LS2019 Prøvestevnet

Arrangør: Evje og Hornnes Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

16:00
Skive
1

Rune V. Valen

Haugesund og Sveio Skyttarlag - R, Finkaliber (M)

2

Sebastian Johnsen

Spydeberg Skytterlag - J (M)

3

Elias Rønneberg

Blaker Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Trygve Foss Mathisen

Blaker Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Jan M. Ellingsen

Karmøy Skytterlag - V65 (M)

6

Finn Christian Strunck Gundersen

Stavanger Skytterlag - J (M)

7

Aleksander Myrheim

Jordet og Tenaasen Skytterlag - ER (M)

8

Håkon Foss Mathisen

Blaker Skytterlag - ER (M)

9

Sturle Haugland

Bardu Skytterlag - V73 (M)

10

Niri Kaasa

Bolkesjø Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

11

Knut Dalland

Hatlestrand og Ølve Skytterlag - V65 (M)

12

Ingrid Husum

Leikanger Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

13

Hannah Midtgard

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

14

Eirik Navelsaker

Flesberg Skytterlag - R (M)

15

Torhild Liseter

Ski Skytterlag - V65 (K)

16

Kristin Husum

Leikanger Skyttarlag - ER (K)

17

Jenny R Lund

Blaker Skytterlag - J (K)

18

Simen Roko Krogstie

Åsnes Skytterlag - J (M)

19

Arne Berge

Hardanger Skyttarlag - V65 (M)

20

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)

21

Kjell Arne Larsen

Bjørnen Skytterlag - V65 (M)

22

Anna Bredvold

Åsnes Skytterlag - J, Finkaliber (K)

23

Sofia Fallås

Åsnes Skytterlag - J (K)

24

Ida Marie Udneseth

Åsnes Skytterlag - ER, Links (K)

25

Aleksander Johnsen

Spydeberg Skytterlag - NV, Links (M)

16:45
Skive
1

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

2

Martin Ødegård

Greipstad Skytterlag - R, Finkaliber (M)

3

Olav Hjartnes

Hardanger Skyttarlag - V73 (M)

4

Lars Rakkestad

Vennesla Skytterlag - J (M)

5

Ola Nordvik

Bæverdalen Skytterlag - J (M)

6

Sivert Kvamsdal Håvåg

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (M)

7

Mathilde Håvåg Wergeland

Oppedal/Brekke Skyttarlag - R, Finkaliber (K)

8

Vegard Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Ole Morten Austvoll Lunde

Klepp Skytterlag - ER (M)

10

Morten Nysted

Stavanger Skytterlag - J (M)

11

Sondre Trøen

Rissa Skytterlag - R (M)

12

Gro Anita Mykjåland

Iveland Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

13

Torkel Eieland

Iveland Skytterlag - R, Finkaliber (M)

14

Cecilie Fossmo

Ringebu og Fåvang Skytterlag - J (K)

15

Elina Østerbø

Oppedal/Brekke Skyttarlag - ER (K)

16

Sine Stangborli

Klepp Skytterlag - ER (K)

17

John Giseth Blomli

Granvin Skyttarlag - V73 (M)

18

Christian Hjartholm Solheim

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (M)

19

Kristian Haugsdal Asheim

Oppedal/Brekke Skyttarlag - EJ (M)

20

Helge Bævre

Bæverdalen Skytterlag - V73 (M)

21

Sáve Malin

Tana Skytterlag - R, Finkaliber (K)

22

Sofie Evensen

Os Skyttarlag - J (K)

23

Kjell Arne Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - J (M)

24

Andreas Østerbø

Oppedal/Brekke Skyttarlag - J (M)

25

Jonas Skajå Olimstad

Froland Skytterlag - R, Links, Finkaliber (M)

17:30
Skive
1

Tuva Hugås

Sulitjelma Skytterlag - J (K)

2

Kristin Haldorsen

Sulitjelma Skytterlag - NV (K)

3

Hans Øie Bævre

Bæverdalen Skytterlag - EJ (M)

4

Will-Arne Jakobsen

Sortland Skytterlag - V65 (M)

5

Andreas Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Vetle Kosmo

Sulitjelma Skytterlag - ER (M)

7

Mathias Bakk

Årvågsfjord Skytterlag - J (M)

8

Edwin Jin Rolfsrud

Sigdal Skytterlag - R (M)

9

Martin N. Voss

Stavanger Skytterlag - EJ (M)

10

Hugo Aleksander Haneborg

Urskog Skytterlag - J (M)

11

Mikael Martinsen

Urskog Skytterlag - R (M)

12

Sindre Johann Haneborg

Urskog Skytterlag - ER (M)

13

Gaute Grøterud

Sigdal Skytterlag - J (M)

14

Karen Snekvik

Surnadal Skytterlag - EJ (K)

15

Eskil Grøterud

Sigdal Skytterlag - ER (M)

16

Andre Sletli

Tangen Skytterlag - ER (M)

17

Stine Sletli

Tangen Skytterlag - J (K)

18

Birgitte Opgård

Alta Skytterlag - J (K)

19

Nathalie J. Losvar

Alta Skytterlag - J (K)

20

Eilif Andersen

Sortland Skytterlag - V73 (M)

21

Nora Haugsnes

Årvågsfjord Skytterlag - J (K)

22

Jan Ove Bremseth

Stordalen Skytterlag - NV (M)

23

Oda Katrine Olsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

24

Andrea Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (K)

25

Kristoffer Meldal Moen

Skjelstadmark Skytterlag - EJ, Links (M)

18:15
Skive
1

Thiril Tran Brendryen

Skjeberg Skytterlag - ER (K)

2

Eirik Mahle Gisle

Asker Skytterlag - ER (M)

3

Line Kasbo

Trøgstad Skytterlag - J (K)

4

Guro Sørnskog Karlsen

Moss og Våler Skytterlag - ER (K)

5

Anette Mahle Gisle

Asker Skytterlag - NV (K)

6

Olve Grønås Birkeland

Haugesund og Sveio Skyttarlag - EJ (M)

7

Robert Larsen

Skjeberg Skytterlag - V73 (M)

8

Julian Årskog Vikhagen

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Steinar Skoland

Lyngdal Skytterlag - 5 (M)

10

Sander N. H. Vampli

Moss og Våler Skytterlag - R (M)

11

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

12

Mats Langfjord

Mandal Skytterlag - ER (M)

13

Henning Bakkejord-Johnsen

Bø (Vesterålen) Skytterlag - J (M)

14

Even Øyjord Rødne

Etne Skytterlag - J (M)

15

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

16

Daniel Moe-Hermansen

Ski Skytterlag - J (M)

17

Nelia Johanne Kvarme

Aas Skytterlag - ER (K)

18

Sigurd Brevik

Fosna Skytterlag - ER (M)

19

Solveig Gulaker

Lånke Skytterlag - NV (K)

20

Tor Håkon Kaspersen

Floren Skytterlag - R (M)

21

Madelen Mjøsund

Lånke Skytterlag - ER (K)

22

Tobias Raaen

Skjelstadmark Skytterlag - ER (M)

23

Ingunn Eikrem Karlsen

Skjelstadmark Skytterlag - NV (K)

24

Håkon Brevik

Fosna Skytterlag - J (M)

25

Vera S. Reinsborg

Selbu Skytterlag - R (K)