Åpent stevne ØMS

Arrangør: Øvre Målselv Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:00
Skive
1

2

Tore Knut Larsen

Målselv Skytterlag - V65 (M)

3

4

5

6

7

8

9

Emma - C. S. - Holmebukt

Nedre Målselv Skytterlag - J (K)

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

11:00
Skive
1

Harald Gåre

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

2

Otto Vestheim

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V73 (M)

3

Henrik Strand

Storsteinnes Skytterlag - J (M)

4

Maja Karlstad

Storfjord Skytterlag - R, Finkaliber (K)

5

Einar Sollie

Nedre Målselv Skytterlag - V73 (M)

6

Odd Bjørnar Johansen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - V65 (M)

7

John - Aage Hamnvik

Skibotn Skytterlag - J (M)

8

Erica Martine Nilsen

Storsteinnes Skytterlag - R (K)

9

Ida Sofie Nikolaisen

Bjørnen og Vestre Målselv Skytterlag - ER (K)

10

11

12

13

14

Einar Nysted

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

15

Johannes Fagerheim

Målselv Skytterlag - V73 (M)

16

Emil Andreas Henriksen Øvergård

Øvre Målselv Skytterlag - ER (M)

17

18

19

20

21

22

Arthur Nyland

Storsteinnes Skytterlag - V73, Links (M)

23

Glenn Nilsen

Storsteinnes Skytterlag - R, Links (M)

24

12:00
Skive
1

Harald Liatun

Lakselvdal Skytterlag - V65, Links (M)

2

Per Steinar Nordmo

Lakselvdal Skytterlag - V65 (M)

3

Terje Rubbås

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

4

Henny Silkoset

Lakselvdal Skytterlag - EJ (K)

5

Torvald Gamst

Brøstadbotn Skytterlag - V73 (M)

6

Arvid Brandser

Gisund Skytterlag - V73 (M)

7

Jan Erik Strømseng

Falken Skytterlag - V73 (M)

8

Olav Sletten

Øvre Målselv Skytterlag - V73 (M)

9

Helmuth Larsen

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

10

Pål Fredriksen

Nedre Nordreisa Skytterlag - V73 (M)

11

Tobias Ferdinand Rubbås

Målselv Skytterlag - ER (M)

12

Sivert Adriansen

Nedre Nordreisa Skytterlag - J (M)

13

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

14

Sondre Klokkerhaug

Øvre Målselv Skytterlag - ER (M)

15

Sturle Haugland

Bardu Skytterlag - V73 (M)

16

Baard Forseth

Bardu Skytterlag - V73 (M)

17

Evald Andersen

Balsfjord Skytterlag - V65 (M)

18

Benjamin Nordmo Breivik

Lakselvdal Skytterlag - ER (M)

19

20

Herulf Berntsen

Målselv Skytterlag - V73 (M)

21

Erling Thoresen

Narvik Skytterlag - V73 (M)

22

Julie Nymo Johnsen

Gisund Skytterlag - V73 (K)

23

Hårik Frydenlund

Balsfjord Skytterlag - V73 (M)

24

Roald Hoseth

Narvik Skytterlag - V73, Links (M)