Viken II Bane 2019

Arrangør: Sarpsborg Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

BANE - 100 m (torsdag - 13.06.2019)
Skive Navn Skytterlag Klasse Kjønn Merk. Finkaliber Status
17:30
1 Ole G. Øfstaas Spydeberg Skytterlag V73 M Opptatt
2 Inge Hoff Moss og Våler Skytterlag V65 M Opptatt
3 Jan-Erik Tveten Isaksen Moss og Våler Skytterlag V73 M Opptatt
4 Nils Hovde Oslo Østre Skytterlag V73 M Opptatt
5 Erik Tobias Sæther Frogn og Drøbak Skytterlag R M Opptatt
6 Svein Erik Strand Rødvik Frogn og Drøbak Skytterlag NV M Opptatt
7 Jostein Løne Skarpskytten Skytterlag V73 M Opptatt
8 Ledig
9 Paul Bjermeland Rælingen Skytterlag V65 M Opptatt
10 Thor Isetorp Eidsberg Skytterlag V73 M Opptatt
11 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad Skytterlag EJ M Opptatt
12 Jørgen Saxrud Søndre Høland Skytterlag R M Opptatt
18:05
1 Øivind Otto Paulsen Fredrikstad Skytterlag V73 M Opptatt
2 Camilla Paulsen Johannessen Fredrikstad Skytterlag J K Opptatt
3 Steffen Høien Såner Skytterlag J M Opptatt
4 Jens Aage Finstad Såner Skytterlag R M Opptatt
5 Paul Harnisch Såner Skytterlag NV M Opptatt
6 Kristian Martinsen Fet Skytterlag ER M Opptatt
7 Rolf Johannes Fjeldstad Aas Skytterlag V73 M Opptatt
8 Ledig
9 Mia-Louise Ryen Fredrikstad Skytterlag R K Opptatt
10 Emil Svärd Skjeberg Skytterlag ER M Opptatt
11 Jan-Erik Foss Østre Bærum Skytterlag V73 M Opptatt
12 Gunnar Amundsen Torsnes Skytterlag V73 M Opptatt
18:40
1 Mathias Granhus Aas Skytterlag R M Opptatt
2 Amund Gultvedt Aas Skytterlag EJ M Opptatt
3 Ledig
4 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag J K Opptatt
5 Bendik Adamiak-Husby Aas Skytterlag NV M Opptatt
6 Henrik Eikås Edvardsen Aas Skytterlag ER M Opptatt
7 Marius Pung Aas Skytterlag J M Opptatt
8 Nelia Johanne Kvarme Aas Skytterlag ER K Opptatt
9 Simen Havik Samdal Oslo Østre Skytterlag R M Opptatt
10 Ledig
11 Synnøve Berg Blaker Skytterlag R K Opptatt
12 Ledig
19:15
1 Emil Lund Høland/Bjørkelangen Skytterlag R M Opptatt
2 Ledig
3 Ledig
4 Johan Lund Båstad Skytterlag V65 M Opptatt
5 Ledig
6 Leon Fosser Degernes Skytterlag ER M Opptatt
7 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag ER K Opptatt
8 Kaja Elise Hyllestad Degernes Skytterlag ER K Opptatt
9 Joakim Grambo Tangen Degernes Skytterlag ER M Opptatt
10 Niklas Mareno Hyllestad Degernes Skytterlag R M Opptatt
11 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag EJ M Opptatt
12 Ledig
19:50
1 Sindre Engeli Kanestrøm Moss og Våler Skytterlag J M Opptatt
2 Ledig
3 Odin A. Hellem Moss og Våler Skytterlag J M Opptatt
4 Ole Marius Ingeborgrud Raumnes Skytterlag R M Opptatt
5 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag ER K Opptatt
6 Anne-Lise Gleditsch Ski Skytterlag V73 K Opptatt
7 Line Kasbo Trøgstad Skytterlag J K Opptatt
8 Bjørn Viggo Løken Degernes Skytterlag NV M Opptatt
9 Ledig
10 Sander N. H. Vampli Moss og Våler Skytterlag R M Opptatt
11 Mathilde Kindem Sundsaasen Ski Skytterlag ER K Opptatt
12 Adam Holmqvist Ski Skytterlag J M Opptatt