Østerdalssmellen, Nordskogbygda

Arrangør: Nordskogbygda Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Terje Mikalsen

Tangen Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Henrik Nordseth

Sørskogbygda Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

09:40
Skive
1

2

3

4

5

6

Anita Køhl

Elverum Skytterlag - NV (K)

7

Odd Arne Køhl

Elverum Skytterlag - V73 (M)

8

Even Køhl Setsaas

Elverum Skytterlag - R (M)

9

10

11

12

10:20
Skive
1

Rolv Baadshaug

Brumunddal Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

5

6

7

8

Herman Storsveen

Løiten Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

10

11

12

11:00
Skive
1

2

Roy Rønningen

Løiten Skytterlag - ER (M)

3

Ola Myki

Løiten Skytterlag - EJ (M)

4

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V65 (M)

5

Magnus Engen Østhagen

Løiten Skytterlag - R (M)

6

Christian Bråten Triggs

Løiten Skytterlag - R (M)

7

8

Sigurd Berntsen

Brumunddal Skytterlag - ER (M)

9

10

11

Jostein W. Hoseth

Rennebu Skytterlag - V73 (M)

12

11:40
Skive
1

Erik Skaug

Åsheim Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Magnar Konningrud

Nes (Hedmark) Skytterlag - V65 (M)

12

12:20
Skive
1

2

3

Arne Helseth

Tangen Skytterlag - V73 (M)

4

Tille Skogsrud

Tangen Skytterlag - V65 (M)

5

Knut Skaug

Åsheim Skytterlag - V65 (M)

6

7

8

9

Terje Hågensen

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

10

Amund Wardberg Høiby

Lismarken Skytterlag - J, Links (M)

11

Arild Bratvoldsengen

Stange og Romedal Skytterlag - V73 (M)

12

Oddvar Grønlien

Stange og Romedal Skytterlag - V73, Links (M)

13:00
Skive
1

2

Per Olav Faldbakken

Stange og Romedal Skytterlag - V65 (M)

3

Ove Evensen

Lismarken Skytterlag - V73 (M)

4

Åge Sætre

Løiten Skytterlag - V65 (M)

5

Elias Stålem

Åmot Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Oddvar Bjerktun

Åslia Skytterlag - V73 (M)

7

Birger Holtet

Åslia Skytterlag - V73 (M)

8

Arne Molberg

Våler Skytterlag - V73 (M)

9

Aage Nordhagen

Brumunddal Skytterlag - V73 (M)

10

11

Erik Fjelltveit Nyhuus

Trysil Skytterlag - J (M)

12

13:40
Skive
1

2

3

Jørn Strypet

Alvdal Skytterlag - J (M)

4

5

6

7

8

9

10

11

12

14:20
Skive
1

Finn Tøraasen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

2

3

Mats Glomsaas

Søndre Odalen Skytterlag - EJ (M)

4

Per Ola Engernes

Eidet Skytterlag - V73 (M)

5

Arild Skogheim

Eidet Skytterlag - V73 (M)

6

7

8

9

10

11

12

Trygve Kolstad Andreassen

Eidskog Skytterlag - R, Finkaliber (M)

15:00
Skive
1

Sveinung Nisi

Gransherad og Heddal Skyttarlag - NU (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

15:40
Skive
1

Martin Myhre

Elverum Skytterlag - ER (M)

2

Bjørnar Melhuus

Elverum Skytterlag - ER (M)

3

4

5

6

Marius Fjeld

Elverum Skytterlag - J (M)

7

8

9

10

11

12

Sondre Thorsteinsen

Elverum Skytterlag - ER, Links (M)

16:20
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

17:00
Skive
1

Thor Erik Storholm

Osen Skytterlag - V73 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12