Sannidalsstevnet 2019 - PÅ VEI TIL LS

Arrangør: Sannidal Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

13:00
Skive
1

Birgitte Opgård

Alta Skytterlag - J (K)

2

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - J (K)

3

Emrik Bruseth Rui

Mælum Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Helge Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73 (M)

5

Ole Kr. Nyhus

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

6

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

7

Nils Seldal

Klepp Skytterlag - V73, Links (M)

8

Magne Rike

Froland Skytterlag - V73, Links (M)

13:45
Skive
1

Sáve Malin

Tana Skytterlag - R, Finkaliber (K)

2

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

3

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

4

Tora Kristin Haslum Myra

Søndeled Skytterlag - ER (K)

5

Martha Søndeled

Søndeled Skytterlag - NU (K)

6

Inger Søndeled

Søndeled Skytterlag - NU (K)

7

Vetle M Loftsgarden

Rauland Skyttarlag - NU, Finkaliber (M)

8

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Links (M)

14:30
Skive
1

Gunvald Tveita

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

2

Daniel Dølemo

Imenes Skytterlag - ER (M)

3

Odin A. Hellem

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

4

5

Oda Johanne Nordøen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - J (K)

6

7

8

15:15
Skive
1

Olav Seland

Gransherad og Heddal Skyttarlag - V65 (M)

2

Halvor Øyen

Sauland Skytterlag - V73 (M)

3

4

Lars Fredrik H. Hansen

Sauherad Skytterlag - J (M)

5

6

Thea Rinde Oterkiil

Mælum Skytterlag - EJ (K)

7

Teodor Rosland

Tørdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

16:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

16:45
Skive
1

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

2

3

Marius Bakken

Moss og Våler Skytterlag - J (M)

4

5

6

Vegard Mytting

Sørum Skytterlag - J (M)

7

8

Rolf Kittilsen

Lunde Skytterlag - V73 (M)

17:30
Skive
1

Simen Tveit Kirkeby

Drangedal Skytterlag - ER (M)

2

Arne Palerud

Drangedal Skytterlag - V65 (M)

3

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

4

5

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

6

Magnar Torsgård

Lesja Skytterlag - V73, Links (M)

7

Linnea Fredrikke Andreassen Lundsett

Bamble Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

Hedda Lohne Tveit

Tørdal Skytterlag - ER (K)