Østrestevnet

Arrangør: Oslo Østre Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (onsdag - 29.05.2019)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
17:00
1 Inge Hoff Moss og Våler Skytterlag V65 M Opptatt
2 Helge Svarstad Blaker Skytterlag V65 M Opptatt
3 Kåre Strøm Blaker Skytterlag V73 M Opptatt
4 John Flatby Blaker Skytterlag V73 M Opptatt
5 Erik Jødahl Blaker Skytterlag V73 M Opptatt
6 Øivind Mørk Oslo Østre Skytterlag V73 M Opptatt
7 Kåre Lund Blaker Skytterlag V73 M Opptatt
8 Ledig
9 Nils Hovde Oslo Østre Skytterlag V73 M Opptatt
10 Terje Mikalsen Tangen Skytterlag V73 M Opptatt
11 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag J K Opptatt
12 Ledig
13 Ledig
14 Ledig
15 Ledig
17:45
1 Andrea Ingstadbjørg Alstad Fet Skytterlag ER K Opptatt
2 Ledig
3 Marius Granberg Fet Skytterlag J M Opptatt
4 Ledig
5 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
9 Ledig
10 Knut Helgesen Skarpskytten Skytterlag V65 M Opptatt
11 Ledig
12 Simen Martinius Isene Skarpskytten Skytterlag R M Opptatt
13 Ledig
14 Henriette Isene Skarpskytten Skytterlag R K Opptatt
15 Ledig
18:30
1 Mathilde Kindem Sundsaasen Ski Skytterlag ER K Opptatt
2 Johan Lund Båstad Skytterlag V65 M Opptatt
3 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen Skytterlag EJ M Opptatt
4 David Tysse Rustad Rælingen Skytterlag EJ M Opptatt
5 Lisa Ørbeck Rælingen Skytterlag J K Opptatt
6 Mathilde Aline Bjørnholt Haugland Rælingen Skytterlag J K Opptatt
7 Edvin Ulberget Juvstad Rælingen Skytterlag J M Opptatt
8 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen Skytterlag J M Opptatt
9 Jan-Erik Foss Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
10 Nicolai Hagen Rælingen Skytterlag J M Opptatt
11 Henrik Englund Rælingen Skytterlag NU M Opptatt
12 Joachim Brinch van Santen Rælingen Skytterlag R M Opptatt
13 Tobias Brinch van Santen Rælingen Skytterlag R M Opptatt
14 Erik Ørbeck Rælingen Skytterlag NU M Opptatt
15 Simen Havik Samdal Oslo Østre Skytterlag R M Opptatt
19:15
1 Herman Tønsberg Urskog Skytterlag J M Opptatt
2 Sigrid B.S. Hoel Urskog Skytterlag ER K Opptatt
3 Mina Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag ER K Opptatt
4 Sindre Johann Haneborg Urskog Skytterlag ER M Opptatt
5 Hugo Aleksander Haneborg Urskog Skytterlag J M Opptatt
6 Inga Kvam Oslo Østre Skytterlag EJ K Opptatt
7 Eirik Karlsen Lyngdal Skytterlag NU M Opptatt
8 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag J M Opptatt
9 Erlend Sørlie Hoel Urskog Skytterlag J M Opptatt
10 Simen Blakseth Urskog Skytterlag ER M Opptatt
11 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag EJ M Opptatt
12 Simen Sanne Oslo Østre Skytterlag ER M Opptatt
13 Tobias Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag EJ M Opptatt
14 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag R K Opptatt
15 Hans Robert Gaarder Oslo Østre Skytterlag J M Opptatt
20:00
1 Mikael Martinsen Urskog Skytterlag R M Opptatt
2 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag ER K Opptatt
3 Jonas Ingebo Oslo Østre Skytterlag ER M Opptatt
4 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag J M Opptatt
5 Ingvald Orthe Oslo Østre Skytterlag J M Opptatt
6 Mathias Skobba Oslo Østre Skytterlag ER M Opptatt
7 Jonas Hofslund Oslo Østre Skytterlag EJ M Opptatt
8 Helene Olafsen Nittedal Skytterlag J K Opptatt
9 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag J M Opptatt
10 Aurora Beate Myrset Nordskogbygda Skytterlag J K Opptatt
11 Jens Olsrud Østli Tangen Skytterlag R M Opptatt
12 Ruben Myrset Nordskogbygda Skytterlag J M Opptatt
13 Emma Trapper Pedersen Oslo Østre Skytterlag EJ K Opptatt
14 Wilhelm Ingebo Oslo Østre Skytterlag NU M Opptatt
15 Theo Hofslund Oslo Østre Skytterlag NU M Opptatt