Tyttebærstevnet 2019

Arrangør: Tingelstad Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

09:00
Skive
1

Eskil Myhre

Vestre Toten Skytterlag - EJ (M)

2

Marius Korsen

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - J (M)

3

4

5

6

7

8

9

10

09:45
Skive
1

Arild Karlsen

Spydeberg Skytterlag - V65 (M)

2

3

Tomine Borgli

Tingelstad Skytterlag - R (K)

4

Oliver Aschim Kristiansen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

5

Erik Aleksander Hansen Hagen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

6

Audun Sonflå

Tingelstad Skytterlag - R (M)

7

Sindre Ingebretsen Solheim

Tingelstad Skytterlag - NU (M)

8

Sigurd Stenberg

Tingelstad Skytterlag - NU (M)

9

10

Jan-Erik Foss

Østre Bærum Skytterlag - V73 (M)

10:30
Skive
1

Ole-Thomas Vaskinn

Randsfjord Skytterlag - R, Finkaliber (M)

2

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

3

Bjørn Tore Stø

Vinstra Skytterlag - V65 (M)

4

5

Mathea Barlund

Asker Skytterlag - ER (K)

6

Lars Kristian Skredderstuen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

7

Tobias Barlund

Asker Skytterlag - NV (M)

8

Odd Kolsrud

Begnadalen Skyttarlag - V73 (M)

9

10

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (K)

11:15
Skive
1

Nora Albjerk

Jondalen Skytterlag - R, Finkaliber (K)

2

Inga Marie Hanserud

Jondalen Skytterlag - ER (K)

3

4

Birk Jan Oftedal

Østre Bærum Skytterlag - V65 (M)

5

Bjørn Sørum

Skude Skytterlag - V73 (M)

6

Jenny R Lund

Blaker Skytterlag - J (K)

7

Fredrik G. Kristiansen

Blaker Skytterlag - J (M)

8

Tor Vetle Hanserud

Jondalen Skytterlag - EJ (M)

9

10

12:00
Skive
1

2

Hans Petter Aas-Hveem

Rygge Skytterlag - J (M)

3

4

Hans Martin Sørum

Bjoneroa Skytterlag - V73 (M)

5

Hedda Elisabeth Gjerstad

Stange og Romedal Skytterlag - J (K)

6

Håkon Skaugen

Åsheim Skytterlag - J (M)

7

Oskar Skaugen

Åsheim Skytterlag - ER (M)

8

9

10

12:45
Skive
1

Egil Grina

Lunner Skytterlag - V73 (M)

2

3

Ola-Johan Dybvik

Langevåg Skyttarlag - J (M)

4

5

Kari Grina

Randsfjord Skytterlag - V65 (K)

6

7

Tonje Wehn Ødegård

Moss og Våler Skytterlag - J (K)

8

9

10

Bjørnar Kjønstad Halvorsen

Flesberg Skytterlag - EJ (M)

13:30
Skive
1

Eirik Nytun Nergård

Nittedal Skytterlag - J (M)

2

Robert Miller

Nittedal Skytterlag - ER (M)

3

Isak Paulsen

Nittedal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

4

5

6

7

8

9

10

14:15
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Martin Ottershagen

Jordet og Tenaasen Skytterlag - V73 (M)

15:00
Skive
1

Johannes Rundhaug

Etnedal Skyttarlag - V65 (M)

2

3

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)

4

5

Sander Harildstad

Lismarken Skytterlag - J (M)

6

7

Lars Johannes K. Olsen

Skarpskytten Skytterlag - R, Finkaliber (M)

8

9

10

Ole Bergene

Etnedal Skyttarlag - V65, Links (M)