Søgne og Greipstad Sparebank cup

Arrangør: Søgne Skytterlag Se stevneinfo

Du må logge inn for å melde deg på.

Påmeldingsperioden er avsluttet.

17:00
Skive
1

Steinar Møll

Holum Skytterlag - 2 (M)

2

Mina Wårøy Møll

Holum Skytterlag - ER (K)

3

Per Torleiv Tveiten

Bykle Skyttarlag - V65 (M)

4

Harald Jensen

Lyngdal Skytterlag - V73 (M)

5

Tobias Gulbrandsen

Søgne Skytterlag - ER, Links (M)

6

Tellef Kornbrekke

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (M)

7

Tom Nyhaven

Søgne Skytterlag - 4 (M)

8

Benjamin Langenes Nyhaven

Søgne Skytterlag - J (M)

9

Preben Øidne

Grindølen Skytterlag - 3 (M)

10

Stine Kornbrekke

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (K)

17:30
Skive
1

Tone Wårøy Møll

Holum Skytterlag - 2 (K)

2

Magne Lorentzen

Søgne Skytterlag - 2 (M)

3

Fredrik Herlofsen

Søgne Skytterlag - 2 (M)

4

Jan Dalene

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (M)

5

6

Kenneth Rakkestad

Vennesla Skytterlag - 5 (M)

7

Harald Englund

Søgne Skytterlag - V73 (M)

8

9

Sverre Vidringstad

Kristiansand og Omegn Skytterlag - V73 (M)

10

Arne Skuland

Laudal Skytterlag - V65 (M)

18:00
Skive
1

Mette Elisabeth Finnestad

Søgne Skytterlag - 5 (K)

2

Andreas Finnestad Lund

Søgne Skytterlag - EJ (M)

3

4

Geir Heskestad

Greipstad Skytterlag - 4 (M)

5

Alvilde Røiseland Lie

Holum Skytterlag - 5 (K)

6

7

Tone Marita Ryen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NV (K)

8

Erlend Sundsdal

Kristiansand og Omegn Skytterlag - J (M)

9

Lars Rakkestad

Vennesla Skytterlag - J (M)

10

Dagfinn Vemmelvik

Greipstad Skytterlag - V65 (M)

18:30
Skive
1

Tore Byberg

Rissa Skytterlag - 5 (M)

2

Atle Lid

Evje og Hornnes Skytterlag - 4 (M)

3

Stig Lid

Evje og Hornnes Skytterlag - 4 (M)

4

Tor Arnfinn Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 5 (M)

5

Knut Fredrik G Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - R (M)

6

Anne Maren G. Homme

Kristiansand og Omegn Skytterlag - NU (K)

7

Silje Metveit

Imenes Skytterlag - 2 (K)

8

Siv Tone Rossevatn Forgard

Øvre Eiken Skytterlag - 4 (K)

9

Caroline Iveland

Øvrebø Skytterlag - 4 (K)

10

Helena Metveit

Imenes Skytterlag - 4 (K)

19:00
Skive
1

Liv Kirsti Gabrielsen

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 3 (K)

2

Kjell Arild Kleivkås

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 5 (M)

3

Heine Kleivkås

Kristiansand og Omegn Skytterlag - ER (M)

4

5

Steinar Skoland

Lyngdal Skytterlag - 5 (M)

6

Sverre Jacobsen

Holum Skytterlag - 3 (M)

7

Terje Dale

Laudal Skytterlag - 1 (M)

8

Tone Oline Dale

Laudal Skytterlag - NU, Links (K)

9

Thea Therese Dale

Heddeland og Breland Skytterlag - NU (K)

10

Geir Dale

Heddeland og Breland Skytterlag - 1 (M)

19:30
Skive
1

Arild Valand

Mandal Skytterlag - 4 (M)

2

Aleksander Taanevig

Mandal Skytterlag - 4 (M)

3

Sissel Taanevig

Mandal Skytterlag - V55 (K)

4

Birgitte Solberg

Mandal Skytterlag - 3 (K)

5

Peter Sørli

Søgne Skytterlag - 5 (M)

6

Kirsten Sørli

Greipstad Skytterlag - 2 (K)

7

Johan Sørli

Greipstad Skytterlag - V55 (M)

8

Stein Feyling Østbøll

Birkenes Skytterlag - V55 (M)

9

10

Oddvar Skov-Skov

Vennesla Skytterlag - V55 (M)

20:00
Skive
1

Cecilie Vemmelvik

Kristiansand og Omegn Skytterlag - 5 (K)

2

3

Joar Vetle Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - J (M)

4

5

Leif Sindre Modalsli Kongevold

Flikka Skytterlag - J (M)

6

Kim Johan Vemmelvik

Søgne Skytterlag - 5 (M)

7

Arnfinn Bakkevoll

Søgne Skytterlag - 5 (M)

8

9

10