TRIPPELSTEVNE HEIM--Halsa stevnet

Arrangør: Halsa (Nordmør) Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

15:00
Skive
1

Oscar Storvik

Aureosen Skytterlag - ER (M)

2

Tore Reksterberg

Ørlendingen Skytterlag - V73 (M)

3

Torje Gustad Ingeborgvik

Kvernes Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Hans Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

5

Trond Tronstad

Leksvik Skytterlag - V73 (M)

6

Steinar Dahle

Holmemstranda Skytterlag - V73 (M)

15:45
Skive
1

Oddvar Frengen

Byneset Skytterlag - V73 (M)

2

Lars Indreiten

Halsa (Nordmør) Skytterlag - V73 (M)

3

4

5

6

16:30
Skive
1

2

3

Ole M. Silseth

Eide og Naas Skytterlag - V73 (M)

4

Selma Johanne Silseth

Byneset Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

5

Sebastian Silseth

Byneset Skytterlag - J (M)

6

17:15
Skive
1

Håkon T. Gravem

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

2

Arne Bjørn Gaupset

Batnfjord Skytterlag - V73 (M)

3

Arnfinn Kamsvåg

Sunndal Skytterlag - V65 (M)

4

Rolf Jarle Rakvåg

Rakvåg Skytterlag - V65 (M)

5

Gunvald Nisja

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

6

Hans Øie Bævre

Bæverdalen Skytterlag - EJ (M)

18:00
Skive
1

Christian Moen Hårstad

Surnadal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Peder Gundersen

Heim/Hemne Skytterlag - ER (M)

3

Ola Nordvik

Bæverdalen Skytterlag - J (M)

4

Helge Bævre

Bæverdalen Skytterlag - V73 (M)

5

Ove Folland

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

6

Jarle Foss

Bæverdalen Skytterlag - V65 (M)

18:45
Skive
1

Tor Stokke

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

2

Varg Andre Tyrhaug

Smøla Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Marius Mikkelsen

Surnadal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Åge Haugen

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

5

Tor Asbjørn Karlsen

Surnadal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

6

Signe Eggestøl Husby

Sunndal Skytterlag - ER (K)

19:30
Skive
1

Even Langli

Rindal Skytterlag - V65 (M)

2

Erling Waag

Surnadal Skytterlag - J (M)

3

Kjell Stenbro

Rindal Skytterlag - V73 (M)

4

Jon Sæterbø

Surnadal Skytterlag - J (M)

5

Steinar Løseth

Rindal Skytterlag - V73 (M)

6

Ole Dalsegg

Øvre Surnadal Skytterlag - ER (M)

20:15
Skive
1

Vegard Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Kjell Arne Fjærli

Bæverdalen Skytterlag - J (M)

3

4

Roger Lindgren

Stordalen Skytterlag - V65 (M)

5

Arian Storum Sandblåst

Malmefjorden Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

6

Nils Olaf Kyllo

Stjørdal Skytterlag - V65 (M)