Samlagstevne Vestfold

Arrangør: Nøtterø Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Kenneth Rasmussen

Sem Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

2

3

Olav Johan Graff

Sem Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

5

Kristoffer Marvik

Sem Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

6

Magne L. Johnsen

Holmestrand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

7

8

9

Ingmar Karlsen

Nøtterø Skytterlag - V65 (M)

10

Runar Alexander Rosenvinge Berger

Sem Skytterlag - ER, Links, Finkaliber (M)

09:30
Skive
1

Maria Sveistrup

Sem Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

2

Lone Skoglund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (K)

3

Inge Martin Nakjem

Styrvoll Skytterlag - NV (M)

4

Åsmund Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Ingebjørg Nakjem

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (K)

6

Vilde Hogstad Lie

Styrvoll Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

7

Annemarte Steinsholt

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (K)

8

Jonas Rambo

Styrvoll Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Hans Even Steinsholt

Styrvoll Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

10

Åshild Vatnås Bråten

Styrvoll Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

10:00
Skive
1

Ida Kristine Bøe

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

2

Mats Oliver Bøe

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

3

Per André Trollsås Bergan

Sandar og Sandefjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

4

Trine Linn Thomassen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

5

Emilie Nongpet Løhrmann

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Finkaliber (K)

6

Andre Myhre

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

7

George Kar

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Maria Danielsen

Nøtterø Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

9

Ellen Rebecka Grorud

Nøtterø Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

10

Mathea Lilleengen

Nøtterø Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

10:30
Skive
1

Malin Flaatten Hansen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (K)

2

Katrine Gurrik

Nøtterø Skytterlag - NV, Finkaliber (K)

3

Sebastian Bøe Hvidsten

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

Oskar Flaatten Hansen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

5

Joakim Tveitan Thim

Sandar og Sandefjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Tor Kristian Hansen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

7

Alexander Arjan Salo

Sandar og Sandefjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Vebjørn Jespersen

Sandar og Sandefjord Skytterlag - J, Finkaliber (M)

9

Elias Enger

Nøtterø Skytterlag - R (M)

10

Isak Gurrik

Nøtterø Skytterlag - ER, Links (M)

11:00
Skive
1

Knut Skjelland

Andebu Skytterlag - V73 (M)

2

Jan Ekstrøm

Sem Skytterlag - V73 (M)

3

Odd Brudal

Andebu Skytterlag - V73 (M)

4

Sven Idland

Sem Skytterlag - V65 (M)

5

Ole Henrik Skaug

Styrvoll Skytterlag - J, Finkaliber (M)

6

Stine Sørensen

Nøtterø Skytterlag - NU (K)

7

Ola Kristian Wear

Styrvoll Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Martin Bergan

Styrvoll Skytterlag - J (M)

9

Arne Hansen

Sem Skytterlag - V73, Links (M)

10

Kristoffer Halvorsen

Andebu Skytterlag - V73, Links (M)

11:30
Skive
1

Harald Anton Døvle

Sem Skytterlag - V73 (M)

2

Odd Edland

Sem Skytterlag - V73 (M)

3

Yngvar Vataker

Sandar og Sandefjord Skytterlag - V73 (M)

4

Per Teien

Sande Skytterlag - V73 (M)

5

Ingolf Vasset

Sande Skytterlag - V73 (M)

6

Stian Engnæs Hansen

Sande Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

7

Christoffer Engnæs Hansen

Sande Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

8

Adrian Herland Rollag

Hedrum Skytterlag - EJ (M)

9

Sander Erlandsen Nilsen

Sande Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

10

Andrine Fjeld Løberg

Andebu Skytterlag - J (K)

12:00
Skive
1

Henrik Fatland Nilsen

Sande Skytterlag - ER (M)

2

Maximillian Sand

Sande Skytterlag - ER (M)

3

Emil Ivar Røed

Sande Skytterlag - J (M)

4

Ludvig Skramdal

Hedrum Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

5

Leo Hovland

Hedrum Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Oddvar Orerød

Andebu Skytterlag - V65 (M)

7

Fredrik Foldvik

Hedrum Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

Aistis Simenas

Hedrum Skytterlag - R, Finkaliber (M)

9

Ole Kongssund

Hedrum Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

10

Finn Tore Knudsen

Nøtterø Skytterlag - V65, Links (M)

12:30
Skive
1

Mathias Klopp Norshus

Andebu Skytterlag - ER (M)

2

Ole Gunnar Holland Knutsen

Slagen Skytterlag - EJ (M)

3

4

Jonas Emilio Svendsen

Nøtterø Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

5

6

7

8

9

10