Finale karusell Opland

Arrangør: Nordre Land Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

13:00
Skive
1

Halvor Einarsrud Knutsen

Søndre Land Skytterlag - J (M)

2

Vetle Ringsveen Engen

Snertingdal Skytterlag - J (M)

3

Sander Thoresen

Snertingdal Skytterlag - NV, Finkaliber (M)

4

Vetle Thoresen Fjelldal

Snertingdal Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

5

Ole Anders Hasle Sviund

Snertingdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

6

Per Emil Hasle Sviund

Snertingdal Skytterlag - R, Finkaliber (M)

7

Ann Kristin Melbye Lisbakken

Snertingdal Skytterlag - ER, Finkaliber (K)

8

Niklas Østlien

Vestre Toten Skytterlag - J (M)

9

Madelen Solberg Nyborg

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

10

Aurora Bratli

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (K)

11

12

Christopher Solberg

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

13

14

Ferdinand Thoresen Fjelldal

Snertingdal Skytterlag - R, Links, Finkaliber (M)

13:30
Skive
1

Hans K. Engen

Snertingdal Skytterlag - V73 (M)

2

3

Arne Olav Bekkemellem

Gjøvik og Brusveen Skytterlag - V65 (M)

4

Tuva Bakke

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

5

6

Mathea Hasvold

Nordre Land Skytterlag - R (K)

7

Halvor Austdal

Snertingdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

8

Sivert Alund

Snertingdal Skytterlag - NU, Finkaliber (M)

9

10

11

Aron Kornelius Bøe

Snertingdal Skytterlag - ER, Finkaliber (M)

12

Sondre Haugom Nordengen

Viken (opland) Skytterlag - R, Finkaliber (M)

13

Magnus Kilsti Nordeng

Randsfjord Skytterlag - NU, Links, Finkaliber (M)

14

Emil Veien Berg

Randsfjord Skytterlag - NU (M)

14:00
Skive
1

Ole Jan Engeli

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

2

Ingrid Halvorsrud

Viken (opland) Skytterlag - ER (K)

3

Jan Willy Myhre

Vestre Toten Skytterlag - V73 (M)

4

Hans Martin Sørum

Bjoneroa Skytterlag - V73 (M)

5

Audun Sonflå

Tingelstad Skytterlag - R (M)

6

Oliver Aschim Kristiansen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

7

Erik Aleksander Hansen Hagen

Tingelstad Skytterlag - R (M)

8

Tomine Borgli

Tingelstad Skytterlag - R (K)

9

Emilie B. Iversen

Tingelstad Skytterlag - NU (K)

10

Sigurd Stenberg

Tingelstad Skytterlag - NU (M)

11

Kari Grina

Randsfjord Skytterlag - V65 (K)

12

Egil Grina

Lunner Skytterlag - V73 (M)

13

Eskil Myhre

Vestre Toten Skytterlag - EJ (M)

14

Oddvar Tangen

Tingelstad Skytterlag - V73 (M)