Viken II Bane 2019

Arrangør: Sarpsborg Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:30
Skive
1

Ole G. Øfstaas

Spydeberg Skytterlag - V73 (M)

2

Inge Hoff

Moss og Våler Skytterlag - V65 (M)

3

Jan-Erik Tveten Isaksen

Moss og Våler Skytterlag - V73 (M)

4

Nils Hovde

Oslo Østre Skytterlag - V73 (M)

5

Erik Tobias Sæther

Frogn og Drøbak Skytterlag - R (M)

6

Svein Erik Strand Rødvik

Frogn og Drøbak Skytterlag - NV (M)

7

Jostein Løne

Skarpskytten Skytterlag - V73 (M)

8

9

Paul Bjermeland

Rælingen Skytterlag - V65 (M)

10

Thor Isetorp

Eidsberg Skytterlag - V73 (M)

11

Hans Jørgen Lunderød

Fredrikstad Skytterlag - EJ (M)

12

Jørgen Saxrud

Søndre Høland Skytterlag - R, Finkaliber (M)

18:05
Skive
1

Øivind Otto Paulsen

Fredrikstad Skytterlag - V73 (M)

2

Camilla Paulsen Johannessen

Fredrikstad Skytterlag - J (K)

3

Steffen Høien

Såner Skytterlag - J (M)

4

Jens Aage Finstad

Såner Skytterlag - R (M)

5

Paul Harnisch

Såner Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

6

Kristian Martinsen

Fet Skytterlag - ER (M)

7

Rolf Johannes Fjeldstad

Aas Skytterlag - V73 (M)

8

9

Mia-Louise Ryen

Fredrikstad Skytterlag - R, Finkaliber (K)

10

Emil Svärd

Skjeberg Skytterlag - ER (M)

11

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

12

Gunnar Amundsen

Torsnes Skytterlag - V73 (M)

18:40
Skive
1

Mathias Granhus

Aas Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Amund Gultvedt

Aas Skytterlag - EJ (M)

3

4

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

5

Bendik Adamiak-Husby

Aas Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

6

Henrik Eikås Edvardsen

Aas Skytterlag - ER (M)

7

Marius Pung

Aas Skytterlag - J (M)

8

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

9

Simen Havik Samdal

Oslo Østre Skytterlag - R, Finkaliber (M)

10

11

Synnøve Berg

Blaker Skytterlag - R, Finkaliber (K)

12

19:15
Skive
1

Emil Lund

Høland/Bjørkelangen Skytterlag - R (M)

2

3

4

Johan Lund

Båstad Skytterlag - V65 (M)

5

6

Leon Fosser

Degernes Skytterlag - ER (M)

7

Kine Saksæther Andersen

Degernes Skytterlag - ER (K)

8

Kaja Elise Hyllestad

Degernes Skytterlag - ER (K)

9

Joakim Grambo Tangen

Degernes Skytterlag - ER (M)

10

Niklas Mareno Hyllestad

Degernes Skytterlag - R, Finkaliber (M)

11

Stian Stafsberg Klyve

Oslo Østre Skytterlag - EJ (M)

12

19:50
Skive
1

Sindre Engeli Kanestrøm

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

2

3

Odin A. Hellem

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

4

Ole Marius Ingeborgrud

Raumnes Skytterlag - R (M)

5

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

6

Anne-Lise Gleditsch

Ski Skytterlag - V73 (K)

7

Line Kasbo

Trøgstad Skytterlag - J (K)

8

Bjørn Viggo Løken

Degernes Skytterlag - NV (M)

9

10

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - R, Finkaliber (M)

11

Mathilde Kindem Sundsaasen

Ski Skytterlag - ER (K)

12

Adam Holmqvist

Ski Skytterlag - J (M)