Telemark cup 15m

Arrangør: Øyfjell Skyttarlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:30
Skive
1

Olav Øyen

Sauland Skytterlag - 2 (M)

2

Olav Brennemo Eriksen

Kviteseid Skyttarlag - R (M)

3

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)

4

Steinar Mandt

Øyfjell Skyttarlag - V65 (M)

5

Gunvald Tveita

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

6

Steinar Brennemo Eriksen

Kviteseid Skyttarlag - NU (M)

7

8

9

18:05
Skive
1

Mari Helen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - NU (K)

2

Tor Simen Rosenkilde Dahle

Tørdal Skytterlag - R (M)

3

May Lise Aas

Bolkesjø Skytterlag - V55 (K)

4

Halvor Øyen

Sauland Skytterlag - V73 (M)

5

Jan Vidar Lundtveit

Drangedal Skytterlag - V55 (M)

6

Thor Høgsveen

Porsgrunds Skytterlag - V65 (M)

7

Harald Nisi

Gransherad og Heddal Skyttarlag - 2 (M)

8

Sveinung Nisi

Gransherad og Heddal Skyttarlag - ER (M)

9

Anne Bisschop

Tørdal Skytterlag - R (K)

18:40
Skive
1

Bernt Einar Moland

Drangedal Skytterlag - 2 (M)

2

Jan Kåre Moland

Drangedal Skytterlag - 5 (M)

3

Lars Esse

Bamble Skytterlag - V55 (M)

4

Jan Tore Rogn

Bamble Skytterlag - V65 (M)

5

Elias Furunes

Drangedal Skytterlag - ER (M)

6

Simen Tveit Kirkeby

Drangedal Skytterlag - ER (M)

7

Torbjørn Tørnes Naas

Drangedal Skytterlag - R (M)

8

Arve Øystein Naas

Drangedal Skytterlag - 2 (M)

9

Sunniva Tveitan

Drangedal Skytterlag - ER (K)

19:15
Skive
1

Stine Cecilie Bjerklund

Holla Skytterlag - EJ (K)

2

Maja Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (K)

3

Henrik Dorholt

Lunde Skytterlag - ER (M)

4

Linn Andrea Karlsen

Holla Skytterlag - ER (K)

5

Helge Rosland

Tørdal Skytterlag - V65 (M)

6

Teodor Rosland

Tørdal Skytterlag - R (M)

7

Lars Fredrik H. Hansen

Sauherad Skytterlag - J (M)

8

Knut Melby

Atrå Skytterlag - 5 (M)

9

Martin Melby

Atrå Skytterlag - 2 (M)

19:50
Skive
1

Magnar Austad

Tørdal Skytterlag - V55 (M)

2

Steinar Smeland

Kviteseid Skyttarlag - V55 (M)

3

Erlend Aarbakk

Kviteseid Skyttarlag - R (M)

4

Simon Johannes Myhren

Kviteseid Skyttarlag - 2 (M)

5

Arne Palerud

Drangedal Skytterlag - V65 (M)

6

Runar Oterkiil

Mælum Skytterlag - 1 (M)

7

Marius Deilhaug

Mælum Skytterlag - 4 (M)

8

Kjell Jan Tveit

Tørdal Skytterlag - 1 (M)

9

Hedda Lohne Tveit

Tørdal Skytterlag - ER, Links (K)

20:25
Skive
1

Hans Petter Øverbø

Siljan Skytterlag - V65 (M)

2

Dag Skarpodde

Drangedal Skytterlag - V73 (M)

3

Tor Olav Loftsgarden

Rauland Skyttarlag - 4 (M)

4

Hans Einar Blix Ståland

Kviteseid Skyttarlag - 1 (M)

5

Vetle M Loftsgarden

Rauland Skyttarlag - R (M)

6

Steinar Hovland

Lunde Skytterlag - 1 (M)

7

Arvid Tveito

Lunde Skytterlag - V55 (M)

8

Arnt Bruseth

Mælum Skytterlag - 4 (M)

9

Runar Tveito

Lunde Skytterlag - 5 (M)

21:00
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

Halvor Loftsgarden

Rauland Skyttarlag - V55, Links (M)

21:35
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9

22:10
Skive
1

2

3

4

5

6

7

8

9