Bjoneroastevnet 2019

Arrangør: Bjoneroa Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (torsdag - 30.05.2019)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
09:00
1 Ledig
2 Jens Olsrud Østli Tangen Skytterlag R M Opptatt
3 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag EJ M Opptatt
4 Halvor Einarsrud Knutsen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
5 Daniel Nyseth Etnedal Skyttarlag J M Opptatt
6 Sivert Krangnes Ådal Skytterlag J M Opptatt
7 Ole Jørgen Klaseie Nordre Land Skytterlag V73 M Opptatt
8 Nils Erik Nilsen Nordre Land Skytterlag V65 M Opptatt
09:40
1 Leander Bakke Viken (opland) Skytterlag R M Opptatt
2 Ledig
3 Ingrid Halvorsrud Viken (opland) Skytterlag ER K Opptatt
4 Sondre Haugom Nordengen Viken (opland) Skytterlag R M Opptatt
5 Eskil Myhre Vestre Toten Skytterlag EJ M Opptatt
6 Tuva Bakke Viken (opland) Skytterlag ER K Opptatt
7 Aurora Bratli Viken (opland) Skytterlag R K Opptatt
8 Tidemann M. Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
10:20
1 Tor Vetle Hanserud Jondalen Skytterlag EJ M Opptatt
2 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag EJ M Opptatt
3 Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V65 M Opptatt
4 Svein Arne Linnerud Brumunddal Skytterlag V65 M Opptatt
5 Rolv Baadshaug Brumunddal Skytterlag V73 M Opptatt
6 Tor Lillemoen Brumunddal Skytterlag V65 M Opptatt
7 Magnar Konningrud Nes (Hedmark) Skytterlag V65 M Opptatt
8 Inga Marie Hanserud Jondalen Skytterlag ER K Opptatt
11:00
1 Arne Rogne Øystre Slidre Skyttarlag V65 M Opptatt
2 Erlend Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag J M Opptatt
3 Lars Kristian Skredderstuen Søndre Land Skytterlag J M Opptatt
4 Olav Rudland Ringebu og Fåvang Skytterlag R M Opptatt
5 Morgan Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang Skytterlag R M Opptatt
6 Eirin Hovde Åmodt Ringebu og Fåvang Skytterlag NU K Opptatt
7 Amund Berge Holen Ringebu og Fåvang Skytterlag NU M Opptatt
8 Mathea Berge Holen Ringebu og Fåvang Skytterlag NU K Opptatt
11:40
1 Hans K. Engen Snertingdal Skytterlag V73 M Opptatt
2 Per Svenstad Fagernes Skytterlag V65 M Opptatt
3 Nub Erik Østenfor Nes og Bromma Skytterlag ER M Opptatt
4 Ola Garlibakken Fagernes Skytterlag V65 M Opptatt
5 Gudbrand Tvenge Fagernes Skytterlag V73 M Opptatt
6 Gunnhild Svenstad Fagernes Skytterlag V65 K Opptatt
7 Egil Grina Lunner Skytterlag V73 M Opptatt
8 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 M Opptatt
12:20
1 Oddvar Grønlien Stange og Romedal Skytterlag V73 M L Opptatt
2 Terje Hågensen Stange og Romedal Skytterlag V65 M Opptatt
3 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag V65 M Opptatt
4 Per Reidar Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V65 M Opptatt
5 Arild Bratvoldsengen Stange og Romedal Skytterlag V73 M Opptatt
6 Anton S Bratvoldengen Stange og Romedal Skytterlag R M Opptatt
7 Marius Sveipe Ringebu og Fåvang Skytterlag J M Opptatt
8 Cecilie Fossmo Ringebu og Fåvang Skytterlag J K Opptatt
13:00
1 Knut Skaug Åsheim Skytterlag V65 M Opptatt
2 Ove Evensen Lismarken Skytterlag V73 M Opptatt
3 Ledig
4 Vegard Auve Geilo Skytterlag J M Opptatt
5 Mikkel Brusletto Geilo Skytterlag ER M Opptatt
6 Ledig
7 Ledig
8 Ledig
13:40
1 Ledig
2 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 M Opptatt
3 Oddvar Tangen Tingelstad Skytterlag V73 M Opptatt
4 Bjørn Sørum Skude Skytterlag V73 M Opptatt
5 Gunnar Ekrem Ådal Skytterlag V65 M Opptatt
6 Ledig
7 Finn Olav Nordli Tingelstad Skytterlag V65 M Opptatt
8 Ledig
14:20
1 Tomine Borgli Tingelstad Skytterlag NU K Opptatt
2 Sigurd Stenberg Tingelstad Skytterlag NU M Opptatt
3 Oliver Aschim Kristiansen Tingelstad Skytterlag R M Opptatt
4 Erik Aleksander Hansen Hagen Tingelstad Skytterlag R M Opptatt
5 Hanne Nilsen Tingelstad Skytterlag NV K Opptatt
6 Erik Skaug Åsheim Skytterlag V73 M Opptatt
7 Amund Aalberg Tingelstad Skytterlag R M L Opptatt
8 Ole Jan Engeli Vestre Toten Skytterlag V73 M Opptatt
15:00
1 Erling Evju Øvre Bø Skytterlag V73 M Opptatt
2 Audun Sonflå Tingelstad Skytterlag R M Opptatt
3 Birger Skogstad Etnedal Skyttarlag V65 M Opptatt
4 Arne Olav Bekkemellem Gjøvik og Brusveen Skytterlag V65 M Opptatt
5 Johannes Rundhaug Etnedal Skyttarlag V65 M Opptatt
6 Ine Aronsen Hagavold Nes og Bromma Skytterlag NU K Opptatt
7 Ole Bergene Etnedal Skyttarlag V65 M L Opptatt
8 Anna Sofie Haugseth Østre Gausdal Skytterlag NV K Opptatt