Mælumstevnet 2019

Arrangør: Mælum Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (fredag - 21.06.2019)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
17:30
1 Vetle Mathias Nordbø Mælum Skytterlag ER M Opptatt
2 Reservert arr.
3 Emrik Bruseth Rui Mælum Skytterlag R M Opptatt
4 Reservert arr.
5 Dag Skarpodde Drangedal Skytterlag V73 M Opptatt
6 Reservert arr.
7 Reservert arr.
8 Reservert arr.
9 Reservert arr.
10 Reservert arr.
18:10
1 Ledig
2 Jan Tore Rogn Bamble Skytterlag V65 M Opptatt
3 Willy Krafft Løveid Skytterlag V73 M Opptatt
4 Bjørn Bakken Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
5 Tore Allum Siljan Skytterlag V73 M Opptatt
6 Sunniva Tveitan Drangedal Skytterlag ER K Opptatt
7 Ledig
8 Marton Hanasand Løveid Skytterlag V73 M Opptatt
9 Elias Furunes Drangedal Skytterlag ER M Opptatt
10 Øyvind Brekka Løveid Skytterlag V73 M Opptatt
18:50
1 Olav Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag V65 M Opptatt
2 Rolf Kittilsen Lunde Skytterlag V73 M Opptatt
3 Gunnar Torstein Olsen Løveid Skytterlag V73 M Opptatt
4 Martin Bergan Styrvoll Skytterlag J M Opptatt
5 Ola Kristian Wear Styrvoll Skytterlag NU M Opptatt
6 Vidar Ottren Mælum Skytterlag V73 M Opptatt
7 Marius B. Svanlund Sauherad Skytterlag J M Opptatt
8 Lars Eivind Hustveit Sauherad Skytterlag J M Opptatt
9 Lars Fredrik H. Hansen Sauherad Skytterlag J M Opptatt
10 Olav Løkslid Lunde Skytterlag V73 M Opptatt
19:30
1 Arne Palerud Drangedal Skytterlag V65 M Opptatt
2 Thor Høgsveen Porsgrunds Skytterlag V65 M Opptatt
3 Harald Englund Søgne Skytterlag V73 M Opptatt
4 Jan Underdahl Notodden Skytterlag V65 M Opptatt
5 Knut Tore Eidal Sigdal Skytterlag V73 M Opptatt
6 Vidar Kåsene Tørdal Skytterlag V65 M Opptatt
7 Linnea Fredrikke Andreassen Lundsett Bamble Skytterlag R K Opptatt
8 Julie Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag NU K Opptatt
9 Karoline Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag R K Opptatt
10 Elise Seland Gransherad og Heddal Skyttarlag NU K L Opptatt
20:10
1 Svein Christian Mathisen Bamble Skytterlag ER M Opptatt
2 Tor Christian Mathisen Bamble Skytterlag J M Opptatt
3 Henrik Dorholt Lunde Skytterlag ER M Opptatt
4 Maja Dorholt Lunde Skytterlag ER K Opptatt
5 Stine Cecilie Bjerklund Holla Skytterlag J K Opptatt
6 Arne Mathisen Jondalen Skytterlag V65 M Opptatt
7 Ingrid Kittilsen Lunde Skytterlag R K Opptatt
8 Daniel Kittilsen Lunde Skytterlag J M Opptatt
9 Hedda Lohne Tveit Tørdal Skytterlag ER K Opptatt
10 Svein Rustbakken Løveid Skytterlag V65 M L Opptatt