NM Skogsløp med skyting - sprint

Arrangør: Kristiansand og Omegn Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 90 av 90
Påmeldte skyttere

Nervold, Kristina Vestveit

Asker Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Bjørnsund, Jan-Kato Utby

Bardu Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Valand, Stian

Bergen Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB, Links (M)

Aabel, Nils Christian

Birkenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Mellem, Marina Rognmo

Bjerkvik Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Berg-Knutsen, Silje Christine

Blaker Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Finkaliber (K)

Finstad, Geir

Blaker Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Bruun, Torkild

Botnan Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Berget, Idar

Dalane Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Johansen, Elliot Almås

Elverum Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Ågedal, Kai

Evje og Hornnes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Monstad, Olav Endre

Fana Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Granberg, Marius

Fet Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (M)

Halvorsen, Andreas Kjønstad

Flesberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Westerheim, Magne

Gjesdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Hegg, Jens-Henrik

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SJ (M)

Hegg, Marit Johanne

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Hegg, Olav Tiemann

Hegg Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Hegg, Sara-Sofie

Hegg Skyttarlag - Finkaliber (K)

Rotmo, Aron Alexander

Helgådal Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Rotmo, Aslak

Helgådal Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Rotmo, Jesper M

Helgådal Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Rotmo, Bengt

Hv-12 Trøndelag - Klasse skogsløp: SAG31 (M)

Rotmo, Eirik Leander

Hv-12 Trøndelag - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Håkstad, Roy

Hv-16 Nord-hålogaland - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Omland, Nikolas

Hå Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Dønnestad, Tellef

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Winsjansen, Maria

Kristiansand og Omegn Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Eliassen, Emma

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (K)

Håkstad, Njård W.

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Links (M)

Håkstad, Torinn

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (K)

Pedersen, Børre

Lakselvdal Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Njøs, Jørgen Humlestøl

Leikanger Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Clemens Randem, Patrick

Luftforsvarets skolesenter - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Høgseth, Jostein

Luftforsvarets skolesenter - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Løland Økland, Henrik

Luftforsvarets skolesenter - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Abrahamsen, Morten

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Gilberg, Stian Skåland

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Helland, Eivind

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Helland, Kjartan

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Helland, Reidar

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Helland, Runar

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Ims Skåland, Jon Nikolai

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Løvland, Anders

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Østrem, Julie Wold

Lund Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (K)

Hellevang, Rasmus

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Hellevang, Rolf Magne

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Normann Hellevang, Johan

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SNU, Finkaliber (M)

Normann Hellevang, Johanne

Nordbygda og Rand Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Bakken, Elise Solum

Nordre Skage Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (K)

Bakken, Hans

Nordre Skage Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Bakken, Linnea Solum

Nordre Skage Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Berg-Knutsen, Pål

Nordstrand Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Rosenberger, Karl G

Nordstrand Skytterlag - Klasse skogsløp: SNV (M)

Rosenberger, Markus Aleksander

Nordstrand Skytterlag - Klasse skogsløp: SNU, Finkaliber (M)

Usman, Waaris Ramzan

Nordstrand Skytterlag - Klasse skogsløp: SNU, Finkaliber (M)

Kvamsdal Håvåg, Sivert

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER (M)

Wergeland, Mathilde Håvåg

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (K)

Østerbø, Elina

Oppedal/Brekke Skyttarlag - Klasse skogsløp: SER (K)

Almås, Magne

OPSSTØ - Klasse skogsløp: SHK4161 (M)

Muri, Bjarne

Oslo Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Norberg, Helge

Oslo Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Valand, Nils Thomas

Oslo Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Vallestad, Jorunn Ospedal

Oslo Østre Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (K)

Aakre, Bjørn-Ove

Osterøy Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Hansen, Alf

Osterøy Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Moen, Ole

Overhalla Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55 (M)

Byberg, Tore

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Saur, Morten

Rissa Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Aakre, Espen Foseid

Seim Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Aakre, Sigurd Hystad

Seim Skyttarlag - Klasse skogsløp: SR, Links, Finkaliber (M)

Antonsen, Karl Petter

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SER, Finkaliber (M)

Antonsen, Svein Harald

Skaun Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Solheim, Olav

Soknedal Skytterlag - Klasse skogsløp: SV73 (M)

Johansen, Norunn

Sortland Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Sørensen, Runar A.

Spydeberg Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Gjølga, Per Johan

Stallvik Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Asbjørnsen, Marie

Stavanger Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Sangolt, Hanne

Stavanger Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Sangolt, Knut Erik

Stavanger Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (M)

Olsen, Aleksander Trøa

Stordalen Skytterlag - Klasse skogsløp: SJ (M)

Olsen, Anton Trøa

Stordalen Skytterlag - Klasse skogsløp: SR, Finkaliber (M)

Vangen, Roger

Stranda Skyttarlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Hauge, Kristian Frøysadal

Sunnylven Skyttarlag - Klasse skogsløp: SJ (M)

Jakobsen, Ulrik Johan

Trondenes Skytterlag - Klasse skogsløp: SENB (M)

Nordengen, Einar

Tyristrand Skytterlag - Klasse skogsløp: SV55, Links (M)

Høysæter, Eivind

Tysse Skyttarlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)

Fjuk-Herje, Ola

Urskog Skytterlag - Klasse skogsløp: SENA (M)

Ramberg, Solfrid

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SK (K)

Rognli, Svein-Erik

Øvre Målselv Skytterlag - Klasse skogsløp: SV65 (M)