VÅPENSMIACUP Torpastevnet

Arrangør: Torpa Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

08:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

08:40
Skive
1

Anne Birgit Dokken

Nordre Land Skytterlag - R (K)

2

Hans Kristian Dokken

Nordre Land Skytterlag - J (M)

3

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

4

5

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - R, Finkaliber (K)

6

7

8

9

Ole Jørgen Klaseie

Nordre Land Skytterlag - V73 (M)

10

Nils Erik Nilsen

Nordre Land Skytterlag - V65 (M)

09:20
Skive
1

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

2

Sigve Vikesland

Aurland Skyttarlag - ER (M)

3

4

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

5

6

7

8

9

10

Sigurd B. Aasarmoen

Søndre Land Skytterlag - J, Links (M)

10:00
Skive
1

Gunnar Ekrem

Ådal Skytterlag - V65 (M)

2

Tuva Hugås

Sulitjelma Skytterlag - J (K)

3

Kristin Haldorsen

Sulitjelma Skytterlag - NV (K)

4

5

6

7

8

9

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

10

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)

10:40
Skive
1

Vidar Kåsene

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

2

Svein Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - ER (M)

3

Tor Christian Mathisen

Bamble Skytterlag - J (M)

4

Mette Strandlien

Ringebu og Fåvang Skytterlag - EJ (K)

5

6

Helge Svarstad

Blaker Skytterlag - V65 (M)

7

8

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

9

Amund Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

Mathea Berge Holen

Ringebu og Fåvang Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

11:20
Skive
1

Mari Helen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - NU (K)

2

Tor Simen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - R (M)

3

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

4

Leander Bakke

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Isak Bråten

Alvdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Ovedie Bråten

Alvdal Skytterlag - R, Finkaliber (K)

7

Tuva Bråten

Alvdal Skytterlag - J (K)

8

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

9

Martine Evenrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

10

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

12:00
Skive
1

Nora Midtgard

Jondalen Skytterlag - J (K)

2

Elise Solum Bakken

Nordre Skage Skytterlag - J (K)

3

Linnea Solum Bakken

Nordre Skage Skytterlag - R, Finkaliber (K)

4

Agnes Christophersen

Lismarken Skytterlag - ER (K)

5

Henrik Berg Kløvstad

Lismarken Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Ove Evensen

Lismarken Skytterlag - V73 (M)

7

Odin Williksen Afdal

Ski Skytterlag - ER (M)

8

Anna Aalberg Grønås

Lillehammer Skytterlag - ER (K)

9

10

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

12:40
Skive
1

Line Kasbo

Trøgstad Skytterlag - J (K)

2

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

3

Sáve Malin

Tana Skytterlag - R, Finkaliber (K)

4

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

5

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

6

Miriam Amalie Pedersen

Hammerfest Skytterlag - ER (K)

7

Adrian Christoffer Pedersen

Hammerfest Skytterlag - J (M)

8

Oddvar Andersen

Sarpsborg Skytterlag - V73 (M)

9

10

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

13:20
Skive
1

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

2

Thorbjørn Andresen

Blaker Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

6

Per Reidar Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V65 (M)

7

8

9

10

Tuva Pedersen Smedsrudhagen

Raumnes Skytterlag - J (K)

14:00
Skive
1

Svein H. Myhre

Tyristrand Skytterlag - V73 (M)

2

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

14:40
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

15:20
Skive
1

2

Per Svenstad

Fagernes Skytterlag - V65 (M)

3

Arild Bratvoldsengen

Stange og Romedal Skytterlag - V73 (M)

4

Gunnhild Svenstad

Fagernes Skytterlag - V65 (K)

5

Mari Finstad

Såner Skytterlag - NV (K)

6

7

Amalie Mortensen Torbal

Oslo Østre Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

9

Terje Hågensen

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

10

Oddvar Grønlien

Stange og Romedal Skytterlag - V73, Links (M)

16:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

16:40
Skive
1

Remi Gram

Nordre Land Skytterlag - ER (M)

2

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

3

Finn Olav Nordli

Tingelstad Skytterlag - V65 (M)

4

Amalie Nordli

Tingelstad Skytterlag - NU (K)

5

6

7

8

9

10

Anne Kristin Haugsjordet

Vinstra Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

17:20
Skive
1

Lars Martin Sollien

Bjoneroa Skytterlag - EJ (M)

2

Gjermund Luneng Tokerud

Bjoneroa Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

18:00
Skive
1

Kirsten Sørli

Greipstad Skytterlag - 2 (K)

2

Johan Sørli

Greipstad Skytterlag - V55 (M)

3

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

4

Ruben Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (M)

5

Sander Gudmundstuen

Søndre Land Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Kristian Martinsen

Fet Skytterlag - ER (M)

7

Aurora Beate Myrset

Nordskogbygda Skytterlag - J (K)

8

Olav Rudland

Ringebu og Fåvang Skytterlag - R (M)

9

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

10

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)