HALLINGDALSHELGA Brommastevnet 2019

Arrangør: Nes og Bromma Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

2

Knut Tore Eidal

Sigdal Skytterlag - V73 (M)

3

Kjell Engene

Nes og Bromma Skytterlag - V73 (M)

4

Henning Hjallen

Kongsberg Skytterlag - ER (M)

5

Asbjørn Hov

Hemsedal Skytterlag - V73 (M)

6

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

7

Odd Harald Åmellem

Hovet og Hol Skytterlag - V65 (M)

8

Sigmund Annar Dybedokken

Voss Skyttarlag - V73 (M)

9

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

10

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - J (K)

11

Henrik Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (M)

12

Maja Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (K)

18:45
Skive
1

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - NV (K)

2

Birger Hallingstad

Hovet og Hol Skytterlag - V73 (M)

3

Arne Mørk

Hovet og Hol Skytterlag - V73 (M)

4

Torbjørn Bryøen

Hovet og Hol Skytterlag - V65 (M)

5

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

6

Elise Malstenbråten

Nes og Bromma Skytterlag - ER (K)

7

Ine Aronsen Hagavold

Nes og Bromma Skytterlag - NU (K)

8

Elias Fossum

Gol og Ødegården Skyttarlag - R (M)

9

Simen Brøto Langslet

Nes og Bromma Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Harald Alu Brøto

Nes og Bromma Skytterlag - NU (M)

11

Svein Olav Haugo Roen

Nes og Bromma Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

12

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

19:30
Skive
1

Martin Knutsmoen Sørlie

Hovet og Hol Skytterlag - ER (M)

2

3

Erik Søndrol

Hovet og Hol Skytterlag - ER (M)

4

Even Warlo Totland

Nes og Bromma Skytterlag - ER (M)

5

Joakim Øye

Hardanger Skyttarlag - J (M)

6

Elin Mikkelsplass

Nes og Bromma Skytterlag - EJ (K)

7

Ole Håkon Ryen

Nes og Bromma Skytterlag - R (M)

8

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

9

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

10

11

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)

12

Finn Tore Knudsen

Nøtterø Skytterlag - V65, Links (M)