NNM Skogsløp

Arrangør: Trondenes Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 50 av 50
Påmeldte skyttere

Losvar, Arnulf

Alta Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55, Links (M)

Sæther, Erlend Burø

Andenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Sæther, Frode

Andenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Bjørnsund, Jan-Kato Utby

Bardu Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Bjørnsund, Nikolai

Bardu Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Jenssen, Tor Jostein

Bardu Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Moen, Tor Erling

Bardu Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Nordås, Jan Ragnar

Bardu Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Nordås, Åse Irene

Bardu Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Mellem, Marina Rognmo

Bjerkvik Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (K)

Spillum, Einar

Bodø Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Rognli, Nils Erik

Evenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Heggem Eira, Marthe

Hammerfest Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Rogne, Svein Richard

Hv-14 Sør-hålogaland - Klasse skogsløp: SAG31 (M)

Bratland, Bengt

Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Henriksen, Terje

Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Lossius, Trine Kristin Gjervik

Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse skogsløp: SHK4161 (K)

Ulriksen, Grete

Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse skogsløp: SHK4161 (K)

Utby, Odd-Helge

Kirkesdalen Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Eliassen, Emma

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (K)

Håkstad, Njård W.

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Links (M)

Olsen, Ole Reidar

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Ringstad, Truls

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Berntsen, Jan Viktor

Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Berntsen, Stein Hugo

Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Kvamme, Sveinung

Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Rubbås, Tobias Ferdinand

Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Aarsund, Marcus

Ramsund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Aronsen, Jim R

Saltdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Eliassen, Raymond

Saltdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Johansen, Norunn

Sortland Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Malin, Sáve

Tana Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Malin, Tom Eirik

Tana Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Ottem, Bjørn Viggo

Tromsø Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Breivik, Mikael André Pettersen

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (M)

Hanssen, Hanne Amalie

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Hay, Axel Erikson

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SNU, Finkaliber (M)

Heide, Merethe

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV, Finkaliber (K)

Jakobsen, Ulrik Johan

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Lian, Kamilla

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV (K)

Lossius, Jenny Sofie Gjervik

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Lossius, Synnøve Afrodite Gjervik

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SER (K)

Munkvold, Mathias

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (M)

Nermark, Ane

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Links, Finkaliber (K)

Vang, Elin Sareussen

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Aho, Anne Gjengstø

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SK, Links (K)

Klokkerhaug, Sondre

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Ramberg, Solfrid

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (K)

Rognli, Svein-Erik

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Rubbås, Knut Einar

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SK, Links (M)