Eide og Naas 15m 2019

Arrangør: Eide og Naas Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

10:40
Skive
1

Signe Eggestøl Husby

Sunndal Skytterlag - ER (K)

2

Katrine Sandnes

Eide og Naas Skytterlag - 4 (K)

3

Arvid Ulset

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - 5 (M)

4

Hilde Korsrud Ulset

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - J (K)

5

Tore Ulset

Aspøy og Straumsnes Skytterlag - V65 (M)

11:20
Skive
1

Gert Are Hildrestrand

Hildre og Brattvåg Skyttarlag - JEG (M)

2

Jane Hansen Hildrestrand

Hildre og Brattvåg Skyttarlag - NV (K)

3

Kristin Kanestrøm

Smøla Skytterlag - 3 (K)

4

Rune Lysgård Fagerheim

Smøla Skytterlag - 4, Links (M)

5

Harry Fagerheim

Smøla Skytterlag - 2, Links (M)

12:00
Skive
1

Odd Tyrhaug

Smøla Skytterlag - 2 (M)

2

Varg Andre Tyrhaug

Smøla Skytterlag - NU (M)

3

Erling Kanestrøm

Smøla Skytterlag - V55 (M)

4

Andreas Valde

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - ER (M)

5

Alf-Henrik Håker

Tresfjord Skytterlag - V65 (M)

12:40
Skive
1

Anders Dyrnes

Smøla Skytterlag - 4 (M)

2

Roar Aune

Øvre Surnadal Skytterlag - 3 (M)

3

Markus Aune

Øvre Surnadal Skytterlag - R (M)

4

Håkon T. Gravem

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

5

Marius Mikkelsen

Surnadal Skytterlag - R (M)

13:20
Skive
1

Camilla Irene Kalset Grøtte

Surnadal Skytterlag - EJ (K)

2

Gunvald Nisja

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

3

Ludvik Gravem

Sunndal Skytterlag - V73 (M)

4

Arnfinn Kamsvåg

Sunndal Skytterlag - V65 (M)

5

Jørund Kvalvaag

Reinsfjell Skytterlag - V73 (M)

14:00
Skive
1

Steinar Dahle

Holmemstranda Skytterlag - V73 (M)

2

Gregus Kristensen

Kvernes Skytterlag - V65 (M)

3

Knut Stormo

Kvernes Skytterlag - V65 (M)

4

Anders Moen

Hov Skytterlag - V73 (M)

5

14:40
Skive
1

Bjørn Haugen

Valsøyfjord Skytterlag - V55 (M)

2

Tore Egil Halse

Halsa (Nordmør) Skytterlag - 4 (M)

3

Tor Stokke

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

4

Ole M. Silseth

Eide og Naas Skytterlag - V73 (M)

5

Åge Haugen

Valsøyfjord Skytterlag - V65 (M)

15:20
Skive
1

2

Ronja Hammervold

Eidsvåg og Eidsøra Skytterlag - EJ (K)

3

Svein Sæterøy

Holmemstranda Skytterlag - 2 (M)

4

Ann Kristin Dahle

Holmemstranda Skytterlag - 3, Links (K)

5

Ole Petter Klokset

Engesetdal/Skodje Skyttarlag - V73, Links (M)

15:55
Skive
1

Frode Standal

Kleive Skytterlag - 5 (M)

2

Sevrin Dahle Sæterøy

Holmemstranda Skytterlag - ER (M)

3

4

Aleksander Misfjord Braathen

Nesjestranda & Skaala Skytterlag - R (M)

5

16:30
Skive
1

Torje Gustad Ingeborgvik

Kvernes Skytterlag - R (M)

2

Sivert Heggeset

Kvernes Skytterlag - ER (M)

3

Guro Øie Bævre

Bæverdalen Skytterlag - 5 (K)

4

Helge Bævre

Bæverdalen Skytterlag - V73 (M)

5

Sigurd Bersvend Indergård

Reinsfjell Skytterlag - 2 (M)

17:05
Skive
1

2

3

4

5