Totenkarusell Snertingdal

Arrangør: Snertingdal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

2

Jan Willy Myhre

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

3

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

4

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

5

Eskil Myhre

Vestre Toten Skytterlag - EJ (M)

6

Halvor Skiaker Alund

Snertingdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

7

Markus Henriksen

Viken (opland) Skytterlag - ER (M)

8

Lars Fruseth

Snertingdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

18:30
Skive
1

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (K)

2

Lars Martin Snoen

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

3

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

4

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

5

Sander Thoresen

Snertingdal Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

6

Vetle Thoresen Fjelldal

Snertingdal Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

7

Fillip Pedersen Nerødegård

Snertingdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Ferdinand Thoresen Fjelldal

Snertingdal Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (M)

19:00
Skive
1

Per Emil Hasle Sviund

Snertingdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Ole Anders Hasle Sviund

Snertingdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - J, Links (M)

4

Ann Kristin Melbye Lisbakken

Snertingdal Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

5

Sondre Haugom Nordengen

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

6

Line Fagerholm

Viken (opland) Skytterlag - J (K)

7

Knut Markeng

Snertingdal Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

8

Anders Markeng

Snertingdal Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (M)

19:30
Skive
1

Vetle Ringsveen Engen

Snertingdal Skytterlag - J (M)

2

Aron Kornelius Bøe

Snertingdal Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

3

Sivert Aaslund

Snertingdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Ingrid Halvorsrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

5

Jørn Andre Ødegårdstuen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - NU, Links (M)

6

Scott Voldheim

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - NU (M)

7

Helene Libakken

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - NU (K)

8

Teo André Olsen

Viken (opland) Skytterlag - R (M)

20:00
Skive
1

Sivert Alund

Snertingdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

2

3

4

5

6

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

7

8