Sørlandskula Søgne

Arrangør: Søgne Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

18:00
Skive
1

Tor Arnfinn Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 5 (M)

2

Anne Maren G. Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (K)

3

4

Mats Skeivoll

Greipstad Skytterlag - NU (M)

5

Lea Frøysaa Eriksen

Greipstad Skytterlag - NU (K)

6

Adam Mahmood

Greipstad Skytterlag - NU (M)

7

Daniel Mahmood

Greipstad Skytterlag - NU (M)

8

Mathias Egeli

Greipstad Skytterlag - NU (M)

9

Martin Ødegård

Greipstad Skytterlag - R (M)

10

Espen Ødegård

Greipstad Skytterlag - NU (M)

18:35
Skive
1

Frank Ove Ødegård

Greipstad Skytterlag - 4 (M)

2

Nils Harald Finstad

Greipstad Skytterlag - NV (M)

3

Alf Olav Skeivoll

Greipstad Skytterlag - 4 (M)

4

Ruben Lien

Greipstad Skytterlag - J (M)

5

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad Skytterlag - V65 (M)

6

Steinar Skoland

Lyngdal Skytterlag - 5 (M)

7

Paul Mjaaland

Mykland Skytterlag - V73 (M)

8

Jan Dalene

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (M)

9

Tor-Olaf Øivand Billing

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 1 (M)

10

Ole Håkon Eidså

Greipstad Skytterlag - 4 (M)

19:10
Skive
1

Kirsten Sørli

Greipstad Skytterlag - 2 (K)

2

Johan Sørli

Greipstad Skytterlag - V55 (M)

3

Kine Eide Løyning

Holum Skytterlag - R (K)

4

Malin Eide Løyning

Holum Skytterlag - ER (K)

5

Celine Løyning

Holum Skytterlag - R (K)

6

Kjetil Løyning

Holum Skytterlag - 1 (M)

7

Thomas Berge

Laudal Skytterlag - R (M)

8

Daniel Berge

Laudal Skytterlag - ER (M)

9

Tore Byberg

Rissa Skytterlag - 5 (M)

10

Tone Oline Dale

Laudal Skytterlag - NU, Links (K)

19:45
Skive
1

Anders Edvin Gusdal

Imenes Skytterlag - 5 (M)

2

Fred Erik Berge

Laudal Skytterlag - 4 (M)

3

Terje Dale

Laudal Skytterlag - 1 (M)

4

Bjørn Mølland

Greipstad Skytterlag - 3 (M)

5

Ida Stedjan Egeli

Laudal Skytterlag - NU (K)

6

Emma Amalie Hannaas-Gundersen

Laudal Skytterlag - NU (K)

7

Roar Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NV (M)

8

Even Åsen Engen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (M)

9

Håvard Forsdal

Rise og Løddesøl Skytterlag - V55 (M)

10

Anders Metveit

Imenes Skytterlag - V55 (M)

20:20
Skive
1

Liv Kirsti Gabrielsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (K)

2

Steinar Møll

Holum Skytterlag - 2 (M)

3

Mina Wårøy Møll

Holum Skytterlag - ER (K)

4

Kenneth Rakkestad

Vennesla Skytterlag - 5 (M)

5

Kai Egil Berntsen

Froland Skytterlag - 4 (M)

6

Karen Sodeland Øksendal

Holum Skytterlag - 4 (K)

7

8

Petter Marius Omland

Lyngdal Skytterlag - 1 (M)

9

10

Henning Stien Nordbø

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R, Links (M)

20:55
Skive
1

Tone Wårøy Møll

Holum Skytterlag - 2 (K)

2

Finn Tore Homme

Iveland Skytterlag - V55 (M)

3

Arnt Ivar Larsen

Holum Skytterlag - R (M)

4

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

5

Inger Marie Bringsdal

Holum Skytterlag - J (K)

6

Torbjørn Dragland

Lyngdal Skytterlag - 4 (M)

7

Morten Dragland

Lyngdal Skytterlag - 3 (M)

8

Tor Edvard Bringsdal

Holum Skytterlag - ER (M)

9

Geir Heskestad

Greipstad Skytterlag - 4 (M)

10

Lars Rakkestad

Vennesla Skytterlag - J (M)