU (M)

4

Thomas Gyttrup-Olsen

Eker Skytterlag - R (M)

5

Magnus Andersen

Eker Skytterlag - EJ (M)

6

Roar Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - 5 (M)

7

Alf.J.K Ulvik

Eker Skytterlag - 1 (M)

8

Anna Isnes Tyse

Fiskum Skytterlag - 4 (K)

18:00
Skive
1

Sindre Kofstadmoen

Flesberg Skytterlag - NU (M)

2

Marcus Sørfosbog Hansen

Flesberg Skytterlag - R (M)

3

Erik Bakke

Fiskum Skytterlag - 3 (M)

4

Kjell Flesaker

Fiskum Skytterlag - 4 (M)

5

Vanja Sandemo

Flesberg Skytterlag - NU (K)

6

Emma Flesaker

Fiskum Skytterlag - EJ (K)

7

Viel Flaget Dalergaarden

Flesberg Skytterlag - NU (K)

8

Emma Solbakken Børdalen

Fiskum Skytterlag - NU (K)

18:40
Skive
1

Åge Fosshaug

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

2

Hallvard Grette

Rollag og Veggli Skytterlag - 3 (M)

3

Eirik Sylte

Kongsberg Skytterlag - EJ (M)

4

Dagrun Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - R (K)

5

Kasper Baklid

Jondalen Skytterlag - NU (M)

6

Herman Baklid

Jondalen Skytterlag - J (M)

7

Annbjørg Laugerud Skaug

Jondalen Skytterlag - J (K)

8

Knut Lande

Fiskum Skytterlag - V55, Links (M)

19:20
Skive
1

Niri August Kvalstad

Flesberg Skytterlag - R (M)

2

Maren Holtan Rasmussen

Flesberg Skytterlag - ER (K)

3

4

Robert Hansen

Flesberg Skytterlag - 1 (M)

5

Vidar Luteberget

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

6

Runar Hellerud

Flesberg Skytterlag - V65 (M)

7

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - R (M)

8

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - J (M)

20:00
Skive
1

2

Gard Uverud Westad

Flesberg Skytterlag - NU (M)

3

June Sandbæk Bondal

Flesberg Skytterlag - R (K)

4

Jørgen Sandbæk Bondal

Flesberg Skytterlag - J (M)

5

Eirik Garaas

Flesberg Skytterlag - NU (M)

6

Håvard Garaas

Flesberg Skytterlag - J (M)

7

Jørgen Bjerkgården Kleiverud

Flesberg Skytterlag - J (M)

8

Jonas Wibe

Flesberg Skytterlag - J (M)

20:40
Skive
1

Adrian Berg Strand

Jondalen Skytterlag - NU (M)

2

3

4

John Melvin Tveiten

Rollag og Veggli Skytterlag - V55 (M)

5

Vidar Gaarder

Rollag og Veggli Skytterlag - 4 (M)

6

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

7

8

Kim-André Aannestad Lund

Jondalen Skytterlag - 5 (M)