LS 2019 Stang/felthurtig J-V65-V73

Arrangør: Evje og Hornnes Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

08:00
Skive
1

2

3

4

Hanna Haabeth

Aasen Skytterlag - J (K)

5

6

7

8

9

10

Marie Mørch Lislien

Sigdal Skytterlag - J, Links (K)

08:07
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

08:14
Skive
1

Jonas Sørenmo

Kolvereid Skytterlag - J (M)

2

Marius Edvardsen

Kolvereid Skytterlag - J (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

08:21
Skive
1

Niklaus Haugrønning

Byneset Skytterlag - V65 (M)

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Sara Kristine Havik Johnsen

Fiskum Skytterlag - J (K)

08:28
Skive
1

Kåre Strøm

Blaker Skytterlag - V73 (M)

2

Per Teien

Sande Skytterlag - V73 (M)

3

Anders Warlo Totland

Nes og Bromma Skytterlag - J (M)

4

5

Bjørn Christensen

Blaker Skytterlag - V65, Links (M)

6

Paul Mjaaland

Mykland Skytterlag - V73 (M)

7

8

9

Jon O. Skei

Skogn Skytterlag - V65 (M)

10

Erik Jødahl

Blaker Skytterlag - V73 (M)

08:35
Skive
1

Eivind Østbyhaug

Tydal Skytterlag - V65 (M)

2

Melvin Berggård

Egersund Skytterlag - V65 (M)

3

Bjørn Berggård

Tydal Skytterlag - V73 (M)

4

Jonas Kløften

Tydal Skytterlag - J (M)

5

Tore Iversen

Åsane/Hordvik Skyttarlag - V65 (M)

6

Øystein Moræus

Buer/kornsjø Skytterlag - V65 (M)

7

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

8

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

9

Eirik Tørnes Vrålstad

Drangedal Skytterlag - J (M)

10

Nils Olaf Kyllo

Stjørdal Skytterlag - V65 (M)

08:42
Skive
1

Svein-Erik Rognli

Øvre Målselv Skytterlag - V65 (M)

2

Ole Oskar Ormestad

Søgne Skytterlag - J (M)

3

Per Arne Enstad

Nidaros Skytterlag - V65 (M)

4

Toralf Tøsse

Aurland Skyttarlag - V65 (M)

5

Ola-Johan Dybvik

Langevåg Skyttarlag - J (M)

6

Mads Fjerdingby Korsviken

Rælingen Skytterlag - J (M)

7

Magnus Solbakken

Røldal Skyttarlag - V73 (M)

8

Nils Åge Sandal

Røldal Skyttarlag - V65 (M)

9

Osvald Uleberg

Evje og Hornnes Skytterlag - V73 (M)

10

Arne Skuland

Laudal Skytterlag - V65 (M)

08:49
Skive
1

Lars Nordhuus

Brønnøysund Skytterlag - V65 (M)

2

Tore Hartz

Elverum Skytterlag - V73 (M)

3

Olav Magne Nesse

Bremnes Skytterlag - V65 (M)

4

Joakim Grimestad Krone

Gaular Skyttarlag - J (M)

5

Erik Tobias Sletteland

Dale (Sunnfjord) Skyttarlag - J (M)

6

Harald Reiten

Aalesund Skyttarlag - V73 (M)

7

Svein Kå. Søyland

Gjesdal Skytterlag - V65 (M)

8

Knut Grøndalen

Hemsedal Skytterlag - V73 (M)

9

Willy Krafft

Løveid Skytterlag - V73 (M)

10

Trond Hjertås

Dunderlandsdalen Skytterlag - V65, Links (M)

08:56
Skive
1

Trygve Djuvsland

Vareld Skyttarlag - V65 (M)

2

Håvard Lyngås

Søndre Modum Skytterlag - V73 (M)

3

Kaja Helene Remmen

Nesna Skytterlag - J (K)

4

Nils Sverre Norin

Lonås Skytterlag - V65 (M)

5

Sander Klubnes

Såner Skytterlag - J (M)

6

Gaute Eide Bergstø

Os Skyttarlag - J (M)

7

Oddbjørn Eide

Os Skyttarlag - V65 (M)

8

Ivar Mjåland

Iveland Skytterlag - V73 (M)

9

Lorents Sklet

Grong Skytterlag - V73 (M)

10

Harald Hauge

Mælum Skytterlag - V73, Links (M)

09:03
Skive
1

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V65 (M)

2

Jens Ligtvor

Arnafjord Skyttarlag - V73 (M)

3

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

4

Torkild Bruun

Botnan Skytterlag - V65 (M)

5

Nerid Kongsjorden

Rollag og Veggli Skytterlag - V73 (M)

6

Knut Dalland

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - V65 (M)

7

Erling Hjallen

Kongsberg Skytterlag - V65 (M)

8

Arne Hansen

Sem Skytterlag - V73, Links (M)

9

John Løland

Birkenes Skytterlag - V73 (M)

10

Anne Marie Anzjøn

Indre Bindal Skytterlag - J (K)

09:10
Skive
1

Johannes Skaar Bakke

Hardanger Skyttarlag - V73 (M)

2

Andres Skår

Hjelmeland Skytterlag - V73 (M)

3

Ragnar Husabø

Leikanger Skyttarlag - V73 (M)

4

Nils Ingemund Stokke

Inderøy Skytterlag - V65 (M)

5

Nils Haugaas

Froland Skytterlag - V65 (M)

6

Jarle Sørheim

Stord Skytterlag - V65 (M)

7

Joakim Øye

Hardanger Skyttarlag - J (M)

8

Arne Omestad

Iveland Skytterlag - V65 (M)

9

Lars Ketil Færevåg

Jondal Skyttarlag - V73 (M)

10

Peder Feten

Vats og Leveld Skytterlag - J, Links (M)

09:17
Skive
1

Helge Svarstad

Blaker Skytterlag - V65 (M)

2

Oddbjørn Larsen

Torridal Skytterlag - V73 (M)

3

Tomas Langleite

Stavanger Skytterlag - J (M)

4

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

5

Eyvind Bjørsvik

Askøy Skytterlag - V65 (M)

6

Åge Sætre

Løiten Skytterlag - V65 (M)

7

Lars Kåre Almeland

Voss Skyttarlag - V65 (M)

8

Arne Berge

Hardanger Skyttarlag - V65 (M)

9

Ola Bævre

Heim/Hemne Skytterlag - V73 (M)

10

Steinar Vik

Hardanger Skyttarlag - V65, Links (M)

09:24
Skive
1

Håkon Brevik

Fosna Skytterlag - J (M)

2

Roald Søfting

Ramsund Skytterlag - V65 (M)

3

Gunnar G. Fornes

Hegra Skytterlag - V65 (M)

4

Gunnar Ekrem

Ådal Skytterlag - V65 (M)

5

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

6

Jan Enlid

Budal Skytterlag - V65 (M)

7

Karianne Vatne Johansen

Voss Skyttarlag - J (K)

8

Erik S Lund

Østre Gausdal Skytterlag - J (M)

9

Odd Peter Skinlo

Hyen Skyttarlag - V65 (M)

10

Erling Sylte

Fiskå Skyttarlag - V73 (M)

09:31
Skive
1

Arne Bjørn Gaupset

Batnfjord Skytterlag - V73 (M)

2

Idar Moseng

Nora Skytterlag - V65 (M)

3

Kjell Vestmo

Trysil Skytterlag - V65 (M)

4

Kjell Løvåsen

Trysil Skytterlag - V65 (M)

5

Knut Løvåsen

Trysil Skytterlag - V65 (M)

6

Steffen Høien

Såner Skytterlag - J (M)

7

Vegard Auve

Geilo Skytterlag - J (M)

8

Silje Kjelaas

Mære Skytterlag - J (K)

9

Magnar Konningrud

Nes (Hedmark) Skytterlag - V65 (M)

10

Hans Petter Øverbø

Siljan Skytterlag - V65 (M)

09:38
Skive
1

Birger Risvik

Overhalla Skytterlag - V65 (M)

2

Vegard Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

3

Martin Saxebøl

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

4

Andreas Gjetanger

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

5

Stian Nordby

Frogn og Drøbak Skytterlag - J (M)

6

Nikolai B. Kronstad

Geilo Skytterlag - J (M)

7

Harald Valved

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - V65 (M)

8

Oddvar Bjerktun

Åslia Skytterlag - V73 (M)

9

Bjarne Birketvedt

Lindesnes Skytterlag - V65 (M)

10

Jonas Waggestad

Slagen Skytterlag - J (M)

09:45
Skive
1

Kjell A Hjortnæs

Asker Skytterlag - V65 (M)

2

Steinar Mandt

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

3

Gunnar Orre

Asker Skytterlag - V65 (M)

4

Helge Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73 (M)

5

Per Terje Holm

Asker Skytterlag - V73 (M)

6

Ole Kr. Nyhus

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

7

Helge Johansen

Sørkedalen Skytterlag - V65 (M)

8

Jan M. Ellingsen

Karmøy Skytterlag - V65 (M)

9

Svein Rorgemoen

Øyfjell Skyttarlag - V73, Links (M)

10

Daniel Moe-Hermansen

Ski Skytterlag - J (M)

09:52
Skive
1

Asbjørn Hestad

Hardanger Skyttarlag - V73 (M)

2

Bjarne Breivold

By Skytterlag - V73 (M)

3

Asbjørn Hårstad

By Skytterlag - V65 (M)

4

Odd Hårstad

By Skytterlag - V65 (M)

5

Erik Bauge

Rissa Skytterlag - J (M)

6

Ola Krogstad

Eide og Naas Skytterlag - V73 (M)

7

Egil Grina

Lunner Skytterlag - V73 (M)

8

Pål Tvedt

Nordstrand Skytterlag - V73 (M)

9

Svein Dalsegg

Meldal Skytterlag - V73 (M)

10

Håkon Leganger

Kvinnherad Skyttarlag - V73 (M)

09:59
Skive
1

Sindre Taule Sandstå

Seim Skyttarlag - J (M)

2

Sverre H. Dyrø

Vågøy Skytterlag - V65 (M)

3

Arne Brendryen

Folldal Skytterlag - V73 (M)

4

Knut Bjerve

Rissa Skytterlag - V73 (M)

5

Paul Vaule

Hå Skytterlag - V65 (M)

6

Knut Magne Bjørnestad

Meland Skyttarlag - V65 (M)

7

Hugo Aleksander Haneborg

Urskog Skytterlag - J (M)

8

Per Gunnar Bakken

Dalsbygda Skytterlag - V65 (M)

9

Magnar Alseth

Rissa Skytterlag - V65, Links (M)

10

Idar Berget

Dalane Skyttarlag - V65 (M)

10:06
Skive
1

Karsten Valand

Grindølen Skytterlag - V73 (M)

2

Vidar Kåsene

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

3

Harald Gåre

Storsteinnes Skytterlag - V73 (M)

4

Svein Arne Linnerud

Brumunddal Skytterlag - V65 (M)

5

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

6

Ola Garlibakken

Fagernes Skytterlag - V65 (M)

7

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

8

Johan Råde

Forr Skytterlag - J (M)

9

Knut Skaug

Åsheim Skytterlag - V65 (M)

10

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)

10:13
Skive
1

Øyvind Lilledrange

Flikka Skytterlag - V65 (M)

2

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

3

Tuva Hugås

Sulitjelma Skytterlag - J (K)

4

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

5

Ola Kjell Hodnungseth

Gol og Ødegården Skyttarlag - V73 (M)

6

Gunnar Hodnungseth

Gol og Ødegården Skyttarlag - V65 (M)

7

Helene Olafsen

Nittedal Skytterlag - J (K)

8

Morten Nysted

Stavanger Skytterlag - J (M)

9

Sindre Meluken

Blaker Skytterlag - J (M)

10

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)