Samlagstevnet

Arrangør: Time Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

Viser påmelding 1 - 147 av 147
Påmeldte skyttere

Assersen, Vilhelm

Egersund Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Belsvik, Wenche

Egersund Skytterlag - Klasse: 4, Links (K)

Berggård, Melvin

Egersund Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Gjermestad, Ole Simen Eckhoff

Egersund Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Mong, Thomas

Egersund Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Mong, Torbjørn

Egersund Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Svendsen, Benjamin

Egersund Skytterlag - Klasse: R (M)

Bergsvik, Kirsten Elin

Finnøy Skytterlag - Klasse: 3 (K)

Helle, Folke

Finnøy Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Steinnes, Per Gunnar

Finnøy Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Øvrevik, Bodvar

Finnøy Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Bø, Erlend

Gann Skytterlag - Klasse: ER (M)

Espedal, Aage V

Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Espedal, Øyvind

Gann Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Henriksen, Thomas

Gann Skytterlag - Klasse: J, Links (M)

Jonassen, Endre

Gann Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Nygaard, Sondre

Gann Skytterlag - Klasse: J (M)

Sviland, Reidar

Gann Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Tveit, Helge

Gann Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Øvrevik, Bjarte Kvame

Gann Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Øvrevik, Caroline Haga

Gann Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (K)

Øvrevik, Viktoria Haga

Gann Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (K)

Auestad, Johan

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Broberg, Martin Andreas Gilja

Gjesdal Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Egeland, Hartvig

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Gjesdal, Per

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Gjesdal, Trygve Epletveit

Gjesdal Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Kyllingstad, Anne Margrethe

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Kyllingstad, Helge

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Kyllingstad, Olav

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Li, Markus Nordbø

Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Maudal, Sindre Tjessem

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Molaug, Aila

Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER (K)

Molaug, Ole

Gjesdal Skytterlag - Klasse: R (M)

Molaug, Stein Ove

Gjesdal Skytterlag - Klasse: NV (M)

Måge, Olav

Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER (M)

Måge, Tormod

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Ramski, Sam Elise Osaland

Gjesdal Skytterlag - Klasse: ER, Finkaliber (K)

Ramski, Stig Morten

Gjesdal Skytterlag - Klasse: NV, Finkaliber (M)

Rosenlund, Sander

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Sagland, Jonatan

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Sirekrok, Camilla

Gjesdal Skytterlag - Klasse: R (K)

Sirekrok, Simon

Gjesdal Skytterlag - Klasse: NU (M)

Sirekrok, Torbjørn

Gjesdal Skytterlag - Klasse: NV, Finkaliber (M)

Sivertsen, Steffen

Gjesdal Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Sørensen, Hans Loke

Gjesdal Skytterlag - Klasse: J (M)

Søyland, Eirunn Ø

Gjesdal Skytterlag - Klasse: 5 (K)

Søyland, Svein Kå.

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Westerheim, Magne

Gjesdal Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Fiskå, Isabella Jansen

Hjelmeland Skytterlag - Klasse: J (K)

Nordbø, Christoffer

Hjelmeland Skytterlag - Klasse: J, Links (M)

Skår, Andres

Hjelmeland Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Mong, Thomas

Hv-08 Agder og Rogaland - Klasse: AG3, Links (M)

Aniksdal, Einar

Hå Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Augedal, Hans

Hå Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Gravdal, Eli

Hå Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Gravdal, Morgan

Hå Skytterlag - Klasse: J (M)

Tunheim, Einar

Hå Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Vaule, Paul

Hå Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Aas, Beate

Karmøy Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Ellingsen, Jan M.

Karmøy Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Gustavsen, Linn Langeland

Karmøy Skytterlag - Klasse: NU (K)

Gustavsen, Tuva Langeland

Karmøy Skytterlag - Klasse: R (K)

Leknes, Anders

Karmøy Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Simonsen, Simon Gerhard

Karmøy Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Stava, Odd Arild

Karmøy Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Aarekol, Kari

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Anda, Jesper Aleksander

Klepp Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Anda, Kjetil

Klepp Skytterlag - Klasse: EJ (M)

Anda, Kristoffer

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Austvoll, Halvar

Klepp Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Austvoll, Mariann

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Bore, Torjus

Klepp Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Gramstad, Maja Austvoll

Klepp Skytterlag - Klasse: NU (K)

Guggedal, Rita

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Guggedal, Øyvind

Klepp Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Hagelund, Astrid

Klepp Skytterlag - Klasse: V55 (K)

Hovland, Kjell Strand

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Håland, Gunnar

Klepp Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Jerstad, Bjørn A.

Klepp Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Johnsen, Hans Jørgen

Klepp Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Karlbom, Kjartan

Klepp Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Knutsen, Jens Sverre

Klepp Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Krohn, Henrik Høyland

Klepp Skytterlag - Klasse: J (M)

Krohn, Maria

Klepp Skytterlag - Klasse: 1 (K)

Lunde, Geir

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Lunde, Morten

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Lunde, Ole Morten Austvoll

Klepp Skytterlag - Klasse: ER (M)

Løberg, Rasmus

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Myklebust, Jostein

Klepp Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Nærland, Johannes

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Nærland, Tore

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Rødland, Line

Klepp Skytterlag - Klasse: J (K)

Rødland, Stig Andrè

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rødland, Tore

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Rødland, Trond Inge

Klepp Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Seldal, Nils

Klepp Skytterlag - Klasse: V73, Links (M)

Skogland, Brage Ravn

Klepp Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Stangborli, Sine

Klepp Skytterlag - Klasse: ER (K)

Stenhård, Kim Andreas J.

Klepp Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Strand, Helge Sverre

Klepp Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Strand, Norunn Aa.

Klepp Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Svela, Arnt Ingve

Klepp Skytterlag - Klasse: 3 (M)

Svela, Odin

Klepp Skytterlag - Klasse: ER (M)

Ueland, Ivar

Klepp Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Mong, Torbjørn

NROF Rogaland - Klasse: HK416 (M)

Kvaløy, Einar

Sauda Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Asbjørnsen, Marie

Stavanger Skytterlag - Klasse: 4 (K)

Birkeland, Elise H.

Stavanger Skytterlag - Klasse: ER (K)

Birkeland, Olina H.

Stavanger Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (K)

Carlsson, Tor-Werner

Stavanger Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Egeland, Filip

Stavanger Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Gundersen, Finn Christian Strunck

Stavanger Skytterlag - Klasse: J (M)

Heng, Rune

Stavanger Skytterlag - Klasse: 3, Links (M)

Håheim, Kristin Øglænd

Stavanger Skytterlag - Klasse: ER (K)

Håheim, Lars Øglænd

Stavanger Skytterlag - Klasse: 4 (M)

Indreiten, Tore

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Jansen, Henrik

Stavanger Skytterlag - Klasse: ER (M)

Langleite, Tomas

Stavanger Skytterlag - Klasse: J (M)

Larsen, Mathias

Stavanger Skytterlag - Klasse: ER (M)

Mølstrevold, Live

Stavanger Skytterlag - Klasse: ER, Links, Finkaliber (K)

Nordbø, Aksel

Stavanger Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Nordvik, Andreas R.

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Nordvik, Kjetil

Stavanger Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Nysted, Morten

Stavanger Skytterlag - Klasse: J (M)

Skjold, Bjørn Alexander

Stavanger Skytterlag - Klasse: ER, Finkaliber (M)

Skjold, Michael Erik

Stavanger Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)

Skorpa, Steinar

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Tjørsvaag, Endre Haga

Stavanger Skytterlag - Klasse: NU, Finkaliber (M)

Vetti, Ida

Stavanger Skytterlag - Klasse: NV, Finkaliber (K)

Voss, Helge

Stavanger Skytterlag - Klasse: 2 (M)

Voss, Håvard N.

Stavanger Skytterlag - Klasse: 1 (M)

Winterstø, John

Stavanger Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Østrem, Johannes

Stavanger Skytterlag - Klasse: V73 (M)

Auglend, Bettina

Time Skytterlag - Klasse: ER (K)

Auglend, May-Lill

Time Skytterlag - Klasse: 2 (K)

Auglend, Oddbjørn

Time Skytterlag - Klasse: 2, Links (M)

Auglend, Torleik

Time Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Fuglestad, Olav

Time Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Høyland, Terje

Time Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Johansen, Einar

Time Skytterlag - Klasse: 5 (M)

Johansen, Hannah

Time Skytterlag - Klasse: J (K)

Risa, Per Sverre

Time Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Skår, Sivert

Time Skytterlag - Klasse: V65 (M)

Undheim, Sigbjørn

Time Skytterlag - Klasse: V55 (M)

Vestly, Robin

Time Skytterlag - Klasse: NU (M)

Ødegård, Gard

Time Skytterlag - Klasse: R, Finkaliber (M)