Banekarusell / Stjørdalsmesterskap 100m

Arrangør: Lånke Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:30
Skive
1

Erika Gressetvold

Hegra Skytterlag - R (K)

2

Lucas Nordli Gran

Hegra Skytterlag - NU (M)

3

Nikolai S Skavdal

Lånke Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Thea Gressetvold

Hegra Skytterlag - NU, Links (K)

5

Idun Korstad

Lånke Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

6

Tuva Wåden

Lånke Skytterlag - R, Finkaliber (K)

7

Alva Bentzen Friheim

Hegra Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

8

Ida Bentzen Friheim

Hegra Skytterlag - R, Finkaliber (K)

9

Odin Hammer

Hegra Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Marie Stornes

Nidaros Skytterlag - ER (K)

11

Oliver Sætnan

Lånke Skytterlag - NU (M)

12

Eirin Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

13

Tobias Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (M)

14

Ingunn Eikrem Karlsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV (K)

15

Jostein Børseth

Hegra Skytterlag - V65 (M)

16

Torbjørn Sætertrø

Floren Skytterlag - V65 (M)

17

Helge Børseth

Stjørdal Skytterlag - V73 (M)

18

Oliver Engan Bidtnes

Hegra Skytterlag - NU (M)

19

20

18:10
Skive
1

Benjamin Karlsen

Lånke Skytterlag - R (M)

2

Hjørdis Halsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

3

Trine Balsvik

Lånke Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

4

Tor Håkon Kaspersen

Floren Skytterlag - R (M)

5

Andreas Skjemstad

Lånke Skytterlag - ER (M)

6

Fredrik Nesteby Ringen

Stordalen Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

7

Are Karlsen

Stordalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Leon Karlsen

Stordalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Brage Karlsen

Stordalen Skytterlag - ER (M)

10

Frida Dybdal

Lånke Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

11

Lars Wikdahl Bjørgum

Stjørdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

12

Oliver Mølslet

Stordalen Skytterlag - J (M)

13

Rikke Olsen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

14

Roger Lindgren

Stordalen Skytterlag - V65 (M)

15

Gunnar G. Fornes

Hegra Skytterlag - V65 (M)

16

Erlend Gulaker

Lånke Skytterlag - EJ (M)

17

Jon Ertsgård

Lånke Skytterlag - V65 (M)

18

Kristian Veisetaune

Lånke Skytterlag - EJ (M)

19

Christopher Letnes Fjerdrumsmoen

Stjørdal Skytterlag - J (M)

20

Anne Skulbørstad Beistad

Lånke Skytterlag - NV (K)

18:50
Skive
1

Andrea Dybvadskog

Lånke Skytterlag - ER (K)

2

Johanne Størseth

Lånke Skytterlag - R, Finkaliber (K)

3

Kristine Størseth

Lånke Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

4

Vilde Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

5

Emilie Stamnes Kjesbu

Lånke Skytterlag - R, Finkaliber (K)

6

Stian Aasan

Lånke Skytterlag - NV (M)

7

Martin Håpnes

Hegra Skytterlag - NU (M)

8

Kyrre Dybdal

Lånke Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

9

Veralin Rasmussen

Lånke Skytterlag - NV (K)

10

Ragnar Kristoffersen

Skjelstadmark Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

11

Theodor Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - R (M)

12

May Ingrid Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

13

Vegard Gulaker

Lånke Skytterlag - ER (M)

14

Anton Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

15

Solveig Gulaker

Lånke Skytterlag - NV (K)

16

Madelen Mjøsund

Lånke Skytterlag - ER (K)

17

Aleksander Trøa Olsen

Stordalen Skytterlag - J (M)

18

Andrea Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

19

Kristoffer Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - EJ, Links (M)

20

Ingrid Aurheim

Lånke Skytterlag - J (K)