HALLINGDALSHELGA- Hallingstevnet

Arrangør: Hadding Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:00
Skive
1

Gunnbjørg Ågotnes

Sartor Skyttarlag - V73 (K)

2

Malvin Ågotnes

Sartor Skyttarlag - V73 (M)

3

Tobias Mjåtvedt Eide

Os Skyttarlag - R (M)

4

Iselin Eide Ure

Os Skyttarlag - NU (K)

5

Celine Daviknes Hårvik

Os Skyttarlag - ER (K)

6

Maren Evensen

Os Skyttarlag - ER (K)

7

Sofie Evensen

Os Skyttarlag - J (K)

8

Adelheid Røttingen Møller

Os Skyttarlag - ER, Links (K)

15:45
Skive
1

Oddbjørn Eide

Os Skyttarlag - V65 (M)

2

Gaute Eide Bergstø

Os Skyttarlag - J (M)

3

Arne Mathisen

Jondalen Skytterlag - V65 (M)

4

Hans Erik Rua

Jondalen Skytterlag - V73 (M)

5

Bjørn Lidsheim

Ullensvang Skyttarlag - V65 (M)

6

Haakon Eide

Os Skyttarlag - ER, Links (M)

7

Loke Eide

Os Skyttarlag - J, Links (M)

8

Daniel Myklebust Fjellstad

Os Skyttarlag - ER, Links (M)

16:30
Skive
1

Rune V. Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

2

Jens-Henrik Hegg

Hegg Skyttarlag - J (M)

3

Vilhelm Haugen

Tysse Skyttarlag - V73 (M)

4

Elin Mikkelsplass

Nes og Bromma Skytterlag - EJ (K)

5

Jakob Gleditsch

Ski Skytterlag - ER (M)

6

Sara-Sofie Hegg

Hegg Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

7

Magnar Molland

Sogndal Skyttarlag - V73 (M)

8

Ludvig Indrebø

Farnes Skyttarlag - V73 (M)

17:15
Skive
1

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

2

Linus Todnem Svardal

Fana Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

3

Einar Garvik

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V73 (M)

4

Eyvind Bjørsvik

Askøy Skytterlag - V65 (M)

5

Solveig Solbakken

Herdla Skyttarlag - V73 (K)

6

Asbjørn Hestad

Hardanger Skyttarlag - V73 (M)

7

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

8

Knut Dalland

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - V65 (M)

18:00
Skive
1

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - NV (K)

2

Joakim Øye

Hardanger Skyttarlag - J (M)

3

Arne Mørk

Hovet og Hol Skytterlag - V73 (M)

4

Torbjørn Bryøen

Hovet og Hol Skytterlag - V65 (M)

5

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

6

Aleksander Bjørnestad

Meland Skyttarlag - NU, Links (M)

7

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

8

Sebastian B Meland

Meland Skyttarlag - NU, Finkaliber (M)

18:45
Skive
1

Kine Haugeplass

Aurland Skyttarlag - ER (K)

2

Daniel Ivar Brevik

Røyken og Hurum Skytterlag - ER (M)

3

Nub Erik Østenfor

Nes og Bromma Skytterlag - ER (M)

4

5

Guro Instefjord Brekken

Leikanger Skyttarlag - R (K)

6

Knut Magne Bjørnestad

Meland Skyttarlag - V65 (M)

7

Kari Bjørnestad

Meland Skyttarlag - NV, Finkaliber (K)

8