Østrestevnet

Arrangør: Oslo Østre Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Inge Hoff

Moss og Våler Skytterlag - V65 (M)

2

Helge Svarstad

Blaker Skytterlag - V65 (M)

3

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

4

John Flatby

Blaker Skytterlag - V73 (M)

5

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

6

Øivind Mørk

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

7

Kåre Lund

Blaker Skytterlag - V73 (M)

8

9

Nils Hovde

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

10

Terje Mikalsen

Tangen Skytterlag - V73 (M)

11

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

12

13

14

15

17:45
Skive
1

Andrea Ingstadbjørg Alstad

Fet Skytterlag - ER (K)

2

3

Marius Granberg

Fet Skytterlag - J (M)

4

5

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

6

7

8

9

10

Knut Helgesen

Skarpskytten Skytterlag - V65 (M)

11

12

Simen Martinius Isene

Skarpskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

13

14

Henriette Isene

Skarpskytten Skytterlag - R, Finkaliber (K)

15

18:30
Skive
1

Mathilde Kindem Sundsaasen

Ski Skytterlag - ER (K)

2

Johan Lund

Båstad Skytterlag - V65 (M)

3

Odin Sandlie Mellingsæter

Rælingen Skytterlag - EJ (M)

4

David Tysse Rustad

Rælingen Skytterlag - EJ (M)

5

Lisa Ørbeck

Rælingen Skytterlag - J (K)

6

Mathilde Aline Bjørnholt Haugland

Rælingen Skytterlag - J (K)

7

Edvin Ulberget Juvstad

Rælingen Skytterlag - J (M)

8

Mads Fjerdingby Korsviken

Rælingen Skytterlag - J (M)

9

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

10

Nicolai Hagen

Rælingen Skytterlag - J (M)

11

Henrik Englund

Rælingen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

12

Joachim Brinch van Santen

Rælingen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

13

Tobias Brinch van Santen

Rælingen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

14

Erik Ørbeck

Rælingen Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

15

Simen Havik Samdal

Oslo Østre Skytterlag - R (M)

19:15
Skive
1

Herman Tønsberg

Urskog Skytterlag - J (M)

2

Sigrid B.S. Hoel

Urskog Skytterlag - ER (K)

3

Mina Fleischmann

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - ER (K)

4

Sindre Johann Haneborg

Urskog Skytterlag - ER (M)

5

Hugo Aleksander Haneborg

Urskog Skytterlag - J (M)

6

Inga Kvam

Oslo Østre Skytterlag - EJ (K)

7

Eirik Karlsen

Lyngdal Skytterlag - NU (M)

8

Sander Fleischmann

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - J (M)

9

Erlend Sørlie Hoel

Urskog Skytterlag - J (M)

10

Simen Blakseth

Urskog Skytterlag - ER (M)

11

Stian Stafsberg Klyve

Oslo Østre Skytterlag - EJ (M)

12

Simen Sanne

Oslo Østre Skytterlag - ER (M)

13

Tobias Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - EJ (M)

14

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - R (K)

15

Hans Robert Gaarder

Oslo Østre Skytterlag - J (M)

20:00
Skive
1

Mikael Martinsen

Urskog Skytterlag - R (M)

2

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

3

Jonas Ingebo

Oslo Østre Skytterlag - ER (M)

4

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

5

Ingvald Orthe

Oslo Østre Skytterlag - J (M)

6

Mathias Skobba

Oslo Østre Skytterlag - ER (M)

7

Jonas Hofslund

Oslo Østre Skytterlag - EJ (M)

8

Helene Olafsen

Nittedal Skytterlag - J (K)

9

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

10

Aurora Beate Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (K)

11

Jens Olsrud Østli

Tangen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

12

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (M)

13

Emma Trapper Pedersen

Oslo Østre Skytterlag - EJ (K)

14

Wilhelm Ingebo

Oslo Østre Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

15

Theo Hofslund

Oslo Østre Skytterlag - NU (M)